Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Sveikos Juozuko myletojos 4u.gif prisijungiu prie Jusu liaupsinimu, nes kuris laikas vaikstau tik pas ji smile.gif kaskart po apsilankymo Juozuko salone - visi pazystami vos mane atpazyta. Sulaukiu vien graziu zodziu tongue.gif Paskutini karta is mano ilgu ir graziu plauku liko tik trumpas kare. Rezultato pasiziureti suleke visas salono personalas thumbup.gif Laukiu nesulaukiu kada vel eisiu pasigrazint wub.gif
Atsakyti
Na uzsirasiau ir as pas Juozuka, neatlaikiau jusu pagyroms. Einu penktadieni, ziuresim, ka pasakysiu, nes po daug metu eisiu pas kita stilista smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niushka @ 2008 03 03, 02:12)
Sveikos Juozuko myletojos  4u.gif  prisijungiu prie Jusu liaupsinimu, nes kuris laikas vaikstau tik pas ji smile.gif kaskart po apsilankymo Juozuko salone - visi pazystami vos mane atpazyta. Sulaukiu vien graziu zodziu  tongue.gif  Paskutini karta is mano ilgu ir graziu plauku liko tik trumpas kare. Rezultato pasiziureti suleke visas salono personalas  thumbup.gif  Laukiu nesulaukiu kada vel eisiu pasigrazint  wub.gif


Norejau pasiteirauti, o jis visada kerpa savo nuoziura ar pasiteirauja klientes? As auginu plaukus ir nenoreciau, kad juos visai nutrumpintu. Kazkaip susivilioaju pas ji nueiti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2008 03 03, 12:20)
Norejau pasiteirauti, o jis visada kerpa savo nuoziura ar pasiteirauja klientes? As auginu plaukus ir nenoreciau, kad juos visai nutrumpintu. Kazkaip susivilioaju pas ji nueiti  blush2.gif

4u.gif Jeigu pasakysi,kad nenori trumpo kirpimo tai ir nekirps trumpai,nors aš leidau jam daryti,ką tik nori,todėl buvau maloniai nustebinta mirksiukas.gifįsivaizdavau ,kad išeisiu trumpu kirpimu,o gavosi,kad mažai trumpino.Verta verta apsilankyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pandukė @ 2008 03 02, 21:03)
Taip Marius kiek zinau ten dirbo, Pjeseje
Papildyta:
As ir nesiulau Mariaus tik kaip faino zmogeliuko, o parekomendavau kaip gera kirpeja, o siaip jis pradejo nuo koloristo ir kas jau kas, bet butent dazymas manau yra jo labai stipri vieta (ir ne tik) Del kainu nesiginciju brangoka, bet priemones juk taip pat lemia kaina(kiekvienas kirpejas pasirenka su kokiomis priemonemis jam dirbti, o kainos tai labai skiriasi). O kas del sausainiu, arbatos ir net saldziu sypsenu tai as ta ir norejau pasakyti, kad nesamone uz tai moketi dar 20% (cia as apie Andriu)  doh.gif

Nieko pries ji neturiu,nes ilga laika pas ji vaiksciojau.Is viso,plauku namie neplaudavau,tik pas ji,tai gaudavosi trys kartai i savaite plovimas plius tiesinimas.Visu tuo buvau patenkinta thumbup.gif Dar labai tiko,kad bet kada jis man sutikdavo tai padaryti.Atlekiu,paimu ji ,namie pas mane viska padarydavo ax.gif Bet Juozas man tinka labiau.Net nespeju pasakyti ko as noriu,jis jau tai pasako ir padaro.Zino kas man tinka ir patinka.Ar ne to mes tikimes is kirpejo?
Atsakyti
na dabar kai studijuoju kaune pakeiciau keleta kirpyklu. Buvau ir pas Ina. siaip jokiu nusiskundimu nera mirksiukas.gif Puikiai bendraujanti..ir kerpa neblogai. taciau man jos dazymas plauku nepatiko. Paskui buvau pas Erika Sarma style..sita kirpeja puikiai dazo, bet kirpimas nepatiko unsure.gif Dabar su vyru einu pas Lina is Paul Mitchel salono. Na si kirpeja mano lukescius pateisino. Kerpa gerai, ir nudazo graziai. Kokybiskos priemones. As is ju ir plauku priermones nusiperku. Vyra irgi graziai apkirpo thumbup.gif Na dabar galvoju ta Juozuka jusu isgirta isbandyti... ax.gif
Atsakyti
Dar karta ilindau i sia tema, nors pas Juozuka lankysiuos tik 8d... Apetita tik suzadinot! Jau tos kovo 8d. laukiu kaip kokios ypatingos progos! ...Kad tik neperdegciau..isejus.. Bet sestadienio laukiu nerealiai!

Atsakyti
na gundausi ir as tuo Juozuku- jau taip visos isgyret ax.gif
tikiuosi, kad nebus taip, kaip su Ina - jin irgi visu labai girta, pergirta ir t.t. Nu bet man jin schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 03 03, 15:16)
Dar karta ilindau i sia tema, nors pas Juozuka lankysiuos tik 8d... Apetita tik suzadinot! Jau tos kovo 8d. laukiu kaip kokios ypatingos progos! ...Kad tik neperdegciau..isejus.. Bet sestadienio laukiu nerealiai!


Zinok ir as jau noriu pas ji. Cia vis paskaitau jusu pagyras tik jam ir jam, tai noriu ir as isbandyti kai grysiu. Koks jo adresas, ar kirpyklos internetinis psl? Aciu. Butinai papasakok kaip pasiseks sestadieni bigsmile.gif O gal gali nusifotagrafuoti kaip atrodai dabar ir kaip po grazinimusi ir cia mums pasirodyti blush2.gif , a ? bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi einu Kovo 8d. bigsmile.gif Grozio karalyste vadinasi,nr jo 8630 60652
Atsakyti
Aciuka !!!
Atsakyti
Siandien maciau, kaip Mrius is Molo viena mergina ruosia kazkokiam konkursui bigsmile.gif Tai ka "padare" is ilgu plauku buvo nerealu ( nukirpo ilgas kasas ir padare kirpima-bobas ir kare viename) thumbup.gif Spalvos tai ten kiek supratau scenines (bet juk ne kiekvienas kirpejas sugeba plaukus nadazyti tokiom spalvom, kiek zinau ta pacia ryskia melyna, raudona,pilka tikrai nenudazys kiekvienas) Bet tos merginos pasikeitimas tiesiog akyse buvo superinis flirt.gif
Ech, kad as isdrisciau nukirpti savo plaukus ax.gif
Zinojau, kad jis gerai dirba, bat , kad taip pavaro tongue.gif
Pabandykit merginos, kas ieskot naujo kirpejo! mirksiukas.gif
Atsakyti