Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Sveikos,

ką gero galie pasakyti apie "Gordiją"? Draugystės gatvėje netoli pramonės maximos. Gal ką konkrečiai ir dėl kirpėjos Jurgitos? ax.gif
Atsakyti
prisikaiciau apie jusu Juozuka ir uzsirasiau kaip tikra motera po gimdymo ir dekretiniu kovo 8-tai. Jau taip noriu redikaliu pasikeitimu! Tikiuosi jis mane "padarys" lotuliukas.gif Paciai labai smalsu, nes jau nepamenu, kada atsidaviau profesionalui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(_zuwedra_ @ 2008 02 25, 17:58)
Sveikos,

ką gero galie pasakyti apie "Gordiją"? Draugystės gatvėje netoli pramonės maximos. Gal ką konkrečiai ir dėl kirpėjos Jurgitos?  ax.gif

Jurgita visai nieko. Tik pas kitas ten dirbancias nieku gyvu neik! Nuosirdziai patariu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_zuwedra_ @ 2008 02 25, 16:58)
Sveikos,

ką gero galie pasakyti apie "Gordiją"? Draugystės gatvėje netoli pramonės maximos. Gal ką konkrečiai ir dėl kirpėjos Jurgitos?  ax.gif

Ji vieninetele ten moka kirpti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurasili @ 2008 02 25, 16:11)
Nedaug liko kentėti. Sako, nuo kovo Baidis jau dirbs. Aš irgi laukiu- nesulaukiu.


o kurioj vietoj Baidis dabar bus? kiek zinau, budavo kazkur gedimino g., bet gal galit tiksliau parasyt? 4u.gif
Atsakyti
Astulkadk ir Baisa,

ačiū, kad perspėjot aciuks.gif
Ar turėjot, kokių nemalonių potyrių su kitom "Gordijos" kirpėjom? unsure.gif
Atsakyti
Siandien kirpausi pas Kestuti Sarma Style gruodzio g. ir likau labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulle. @ 2008 02 27, 11:52)
Siandien kirpausi pas Kestuti Sarma Style gruodzio g. ir likau labai patenkinta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif


kaip smagu, kaip smagu smile.gif as uzsirasius pas ji kovo 8, jau kaip laaukiu smile.gif

tik dabar viena rase, kad kazkaip pas ji stilisto paslaugom naudojosi ir jis kirpo ja, o tai dar kazkokios yra? na tinklapy jis pristatomas kaip stilistas, tai atitinkamai ir kerpa turbut kaip stilistas, ar as nesuprantu kazko blush2.gif
Atsakyti
Gal galit rekomenduot kirpeja vestuvinei sukuosenai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintreja: 27 vasario 2008 - 13:41
QUOTE(kristulle. @ 2008 02 27, 11:52)
Siandien kirpausi pas Kestuti Sarma Style gruodzio g. ir likau labai patenkinta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

papasakok placiau, tik kirpo?kokie pas tave plaukuciai? kiek sis malonumas kainavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lakuka @ 2008 02 27, 13:27)
tik dabar viena rase, kad kazkaip pas ji stilisto paslaugom naudojosi ir jis kirpo ja, o tai dar kazkokios yra? na tinklapy jis pristatomas kaip stilistas, tai atitinkamai ir kerpa turbut kaip stilistas, ar as nesuprantu kazko  blush2.gif


As rasiau ... Na gal ne taip pasakiau, o gal ir taip. As manau stilisto paslaugom naudojausi nes, tejau ir pasakiau : spreskit jus viska pats, as tik pasakau kad nenoriu buti melyna ar orandzine ir nenoriu trumpiau nei peciai plauku. Cia vadinu stilisto darba, kai jis pats tave "padaro". O kirpejas tik kerpa pagal tai kaip tu jam pasakai ar parodai. Cia yra mano asmenine nuomone ir tikiuosi neklystu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurasili @ 2008 02 25, 15:11)
Nedaug liko kentėti. Sako, nuo kovo Baidis jau dirbs. Aš irgi laukiu- nesulaukiu.


Vakar buvau pas Ina Baidyje. Pas ja lankausi jau antrus metus.Iki siol buvau patenkinta, bet vakar tai man labai nepatiko. Ina tokia susiraukus buvo, vis dusavo. Paprasiau kad pakirptu galiukus, tai pakiro tik nugaroje truputi ir viskas. Isdziovino ir ate. Uz 30min darbo suplojau 40lt. schmoll.gif Tai cia praktiskai gavosi tik uz galvos isplovima ir isdziovinima. doh.gif Sorry, kad taip issiliejau, bet greit turesiu vel eiti kirptis nes plaukai galiukai baisus sad.gif
Atsakyti