Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

4u.gif 4u.gif 4u.gif Na,jūsų išreklamuotas Juozukas tikrai super ax.gif Vakar ėjau su viltimi,kad nurėš mano nutriušusius pusilgius plaukus ir išeisiu iš kirpyklos visiškai kitokia,neatpažįstama,o jis rodos nieko ypatingo nepadarė,bet išėjau laiminga ir sau graži tongue.gif Kaip tik pirmas kirpėjas,kuris pasakė kad ilgesni plaukai man gražiau tinka ir kirpo labai mažai,bet taip stilingai,atrodo vietoj 5 plaukų atsirado 20 ir tokia natūrali graži"galva"
Jeigu anksčiau išeidavau iš kirpyklų kažkuo nepatenkinta tai šį kartą nei menkiausio priekaišto neturiu:))super:))))
Rekomenduoju visoms,nesigailėsit,mergaitės 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dziaugiames uz tave 4u.gif Ot tas Juozukas,geris tikras biggrin.gif Gerai,kad atradau as ji ir visai netycia svarbiausia.Uzrasydama administratore suklydo ir papuoliau pas ji.
Ir kiek mergaiciu cia ejo visos liko patenkintos.Tai ar gali but kas geriau?
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 03 02, 13:44)
Dziaugiames uz tave 4u.gif Ot tas Juozukas,geris tikras biggrin.gif Gerai,kad atradau as ji ir visai netycia svarbiausia.Uzrasydama administratore suklydo ir papuoliau pas ji.
Ir kiek mergaiciu cia ejo visos liko patenkintos.Tai ar gali but kas geriau?



Na va, cia jau pats likimas mirksiukas.gif Tuoj atsils truputely, atnaujinsiu garderoba ir kulniuosiu pas juoza ekstremaliems pokyciams biggrin.gif Turbut tamsins man plaukus, nes nelabai kiek maciau jam patiko mano sviesi galva ax.gif blush2.gif Bet kai tinka ir tokie, ir tokie, tai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na ka Uogos aktyvistes mirksiukas.gif paskaiciau as daug jusu pasiulymu ir komentaru apie Kauno kirpejelius........Kadangi esu susidurusi ar net neblogai zinodama juos nuo karjeros pradzios noreciau su Jumis pasidalinti savo ziniomis ax.gif Andrius is Andre salono tikrai yra neblogas profas ir t.t., taciau jo kainos vis tik soka jau per aukstai ( ir tikrai buna ne vienas atvejis , kad klientes iseina nepatenkitos ,o beda ,kad jos to jam nepasako) doh.gif Dar zinau , kad persikeles i naujas patalpas kainas padidins dar 40% kas manau jau yra totalus lepsuselis. Juolab, kad bent plauku dazai su kuriais jis dirba tikrai nera pabrange......... smartass.gif Na ,o smulkios detales, kad personalas keiciasi pastoviai (prieaztim cia vietos neuzteks) Ir ta kaip kai , kurios cia minejo, atmosfera pacio salono (muzika, kava, arbata, sausainiai, administratores pakabinamas paltas, sypsenos saldzios ir t.t.) juk mes puikiai suprantam del ko tai lens.gif atkreipkit demesi kaip yra pasakokoma galutine kaina klientui mastau.gif o kodel taip pat manau aisku pagalvojant.

O jusu isgirtas Juozukas tai tikrai skamba sauniai, as be sio forumo apie ji nieko negirdejau, tad manu reklama gera prasukot bigsmile.gif vaikinui
Siaip as esu panasios nuomones apie Mariu is Molo (tik kainos jo atrodo siek tiek didokos, bet jis tikras profas ir l fainas zmogeliukas, beje jis dirba su tais paciais kaip ir Andius is Andre) Pas ji kiek zinau tos , kurios nori pakesti stiliu kardinaliai buna labai patenkitos........

Ech rasyciau dar ir rasyciau, bet neparasysiu gi cia viso straipsnio. Tikrai sauni, svarbi tema, juk kai koks niekadejas pagadina ilgam musu plaukelius tai tikrai norisi perspeti kitus gossip.gif
Atsakyti
Man reik gero kirpejo,stilisto,o ne faino zmogeliuko.Juozas man visai fainas,pakalbi,pabendrauji tiek,kiek pati nori,nelenda i aki kaip as sakau biggrin.gif Nereikia man nei sausainiu nei arbatos,noriu gero rezultato ant savo galvos mirksiukas.gif Toki gaunu is Juozo.
O Marius is Molo laaabai fainas kaip zmogus,su juo bendravom ne tik salone,bet man jis tik gerai tiesindavo plaukus.Dazymo rezultatais patenkinta nebudavau,jau nekalbu apie kainas.
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 03 02, 16:56)
O Marius is Molo laaabai fainas kaip zmogus,su juo bendravom ne tik salone,bet man jis tik gerai tiesindavo plaukus.Dazymo rezultatais patenkinta nebudavau,jau nekalbu apie kainas.

gal jis kadaise pjesej dirbo?
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2008 03 02, 20:34)
gal jis kadaise pjesej dirbo?

Taip Marius kiek zinau ten dirbo, Pjeseje
Papildyta:
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 03 02, 16:56)
Man reik gero kirpejo,stilisto,o ne faino zmogeliuko.Juozas man visai fainas,pakalbi,pabendrauji tiek,kiek pati nori,nelenda i aki  kaip as sakau biggrin.gif Nereikia man nei sausainiu nei arbatos,noriu gero rezultato ant savo galvos mirksiukas.gif Toki gaunu is Juozo.
O Marius is Molo laaabai fainas kaip zmogus,su juo bendravom ne tik salone,bet man jis tik gerai tiesindavo plaukus.Dazymo rezultatais patenkinta nebudavau,jau nekalbu apie kainas.


As ir nesiulau Mariaus tik kaip faino zmogeliuko, o parekomendavau kaip gera kirpeja, o siaip jis pradejo nuo koloristo ir kas jau kas, bet butent dazymas manau yra jo labai stipri vieta (ir ne tik) Del kainu nesiginciju brangoka, bet priemones juk taip pat lemia kaina(kiekvienas kirpejas pasirenka su kokiomis priemonemis jam dirbti, o kainos tai labai skiriasi). O kas del sausainiu, arbatos ir net saldziu sypsenu tai as ta ir norejau pasakyti, kad nesamone uz tai moketi dar 20% (cia as apie Andriu) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pandukė @ 2008 03 02, 21:03)
Taip Marius kiek zinau ten dirbo, Pjeseje

karsta.gif wawaweeeeewa bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2008 03 02, 21:08)
karsta.gif wawaweeeeewa  bigsmile.gif  4u.gif



smile.gif gal pas ji taip pat eini? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pandukė @ 2008 03 02, 21:14)
smile.gif  gal pas ji taip pat eini? drinks_cheers.gif

karta buvau (ir isejau labai patenkinta jo sugebejimais/darbu...neradau jokiu priekaistu tiesiog (ko tikrai man niekur kitur nera buve), taciau kai po menesio vel norejau uzsirasyti pas ji, jis Pjesej nebedirbo... ir nei administratore nei kiti nesake kur jis isejo... tada inirtingai ieskojau kur isejo ir viena mergina is sito forumo pasake kad Redrojui arba Toveroj dirba... taciau i siuos salonus paskambinusi gavau atsakymus kad joks Marius pas juos nedirba... ir tik dabar suzinojau kad Tovera ir Mole yra (o skambinau i Pramones Maximos salona) doh.gif kazkada panasiai man buvo su Maddam salonu.... paskambinau ir nezinodama uzsirasiau i esanti prie respublikos redakcijos o nuejau i kita biggrin.gif )
tai dabar labai abydna kad pries savaite apsikirpau kitur... pramones Toveroj...
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2008 03 02, 21:32)
karta buvau (ir isejau labai patenkinta jo sugebejimais/darbu...neradau jokiu priekaistu tiesiog (ko tikrai man niekur kitur nera buve), taciau kai po menesio vel norejau uzsirasyti pas ji, jis Pjesej nebedirbo... ir nei administratore nei kiti nesake kur jis isejo... tada inirtingai ieskojau kur isejo ir viena mergina is sito forumo pasake kad Redrojui arba Toveroj dirba... taciau i siuos salonus paskambinusi gavau atsakymus kad joks Marius pas juos nedirba... ir tik dabar suzinojau kad Tovera ir Mole yra (o skambinau i Pramones Maximos salona) doh.gif kazkada panasiai man buvo su Maddam salonu.... paskambinau ir nezinodama uzsirasiau i esanti prie respublikos redakcijos o nuejau i kita biggrin.gif )
tai dabar labai abydna kad pries savaite apsikirpau kitur... pramones Toveroj...



Nu va saunumelis rolleyes.gif , kad issiaiskinai! Nenuostabu, kad Pjeseje nesake kur jis dirba nes gera meistra graziuoju nenori isleisti salonai, tad tai dazniausiai ivyksta piktuoju, todel niekas nenores, kad eitum pas ju konkurenta cool.gif
Tik jei seniai buvai pas ji tai kaineles bus didesnes jauciu ( as negaliu tau tiksliai pasakyti nes esu labai sena jo kliente, tad man dideles nuolaidos 4u.gif ) , bet manau verta moketi uz gera darba daugiau ax.gif nei eiti po to ir taisytis pas kitus kirpejus...Kiek zinau tai ir priemones, dazai tie patys nuo Pjeses laiku
Parsayk kai grizi is jo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pandukė @ 2008 03 02, 22:08)
Nu va saunumelis rolleyes.gif , kad issiaiskinai! Nenuostabu, kad Pjeseje nesake kur jis dirba nes gera meistra graziuoju nenori isleisti salonai, tad tai dazniausiai ivyksta piktuoju, todel niekas nenores, kad eitum pas ju konkurenta cool.gif
Tik jei seniai buvai pas ji tai kaineles bus didesnes jauciu ( as negaliu tau tiksliai pasakyti nes esu labai sena jo kliente, tad man dideles nuolaidos 4u.gif ) , bet manau verta moketi uz gera darba daugiau ax.gif  nei eiti po to ir taisytis pas kitus kirpejus...Kiek zinau tai ir priemones, dazai tie patys nuo Pjeses laiku
Parsayk kai grizi is jo drinks_cheers.gif

tai kad dabar niekur (isskyrus kaimo kirpykleles) neapsikirpsi maziau nei uz 50litoncu...

bet siaip labai dekinga jum kad pasaket kur jis dirba wub.gif uz ~ poros savaiciu zygiuosiu ten tai atsiliepimus tikrai parasysiu smile.gif
Atsakyti