Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Niushka @ 2008 03 04, 17:42)
http://public.fotki....Niushka/kailas/

Tikiuos gavosi sukelti savo pasikeitimus Juozuko deka smile.gif
tik dabar jau gerokai ataugo  thumbup.gif  ir bandysiu prasyti Juozuko sviesiu blondinisku  4u.gif  na pavasariui sviesiu spalvu norisi - o man patinka kardinalus  pasikeitimai



Kad tavo plauku spalva dabar superine thumbup.gif Labai graziai nukirpta thumbup.gif
Atsakyti
Niushka,labai grazus kirpimas!Bet ir pries tai man labai tiko Jums 4u.gif
Atsakyti
Nuosirdus visoms aciukas uz komplimentus 4u.gif
Kai sekanti karta eisiu pas musu kirpeja-butinai vel ydesiu bigsmile.gif
Nebijokite metgaites atsinaujinti thumbup.gif Tai labai gerai pakelia nuotaikyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2008 03 04, 17:42)
http://public.fotki....Niushka/kailas/

Tikiuos gavosi sukelti savo pasikeitimus Juozuko deka smile.gif
tik dabar jau gerokai ataugo  thumbup.gif  ir bandysiu prasyti Juozuko sviesiu blondinisku  4u.gif  na pavasariui sviesiu spalvu norisi - o man patinka kardinalus  pasikeitimai


Va, butent, kad ir pries tai grazi ir dabar grazi! thumbup.gif Labai gera spalva, pagyvinia veida ir paryskina bruozus!! Ir suo grazus!
Papildyta:
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 03 04, 13:52)
As einu smile.gif Tik neatsimenu kelinta blush2.gif Lyg puse triju.


Tai mane dar rasi..Bus proga susipazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip,puse triju man bigsmile.gif Tai susitiksim,idomu bus pamatyt,ka Juozukas is tavo plaukuciu padarys mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif
o gal mazdaug galetumet pasakyti, kiek kainuotu sioks toks pakirpimas ir padazymas sruogelemis pas Juozuka? ax.gif 4u.gif plaukai tokie vidutinio ilgio, zemiau peciu smile.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 03 05, 13:08)
Va, butent, kad ir pries tai grazi ir dabar grazi!  thumbup.gif Labai gera spalva, pagyvinia veida ir paryskina bruozus!! Ir suo grazus!
Papildyta:
Tai mane dar rasi..Bus proga susipazinti mirksiukas.gif


doh.gif doh.gif doh.gif kosmaras...esu naujoke nuotraukyciu puslapiuko naudojime, taj pridirbau siandien keldama fotkes sad.gif ne plaukucius mano rodo, o mano drauguzi visam grazume...deja tik dabar pastebejau....didelis sorriukas blush2.gif Visgi blondine 4u.gif

http://public.fotki.com/Niushka/sm/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niushka: 05 kovo 2008 - 16:12
niu, nerealiai tibka!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif idejai foto, kad dar daugiau liaupsiu sulauktum? mirksiukas.gif visada maniau, kad toks kirpimas vyresnio amziaus moterom ir daro vyresnes. bet Tamstyte labai labai graziai ziurites! jei mane taip "padarys", tai lakstysiu ant sparnu ir nekreipsiu demesio i pogimdyvinius 10 kg tongue.gif

dabar dar sunkiau sestadienio lauksiu!
Atsakyti
Gal kas žinote kirpėją Snieguolę. Ji dirbo Gerdos grožio salone Savanorių prospekte prie Žėručio. Dbar to salono nebėra, jos telefonas pasikeitęs, vnz dingo kaip į vandenį. Ji garbanota blondinė, jauna graži. Labai reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2008 03 03, 12:02)
Na uzsirasiau ir as pas Juozuka, neatlaikiau jusu pagyroms. Einu penktadieni, ziuresim, ka pasakysiu, nes po daug metu eisiu pas kita stilista smile.gif


ir as sian ajnu drinks_cheers.gif ,jaudinuos rolleyes.gif rolleyes.gif
mergaites gal galit tiksliau parasyti kur baltijos g. 27,kad grybaut ilgai nereiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2008 03 07, 11:37)
ir as sian ajnu drinks_cheers.gif ,jaudinuos rolleyes.gif  rolleyes.gif
mergaites gal galit tiksliau parasyti kur baltijos g. 27,kad grybaut ilgai nereiktu 4u.gif



Butinai parasykit atsiliepimus gryzusios, ar patiko, ir ka padare jusu plaukams thumbup.gif Uzkilus ant milikoniu kalno reikia iskart sukti po kaire, o ne vaziuoti tiesiai link IKI. Ir ten pasukus pravaziuosit kelis namus, ir bus toks nuosavas namas su iskaba Grozio karalyste 4u.gif Kaip tiksliau paaiskinti nezinau blush2.gif
Atsakyti
Kazin imanoma kazkaip prisiskambinti i ta BAIDI? Kiek skambinu, niekad nekelia ragelio. mad.gif Ar ten jos visada labai uzsiemusios, ar tel. ne toks, niekaip nesuprantu. g.gif O gal kas turit Inos mob.? Parasykit i AZ. Labai dekoju is anksto. aciuks.gif
Atsakyti