Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Agotukas @ 2008 03 12, 08:35)
Čia taip gautųsi, kad išmoko vieną kirpimą ir visas kerpa kaip avis pagal vieną kurpalių mastau.gif Nu net interesna pasidarė ar ir mane su nesuvaldomais karčiais taip nurėžtų laugh.gif

mastau.gif Ir as jau apie toki varianta pagalvojau hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sachar: 12 kovo 2008 - 08:40
labukas visoms,
gal kas galite patarti kur Vilniuje graziai kerpa, kaina gali buti ir didesne, noriu gero rezultato, padekite ax.gif
Atsakyti
Nu kaip V.Bekhem dar nelabai gatvej užkliūva, bet va su tom grifkom nurėžtom tai daug "avių" vaikšto biggrin.gif Tai gal geriau kaip V.Bekhem būti g.gif
(tikrai nenoriu nieko įžeisti ar panašiai, aš čia apie patį kirpimą kalbu. cituoju:kerpa kaip avis pagal vieną kurpalių)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 12 kovo 2008 - 14:09
QUOTE(polo @ 2008 03 12, 14:06)
Nu kaip  V.Bekhem dar nelabai gatvej užkliūva, bet va su tom grifkom nurėžtom tai daug "avių" vaikšto  biggrin.gif Tai gal geriau kaip  V.Bekhem būti  g.gif
(tikrai nenoriu nieko įžeisti ar panašiai, aš čia apie patį kirpimą kalbu. cituoju:kerpa kaip avis pagal vieną kurpalių)

Tai žinai... mastau.gif Gripką palei apatinę lūpą ir pati pati nusirėžt gali, o vat pakandžiot kaip Bekhem jau Juozuko letenos reikia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2008 03 12, 13:07)
labukas visoms,
gal kas galite patarti kur Vilniuje graziai kerpa, kaina gali buti ir didesne, noriu gero rezultato, padekite  ax.gif

Yra atskira tema apie kirpėjus Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 03 12, 16:06)
Nu kaip  V.Bekhem dar nelabai gatvej užkliūva, bet va su tom grifkom nurėžtom tai daug "avių" vaikšto  biggrin.gif Tai gal geriau kaip  V.Bekhem būti  g.gif
(tikrai nenoriu nieko įžeisti ar panašiai, aš čia apie patį kirpimą kalbu. cituoju:kerpa kaip avis pagal vieną kurpalių)


Nesuprantu kodel uzkliuva jusm visoms krifkos? Nesiojau jau ne vieni metai ir nematau problemos-mada cia ar ne mada ax.gif Tik vargu ar graziai pats galetum nusikirpti ja - nors ir nebematau akim, bet vistiek laukiu eiles pas kirpeja... Viski nesinori kaimietiska avimi vaikscioti smile.gif
PS.: Cia diskusija eina ne apie siuolaikinius kirpimus, o apie geriausius kirpejus Kaune 4u.gif Nemanau,kad bet kuris kirpejas kerpa taip kaip kliente nepageidauja g.gif
Atsakyti
kaune neblogai kerpa salone Blic, ypač Olia thumbup.gif tik kainytės ne visoms prieinamos.. man, kai nedažau plaukučių, tai nieko, nes 50lt palieku, o jei dažyt, tai.. doh.gif
Atsakyti
niu aš prisiskaičiau apie ta išgirta jūsų Juozuka biggrin.gif tai kažkaip galvoju gal ryt paskambinsiu biggrin.gif gal pri biggrin.gif ims pries velykas bigsmile.gif mano kirpeja išejo iš darbo tai turiu naujos ieškotis dabar 4u.gif reik pasiryžti ir paskambinti Juozukui thumbup.gif gal žinote kiek kainuotu kirpimas plauku iki peciu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 03 11, 18:50)
mano komplimentai kirpejai Vaidai is Andre salono. Mano lygius ilgus plaukus iskarpe- nezinau kaip ji ten kerpa,bet isiplovus galva plaukai rodos patys i savo vieta sugula,o jei dar su fenu-sukom siek tiek patvarkau  atrodo liuksiskai  thumbup.gif


As ir lankausi Andre salone thumbup.gif , bet as ne pas Vaida o pas Jolita thumbup.gif As tik kerpuosi, bet visada iseinu patenkinta. Mane vis kalbina, kad padazyciau, bet as nesiryztu, nes pries tai nuo 8 kl. daziau plaukus, dabar esu atsiauginusi naturale plauku spalva 4u.gif wub.gif ir kazkaip bijau numoti i tuos du metus per kuriuos vargau atsiauginedama naturale spalva lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien buvau pas Juozuka wink.gif Labai malonus vyriskis, megstantis bendrauti wink.gif Klausinejo is kur apie ji zinau smile.gif tai sakiau kad internete skaiciau wink.gif o jis - "turbut is Supermamu klubo" biggrin.gif Ot merginos, kokia reklama padaret wink.gif
As plaukus kaip ir auginausi, bet neapsisprendziau ka su jais daryt - ar per daug nenukirpt ar trumpint wink.gif tai ilgi islaike wink.gif Beje, kol laikiau kauke su kazkokiais specialiais "pirstais" dare galvos masaza bigsmile.gif wub.gif mmm. wink.gif super wink.gif
Plaukus iskarpe, graziai susukavo wink.gif Ziuriu i save weidrodi ir groziuosi wink.gif nedaze, bet atrodo, kad spalva pagyvejo wink.gif
Dabar idomu kaip paciai seksis susidorot su savo seveliura wink.gif
sumokejau 40 lt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2008 03 15, 13:33)
Siandien buvau pas Juozuka wink.gif Labai malonus vyriskis, megstantis bendrauti wink.gif Klausinejo is kur apie ji zinau smile.gif tai sakiau kad internete skaiciau wink.gif o jis - "turbut is Supermamu klubo" biggrin.gif Ot merginos, kokia reklama padaret wink.gif
As plaukus kaip ir auginausi, bet neapsisprendziau ka su jais daryt - ar per daug nenukirpt ar trumpint wink.gif tai ilgi islaike wink.gif Beje, kol laikiau kauke su kazkokiais specialiais "pirstais" dare galvos masaza  bigsmile.gif  wub.gif mmm. wink.gif super wink.gif
Plaukus iskarpe, graziai susukavo wink.gif Ziuriu i save weidrodi ir groziuosi wink.gif nedaze, bet atrodo, kad spalva pagyvejo wink.gif
Dabar idomu kaip paciai seksis susidorot su savo seveliura wink.gif
sumokejau 40 lt wink.gif

Tai dziaugiuosi, kad patiko ir tiko mirksiukas.gif . As penktadieniui uzsirasiau saknis dazyt. Jau bus antras kartas pas Juoza, ziuresiu, kaip si karta seksis rolleyes.gif
Atsakyti
as va šian užsirašiau pas Juozuka thumbup.gif tai žiurėsiu ka ketvirtadieni jis man padarys lotuliukas.gif eisiu kirptis smile.gif jau telefonu šnekant labai malonus pasirode bigsmile.gif
Atsakyti