Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(karibiete @ 2007 10 01, 19:25)
Sveikos, o as kirpausi ir daziausi pas Kestuti, anksciau jis dirbo Gruodzio gatvej Femina bonoj. Jis lyg dirbo ir putvinskio gatveje. Dabar tai pasikeites pavadinimas jau. Kainavo apie 100, bet man patiko.


As irgi pas Kestuti kerpuosi. Man labai patinka. Profesionalas. Dirba Gruodzio gatvej - Sarma style thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2008 03 08, 18:14)
Jei ne paslaptis, pas kokią kirpėją lankais?  ax.gif



Pas Judita. Jos nezinosit nei viena turbut, nes ilga laika dirbo tik sau, ir prieme tik pazystamus. O dabar isejo dirbti y prie IKI parduotuves esancio soliariumo kirpykla Luksio gatveje ax.gif Dirba su yvairiomis priemonemis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2008 03 07, 18:29)
ka padare??
padaze saknis ir pakirpo galiukus uz 160.00.

ispustas burbulas cia  doh.gif neveltui per google nieko ir neismeta,nes neverta,nesuprantu nuo ko cia aikciojat?
Gryztu pas Ina wub.gif



QUOTE(Sigitano @ 2008 03 07, 18:34)
Na ka as galiu pasakyti, rezultatas patiko, bet stebuklo nepadare. Ka galiu pasakyt, pabandziau, nesigailiu, bet kazi ar keisiu savo senaji kirpeja smile.gif


Sveikos.
As taip buvau sestadieni pas Juoza. Visai patiko, bet tikejausi daugiau tikrai blush2.gif Taip pat sumokejau 140 lt. Nudaze, isplove ir pakirpo. Galvoju ar antra karta eiti g.gif Nes man tikrai brangoka blush2.gif
Atsakyti
Merginos, kur ta Juoza rasti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 09, 12:29)
Merginos, kur ta Juoza rasti?  g.gif


Grozio karalysteje, tel. nr. 238760. Cia Baltijos g. Silainiuose 4u.gif Paskaiciusi pora puslapiu atgal netgi rastum instrukcijas, kaip nuvaziuoti nepasiklydus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 09, 11:44)
Grozio karalysteje, tel. nr. 238760. Cia Baltijos g. Silainiuose 4u.gif Paskaiciusi pora puslapiu atgal netgi rastum instrukcijas, kaip nuvaziuoti nepasiklydus biggrin.gif

6 puslapius atgal buvau nukeliavus ir tik pagirimus maciau doh.gif lotuliukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2008 03 09, 12:27)
Sveikos.
As taip buvau sestadieni pas Juoza. Visai patiko, bet tikejausi daugiau tikrai  blush2.gif Taip pat sumokejau 140 lt. Nudaze, isplove ir pakirpo. Galvoju ar antra karta eiti  g.gif Nes man tikrai brangoka  blush2.gif



O kaip dazai ir kerpi plaukus? Galetum pas mano Judita pabandyti, pas ja uz viska paliktum maksimum 80Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 09, 12:07)
O kaip dazai ir kerpi plaukus? Galetum pas mano Judita pabandyti, pas ja uz viska paliktum maksimum 80Lt ax.gif

Prasyciau placiua paie Judita blush2.gif Ji pati siulo kirpimus ir tt, ar reikia pasakyti ko nori kaip nori ir siaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 09, 13:20)
Prasyciau placiua paie Judita  blush2.gif Ji pati siulo kirpimus ir tt, ar reikia pasakyti ko nori kaip nori ir siaip?  unsure.gif


Mano sese atsisedus pas ja y kede pasake taip - noriu, kad tiktu prie veido spalvos, kad butu madinga ir grazu. Tai jinai ir pasake, kad tokia ir tokia spalva padarytu ja ryskesne, tiktu prie blyskios jos odos. O toks ir toks kirpimas tiktu prie veido formos. Susitare abi, ir tik tada emesi darbu. Sakau, svarbiausia su kirpeja reikia sneketis. Aisku, jos vizija ir klientes norai gali skirtis - juk tokia sukuosena ar plauku spalva, kuri tinka jusu kaimynei gali netikti jums ir pan. Bet as jos darbu buvau patenkinta. Karta buvau pas juoza ir irgi likau patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat as tokio zmogaus ir ieskau, kuris man patartu ka su mano kasom daryti, nes biski niurokas vaisdaz pradeda darytis, pabodo rolleyes.gif Hm...tai sakai pas ja pigiau ir kirpeja sauni, gal reik mesti ta ideja apie vyra kirpeja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sachar @ 2008 03 09, 13:30)
Vat as tokio zmogaus ir ieskau, kuris man patartu ka su mano kasom daryti, nes biski niurokas vaisdaz pradeda darytis, pabodo  rolleyes.gif Hm...tai sakai pas ja pigiau ir kirpeja sauni, gal reik mesti ta ideja apie vyra kirpeja hihihi.gif


Siulau pabandyti nueiti pas ja, jeigu kazkas nepatiks ar netiks, galesi juoza ismeginti mirksiukas.gif Niekam nesiuliau jos anksciau todel, kad dirbo sau ir tik su pazystamais, o dabar dirba jau ne sau del tam tikru aplinkybiu ax.gif O vyras ar ne vyras kirpejas, tai manau nesvarbu. Gal jie daugiau jaucia, kas patinka vyrams, ir tai pritaiko konkreciai klientei, suderinus su jos norais. Cia butu tokia mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
O pas ja reikia uzsiregistruoti ar tiesiog galiu nueiti? g.gif
Atsakyti