Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(astisius @ 2008 02 28, 23:37)
Aga, kol kas eilių pas jį nėra, bet jaučiu tuoj supermamos okupuos Juozuką hihihi.gif  lotuliukas.gif Aš jam skambijau pirmadienį, o antradienį jau sėdėjau kirpykloj. Na ir ką, super. Patiko, eisiu dar .... Pakeitė kardinaliai, bet labai man patiko, leidau daryt viską jo nuožiūra tongue.gif  thumbup.gif O galvos masažas tai išvis super clap_1.gif  bis.gif

Aaaaaaa, masazas tikrai thumbup.gif man irgi patiko bigsmile.gif
Astisius, o ka tau dare Juozas su plaukais? Pasidalink ispudziais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerciute: 28 vasario 2008 - 23:55
Sveikos panos.

Ar galite pasakyti kur kaune rasti gera kirpeja stilista (pageidautina vyra, nes kiek kirpausi pas moteris - nepadarydavo kad visai patiktu, ypac trumpu plauku. galvoju kirptis trumpai)
Buciau dekinga. Ir orientacines dazymo ir kirpimo kainas mazdaug jei pasakytumet tai isbuciuociau visas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Uzsirasiau ir vel pas Juozuka.Prisipazinau,kad reklama jam padariau as biggrin.gif Tai jau patenkintas buo labai!
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 02 29, 13:04)
Uzsirasiau ir vel pas Juozuka.Prisipazinau,kad reklama jam padariau as biggrin.gif Tai jau patenkintas buo labai!


Tai reik manyt, kad patenkintas buvo biggrin.gif As mastau apie extremalius/kardinalius pokycius su savo plaukuosena, tad irgi eisiu dar karta thumbup.gif Aisku 140Lt moket kas menesy man butu tikrai daugoka, todel kai praeita karta nudaze plaukus atsitaikiau spalva dazu parduotuveje ir jau sekmingai daziau vel pati thumbup.gif
Svarbu tik nusiziuret ka jis padaro, nes padaro tikrai gerai wub.gif


simulcika, eik pas juoza drinks_cheers.gif Kirpimo kainos apie 40Lt, dazymo 90Lt, bet jeigu tavo plaukai trumpi ir maziau dazu reiks, tai gali ir pigiau prasisukt mirksiukas.gif Man tai jis 3 kartus dazus maise ir negalejo patiket, kad tie 5 plaukai ant mano galvos tiek dazu geria lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
O davai renkam Juozuką mėn. supermamų kirpėju clap.gif clap.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 29, 12:11)
Tai reik manyt, kad patenkintas buvo biggrin.gif As mastau apie extremalius/kardinalius pokycius su savo plaukuosena, tad irgi eisiu dar karta thumbup.gif Aisku 140Lt moket kas menesy man butu tikrai daugoka, todel kai praeita karta nudaze plaukus atsitaikiau spalva dazu parduotuveje ir jau sekmingai daziau vel pati thumbup.gif
Svarbu tik nusiziuret ka jis padaro, nes padaro tikrai gerai wub.gif
simulcika, eik pas juoza drinks_cheers.gif  Kirpimo kainos apie 40Lt, dazymo 90Lt, bet jeigu tavo plaukai trumpi ir maziau dazu reiks, tai gali ir pigiau prasisukt mirksiukas.gif Man tai jis 3 kartus dazus maise ir negalejo patiket, kad tie 5 plaukai ant mano galvos tiek dazu geria lotuliukas.gif  blush2.gif

Sako,galvoju,is kur toks staigus tu mergaiciu antpludis mane uzgriuvo biggrin.gif Fainai,kai isdristi kardinaliai keistis.Pavydziu.As net galiukus pakirpti labai ilgai bunu ikalbinejama.Nu man gaila plauku ilgio.O spalva viskas ok.Naturali spalva,imaisytos sruogos,net Juozukas sake neisdristu man ka nors jiems padaryti.Ir isvis labai isgyre,sake jo drauge butent tokiu plauku nori kaip mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 02 29, 13:42)
Sako,galvoju,is kur toks staigus tu mergaiciu antpludis mane uzgriuvo biggrin.gif Fainai,kai isdristi kardinaliai keistis.Pavydziu.As net galiukus pakirpti labai ilgai bunu ikalbinejama.Nu man gaila plauku ilgio.O spalva viskas ok.Naturali spalva,imaisytos sruogos,net Juozukas sake neisdristu man ka nors jiems padaryti.Ir isvis labai isgyre,sake jo drauge butent tokiu plauku nori kaip mano biggrin.gif



Rode drauges foto, tai pas ja balti plaukai, su milteliais isimtas pigmentas mirksiukas.gif Man norejo kazka panasaus daryti, bet pagailejau savo triusenu blush2.gif Kas liecia plauku ilgy, tai pas mane iki liemeneles sagties atauginti is visiskai trumpu plaukuciu mirksiukas.gif Man ydomiausia pats atauginejimo procesas, o ne rezultatas tad dabar mastau koky ymantru cia man kirpima susimascius, kad grazi buciau biggrin.gif Siaip as tokia neapsisprendele - tai tamsiu, tai sviesiu noriu, tai dar kazko doh.gif blush2.gif
Jo, juoza galima drasiai menesio ir netgi metu kirpeju vadinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 29, 13:29)
Rode drauges foto, tai pas ja balti plaukai, su milteliais isimtas pigmentas mirksiukas.gif  Man norejo kazka panasaus daryti, bet pagailejau savo triusenu blush2.gif  Kas liecia plauku ilgy, tai pas mane iki liemeneles sagties atauginti is visiskai trumpu plaukuciu mirksiukas.gif  Man ydomiausia pats atauginejimo procesas, o ne rezultatas tad dabar mastau koky ymantru cia man kirpima susimascius, kad grazi buciau biggrin.gif Siaip as tokia neapsisprendele - tai tamsiu, tai sviesiu noriu, tai dar kazko doh.gif  blush2.gif
Jo, juoza galima drasiai menesio ir netgi metu kirpeju vadinti thumbup.gif

Aha,sake susigadino ji savo plaukus su tais milteliais ir pastoviu tiesinimu.Niekada tam nesiryzciau.Nors ,kai buvau jaunesne,buvau ir balta ir juoda,ir ryza biggrin.gif Ir su kirpciukais ir be ju.Ir vyriska sukuosena nesiojau doh.gif Bet juk su metais zmogus atsirenki,kas tau labiausiai tinka ir jau eksperimentuoti nustoji.O ilgi plaukai ,bent jau man,tai moters grozis.
Atsakyti
gal kas lankotes pas Ingrina is salono Jos kaprizai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mojito: 29 vasario 2008 - 17:57
kad labai jau brangu pas juos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EZUIKA: 29 vasario 2008 - 20:09
QUOTE(Mojito @ 2008 02 29, 17:57)
gal kas lankotes pas Ingrina is salono Jos kaprizai?

atsilankiau kokius metus kantriai - nei aplinka nei bendravimas ir svarbiausia kirpimas nepatiko 4u.gif
sese kerpasi -patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Esu neseniai iškepta kaunietė, tai jūsiškių gražinimosi subtilybių kaip ir nežinau... Teko pabuvot vienoj kirpykloj: ėjau su plaukais žemiau pečių, norėjau, kad iškarpytų per visą ilgį - ežiuku prie viršugalvio ir palaipsniui ilgėjančiais bei nudažytų tokia specifine raudona spalva (neišsiplėsiu). Tai... Nukirpo totaliai be ryšio (neišsiplėsiu, čia foto reikėtų, o neturiu), nudažė tokia bjauria violetine spalva... Žodžiu, jei grįžus net manasis pasakė, kad atrodau nekaip, nepatinka (nors šiaip jis "aklas" gerąja prasme - aš jam visada graži ir visi pasikeitimai man tinka biggrin.gif , o jei jau pasako "truputį pakoreguok" - tai gali nujaust, kad nepatinka - labai diplomatiškas biggrin.gif ), tai galite įsivaizduoti, kaip aš pati jaučiaus ir sau atrodžiau... Baisu buvo... verysad.gif .

Taigi, norėčiau kreiptis (iš anksto prašau niekieno neįsižeisti) į galbūt čia būvojančias "pakvaišusias" mergaites - gal kuri nors iš jūsų puošia savo galvelę kokia netradicine šukuosena - kaltūniuku, įdomesniu spalvų sąskambiu (nenoriu plaukų nei stipriai "platiniškai" šviesint, nei tiesint . . . neturiu gelinių nagų . . .) - kur jūs tai darot?
Bijau eit pas bet ką... Norėčiau, kad ir kaina nebūtų iš kosmoso srities... Na, kokie 200 - 300 būtų nieko...

Ačiū už pagalbą smile.gif
Atsakyti