Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Beatuk @ 2008 02 27, 15:51)
As rasiau ... Na gal ne taip pasakiau, o gal ir taip. As manau stilisto paslaugom naudojausi nes, tejau ir pasakiau : spreskit jus viska pats, as tik pasakau kad nenoriu buti melyna ar orandzine ir nenoriu trumpiau nei peciai plauku. Cia vadinu stilisto darba, kai jis pats tave "padaro". O kirpejas tik kerpa pagal tai kaip tu jam pasakai ar parodai. Cia yra mano asmenine nuomone ir tikiuosi neklystu smile.gif


aaa smile.gif viskas aisku, labai gerai, kad viska smulkiau paaiskinai wink.gif
tai matyt ir as stilisto paslaugom naudosiuos, nes nezinau konkreciai ko noriu smile.gif
jau laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
o isgirtasis Juozukas irgi stilistas, taip?
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 02 27, 15:08)
papasakok placiau, tik kirpo?kokie pas tave plaukuciai? kiek sis malonumas kainavo? 4u.gif

Nu pas mane plaukuciai stori ir ilgi t.y. iki klubu smile.gif , tai as kirpausi plaukus ir kirpciukus trupinau, tai sumokejau 70lt, tai manau nedaug.
Atsakyti
QUOTE(_zuwedra_ @ 2008 02 26, 23:31)
Astulkadk ir Baisa,

ačiū, kad perspėjot  aciuks.gif
Ar turėjot, kokių nemalonių potyrių su kitom "Gordijos" kirpėjom?  unsure.gif

Teko. doh.gif O ir atsiliepimų, ne pačių geriausių, girdėjau.
Atsakyti
QUOTE(dolly* @ 2008 02 27, 16:16)
Vakar buvau pas Ina Baidyje. Pas ja lankausi jau antrus metus.Iki siol buvau patenkinta, bet vakar tai man labai nepatiko. Ina tokia susiraukus buvo, vis dusavo. Paprasiau kad pakirptu galiukus, tai pakiro tik nugaroje truputi ir viskas. Isdziovino ir ate. Uz 30min darbo suplojau 40lt. schmoll.gif  Tai cia praktiskai gavosi tik uz galvos isplovima ir isdziovinima. doh.gif  Sorry, kad taip issiliejau, bet greit turesiu vel eiti kirptis nes plaukai galiukai baisus  sad.gif



Man kažkodėl telefonu Baidis neatsako. Kiek suprantu, jie jau "susiremontavo", vadinasi, labai didelis klientų antplūdis.
Atsakyti
QUOTE(jurasili @ 2008 02 28, 12:44)
Man kažkodėl telefonu Baidis neatsako. Kiek suprantu, jie jau "susiremontavo", vadinasi, labai didelis klientų antplūdis.


telefonas ju neveikia kol kas. Turi skambinti i asmenini mobilu. Na nepasakyciau kad labai daug klientu. As pas Ina turejau laukti 5 dienas mirksiukas.gif
Atsakyti
Na bet tiek daug gerų atsiliepimų apie Juozą, kad ir aš pradėjau mąstyt, kad savo plaukus patikėt jam ax.gif nors gyvenu visai kitam Kauno gale, kas liečia patogumą.
Gal žinot, kokios pas jį dabar eiles? Turbūt klienčių nemažai pas jį atsirado biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit, ka man rinktis - ar eiti pas Ina is Baidzio ar pas isgirtaji Juozuka g.gif
nieko blogo negaliu pasakyti apie Ina, bet pas ja jau seniai lankausi, tai galvoju, gal butu laikas jau kazka isbandyti naujo g.gif
ka daryti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(EZUIKA @ 2008 02 28, 23:04)
Merginos, patarkit, ka man rinktis - ar eiti pas Ina is Baidzio ar pas isgirtaji Juozuka g.gif
nieko blogo negaliu pasakyti apie Ina, bet pas ja jau seniai lankausi, tai galvoju, gal butu  laikas jau kazka isbandyti naujo g.gif
ka daryti? blink.gif


Pabandyk si karta Juoza mirksiukas.gif nemanau, kad liksi nepatenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 28, 21:14)
Pabandyk si karta Juoza  mirksiukas.gif nemanau, kad liksi nepatenkinta  rolleyes.gif

Na, merginos, darot Juozui reklamą... Ir aš jau pas jį užsimaniau, nors man visai nepakeliui. g.gif
Jei ir nebuvo eilių, tai tuoj bus. Čia galėsim sudaryt sąrašą. biggrin.gif
Atsakyti
Aga, kol kas eilių pas jį nėra, bet jaučiu tuoj supermamos okupuos Juozuką hihihi.gif lotuliukas.gif Aš jam skambijau pirmadienį, o antradienį jau sėdėjau kirpykloj. Na ir ką, super. Patiko, eisiu dar .... Pakeitė kardinaliai, bet labai man patiko, leidau daryt viską jo nuožiūra tongue.gif thumbup.gif O galvos masažas tai išvis super clap_1.gif bis.gif
Atsakyti
Na viskas merginos - apsisprendziau g.gif prisiskaiciau apie isliaupsinta Juozuka ir nutariau irgi pabandyti pas ji biggrin.gif
bandysiu skambintis smile.gif
bet ot cia nerealia tikrai reklama biciukas gavo thumbup.gif tikiuosi pateisins mano lukescius blush2.gif
Atsakyti