Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

4u.gif Ne tik kad labai geras meistras Juozukas, bet ir ne galo maloni ir ydomi asmenybe, su kuriuo lengva bendrauti apie viska ax.gif
Ir tikrai nedaro is taves jokiu eksperimentu-visada isklausys noru, pageidavimu, suteiks patarimu, kaip geriau, kaip priziureti, sukuoti plaukus.
Kai paskutini karta man nukirpo kare, tai as teisiog ysivaizdavau iki peciu lugisu plaukucius, o jis mano ilgus plaukucius taip nutrumpino, kad net kakla skuto biggrin.gif bet as sedejau kedej ir stebejau kas bus...o gavosi super!!! MB isgyre su kaupu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2008 03 04, 12:29)
4u.gif  Ne tik kad labai geras meistras Juozukas, bet ir ne galo maloni ir ydomi asmenybe, su kuriuo lengva bendrauti apie viska  ax.gif
Ir tikrai nedaro is taves jokiu eksperimentu-visada isklausys noru, pageidavimu, suteiks patarimu, kaip geriau, kaip priziureti, sukuoti plaukus.
Kai paskutini karta man nukirpo kare, tai as teisiog ysivaizdavau iki peciu lugisu plaukucius, o jis mano ilgus plaukucius taip nutrumpino, kad net kakla skuto  biggrin.gif  bet as sedejau kedej ir stebejau kas bus...o gavosi super!!!  MB isgyre su kaupu  wub.gif



Eik tu sau, na tu ir drasi thumbup.gif Nebuvo baisu? g.gif As vis ryztis bandau irgi panasiai avantiurai, ateiti pas juoza, atsisesti y kede ir pasakyti - tik ne plikai, ne raudonai, melynai ir zaliai, ir kad butu grazu biggrin.gif Ir laukti rezultato thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 03 03, 17:11)
Zinok ir as jau noriu pas ji. Cia vis paskaitau jusu pagyras tik jam ir jam, tai noriu ir as isbandyti kai grysiu. Koks jo adresas, ar kirpyklos internetinis psl? Aciu. Butinai papasakok kaip pasiseks sestadieni  bigsmile.gif  O gal gali nusifotagrafuoti kaip atrodai dabar ir kaip po grazinimusi ir cia mums pasirodyti  blush2.gif , a ?  bigsmile.gif



niu, gal nea tongue.gif . labai nesunku ir isivaizduoti be foto: pusilgiai sviesus plaukai su nuaugusiu Inos kirpimu ir risami auginant dukra kasdien i uodega ar dvi bigsmile.gif tikrai abrozdelio tam reikalui nereikia rolleyes.gif o kaip bus sestadieni- matysim. prie savo dukros liniuotes gal ir isikelsiu...
megstu eksperimentuoti. svarbu, kad mane 30-mete jaunintu tongue.gif
Papildyta:
o tas marius is molo 100% PELENES renginiui ruosesi. si savaitgali juk...
Papildyta:
o kuri kovo 8d. irgi pas juozapa eina? as tai 13 val. uzsirasius
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 03 04, 12:47)
niu, gal nea tongue.gif . labai nesunku ir isivaizduoti be foto: pusilgiai sviesus plaukai su nuaugusiu Inos kirpimu ir risami auginant dukra kasdien i uodega ar dvi bigsmile.gif tikrai abrozdelio tam reikalui nereikia rolleyes.gif o kaip bus sestadieni- matysim. prie savo dukros liniuotes gal ir isikelsiu...
megstu eksperimentuoti. svarbu, kad mane 30-mete jaunintu tongue.gif
Papildyta:
o tas marius is molo 100% PELENES renginiui ruosesi. si savaitgali juk...
Papildyta:
o kuri kovo 8d. irgi pas juozapa eina? as tai 13 val. uzsirasius

As einu smile.gif Tik neatsimenu kelinta blush2.gif Lyg puse triju.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 04, 14:06)
Eik tu sau, na tu ir drasi thumbup.gif  Nebuvo baisu? g.gif  As vis ryztis bandau irgi panasiai avantiurai, ateiti pas juoza, atsisesti y kede ir pasakyti - tik ne plikai, ne raudonai, melynai ir zaliai, ir kad butu grazu biggrin.gif  Ir laukti rezultato thumbup.gif


Na Juozukas-tikrai yra ne tarkim garsusis Robertas, is kurio kazkada isejau apsibliovus blush2.gif nepaisydamas mano noru ir pageidavimu padare taip kaip pats norejo,net neziuredamas, nes ten konvejeris o ne grozio salonas, kur klientas turi atsiplaiduoti ir pilnai atsiduoti stilisto rankoms...deja nezavi manes tokie dalykai cool.gif


Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 03 04, 13:47)
niu, gal nea tongue.gif . labai nesunku ir isivaizduoti be foto: pusilgiai sviesus plaukai su nuaugusiu Inos kirpimu ir risami auginant dukra kasdien i uodega ar dvi bigsmile.gif tikrai abrozdelio tam reikalui nereikia rolleyes.gif o kaip bus sestadieni- matysim. prie savo dukros liniuotes gal ir isikelsiu...
megstu eksperimentuoti. svarbu, kad mane 30-mete jaunintu tongue.gif
Papildyta:
o tas marius is molo 100% PELENES renginiui ruosesi. si savaitgali juk...
Papildyta:
o kuri kovo 8d. irgi pas juozapa eina? as tai 13 val. uzsirasius



Pagaliau ir as uzsirasiua pas Juozuka biggrin.gif Kovo 8 diena 9.30 as pas ji jau sedesiu biggrin.gif Laukiu nesulaukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2008 03 04, 11:29)
4u.gif  Ne tik kad labai geras meistras Juozukas, bet ir ne galo maloni ir ydomi asmenybe, su kuriuo lengva bendrauti apie viska  ax.gif
Ir tikrai nedaro is taves jokiu eksperimentu-visada isklausys noru, pageidavimu, suteiks patarimu, kaip geriau, kaip priziureti, sukuoti plaukus.
Kai paskutini karta man nukirpo kare, tai as teisiog ysivaizdavau iki peciu lugisu plaukucius, o jis mano ilgus plaukucius taip nutrumpino, kad net kakla skuto  biggrin.gif  bet as sedejau kedej ir stebejau kas bus...o gavosi super!!!  MB isgyre su kaupu  wub.gif



QUOTE(V*i*k*a @ 2008 03 04, 14:48)
Pagaliau ir as uzsirasiua pas Juozuka  biggrin.gif Kovo 8 diena 9.30 as pas ji jau sedesiu  biggrin.gif Laukiu nesulaukiu  blush2.gif


Butu idomu jus pasikeitimus pamatyt nuotraukose smile.gif
Atsakyti
O aš pagaliau užsirašiau pas Iną. Laukiu- nesulaukiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 03 04, 17:10)
Butu idomu jus pasikeitimus pamatyt nuotraukose smile.gif


Bandysiu ieskoti nuotraukyciu palyginimui smile.gif
Atsakyti
http://public.fotki....Niushka/kailas/

Tikiuos gavosi sukelti savo pasikeitimus Juozuko deka smile.gif
tik dabar jau gerokai ataugo thumbup.gif ir bandysiu prasyti Juozuko sviesiu blondinisku 4u.gif na pavasariui sviesiu spalvu norisi - o man patinka kardinalus pasikeitimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niushka: 04 kovo 2008 - 16:47
saunu, kad eksperimentuoti nebijai thumbup.gif
maniskis tai mane isvytu po tokiu pokyciu biggrin.gif jam ilgi plaukai viskas. net pati netikejau, kad kada nors atsiauginsiu po visiskai trumpu...
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2008 03 04, 17:42)
http://public.fotki....Niushka/kailas/

Tikiuos gavosi sukelti savo pasikeitimus Juozuko deka smile.gif
tik dabar jau gerokai ataugo  thumbup.gif  ir bandysiu prasyti Juozuko sviesiu blondinisku  4u.gif  na pavasariui sviesiu spalvu norisi - o man patinka kardinalus  pasikeitimai

Super pasikeitimas thumbup.gif Bet ir pries tai man laaabai grazu buvo.Kai grazi moteris,viskas tinka thumbup.gif
Atsakyti