Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

niu mergaites, laukiu nesulaukiu Jusu tolimesniu atsiliepimu apie Juozuka smile.gif
nes gundausi, netgi labai gundausi ir as biggrin.gif
Atsakyti
taip, uz milikoniu kalno kai pamatai sankryza suki i kaire. kioskus "po kaire" pravaziuoji, namus pravaziuoji ir pamatai po kurio laiko (tikrai ne keli namai uz sankryzos, o siek tiek pavaziavus tongue.gif ) pasimato toooks riuzavas namas su iskaba (ko gero, neseniai isikure, nes toks riuzavas pries metus nebuvo. pas mama vis vaziuoju ir nustebau, kad ten butent TAS salonas). kaip grozio salonui, tai labai "kitcine" architektura. a le i akis krenta is karto. gal toks tikslas ir buvo? g.gif bigsmile.gif niu, nesvarbu. svarbu, kad Juozukas mane pakeretu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Faustikas: 07 kovo 2008 - 12:25
na, turbut pagauta bandos jausmo doh.gif , ir as pas ta Juozuka uzsirasiau. Nors vis ketinau pas Andriu apsilankyti. Bet eisiu dar negreit ...
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 03 07, 12:24)
taip, uz milikoniu kalno kai pamatai sankryza suki i kaire. kioskus "po kaire" pravaziuoji, namus pravaziuoji ir pamatai po kurio laiko (tikrai ne keli namai uz sankryzos, o siek tiek pavaziavus tongue.gif ) pasimato toooks riuzavas namas su iskaba (ko gero, neseniai isikure, nes toks riuzavas pries metus nebuvo. pas mama vis vaziuoju ir nustebau, kad ten butent TAS salonas). kaip grozio salonui, tai labai "kitcine" architektura. a le i akis krenta is karto. gal toks tikslas ir buvo? g.gif  bigsmile.gif niu, nesvarbu. svarbu, kad Juozukas mane pakeretu tongue.gif

Jau ten senai jis stovi,nes as ne vienus metus ten vaikstau.Ten zmones gyvena,o apacioj manikiura daro ir kirpykla,gal todel tas namas toks.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 07, 11:54)
Butinai parasykit atsiliepimus gryzusios, ar patiko, ir ka padare jusu plaukams thumbup.gif


ka padare??
padaze saknis ir pakirpo galiukus uz 160.00.

ispustas burbulas cia doh.gif neveltui per google nieko ir neismeta,nes neverta,nesuprantu nuo ko cia aikciojat?
Gryztu pas Ina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2008 03 07, 18:29)
ka padare??
padaze saknis ir pakirpo galiukus uz 160.00.

ispustas burbulas cia  doh.gif neveltui per google nieko ir neismeta,nes neverta,nesuprantu nuo ko cia aikciojat?
Gryztu pas Ina wub.gif

Na ka as galiu pasakyti, rezultatas patiko, bet stebuklo nepadare. Ka galiu pasakyt, pabandziau, nesigailiu, bet kazi ar keisiu savo senaji kirpeja smile.gif
Atsakyti
Idomiai cia g.gif Pas mane labai daug plauku,jie iki juosmens.Man nudaze,pakirpo galiukus,fenavo ir tiesino.Mokejau 140lt .Rezultatas puikus wub.gif
Atsakyti
Kiekvienam tas pats kirpejas tikrai neitiks ir nepatiks. Bandom, nusiviliam arba dziaugiames. Ir cia tikrai neispustas burbulas Juozukas. Man visada patiko ka jis padaro .Kai suzinojau kad Vilniui uz galiuku pakirpima ima 270 lt, be dazymo, tai pas ji tikrai nedaug atrodo mokam.
Atsakyti
O gal cia taip musu isgirtasis Juozelis susikele kainas??? g.gif Pamate, kad klienciu padaugejo, verta kelti kainas unsure.gif kaip manot merginos? Nes kazkaip sakyciau daugokai sumokejo uz padazyme bei kirpima doh.gif
Atsakyti
Ne, dar pries sita isgyrima panasiai eme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 03 08, 00:09)
Ne, dar pries sita isgyrima panasiai eme  smile.gif

Tada labai keista g.gif man keite visa plauku spalva ir sumokejau 135lt, o dabar jau reikia tartis del saknu dazymo, tai kiek suplosiu si karta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 03 07, 23:48)
Tada labai keista  g.gif man keite visa plauku spalva ir sumokejau 135lt, o dabar jau reikia tartis del saknu dazymo, tai kiek suplosiu si karta  blink.gif

Jei tu apie Juozuka sneki, tai saknu dazymas ir pakirpimas apie 80 lt kainavo. O as nuo 120 iki 150 moku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 07 kovo 2008 - 23:17