Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

merginos, ar daro juozukas temines šukuosenas?
Atsakyti
biggrin.gif as lankausi pas GERDA,LINIJOJE,visai neblogai kerpa ir dazo,o jei dar zinai ko konkreciai norisi tai visai thumbup.gif ir kainos ten prieinamos..... biggrin.gif
Papildyta:
gal kas lankosi LINIJOJE.....
Atsakyti
QUOTE(jurga8112 @ 2008 02 21, 13:58)
biggrin.gif as lankausi pas GERDA,LINIJOJE,visai neblogai kerpa ir dazo,o jei dar zinai ko konkreciai norisi tai visai thumbup.gif ir kainos ten prieinamos..... biggrin.gif
Papildyta:
gal kas lankosi LINIJOJE.....

Jei Gerda yra tokia šviesi ir apie 40m., tai aš apie ją girdėjau nelabai kokių atsiliepimų, domėjausi nes planavau ten eiti g.gif
Atsakyti
O gal kas lankote pas Kestutį Šaikų Feminoj gruodžio g? Parašykit atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulle. @ 2008 02 24, 18:51)
O gal kas lankote pas Kestutį Šaikų Feminoj gruodžio g? Parašykit atsiliepimus  smile.gif


sveikute,
as lankausi. Super kirpejas thumbup.gif . Turiu ilgus storus plaukus, kurie kelia daug rupesciu, tai jis super sutvarko. Drasiai rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(VEJUNE @ 2008 02 24, 20:59)
sveikute,
as lankausi. Super kirpejas  thumbup.gif . Turiu ilgus storus plaukus, kurie kelia daug rupesciu, tai jis super sutvarko. Drasiai rekomenduoju.

O jei ne paslaptis, kiek sumoki uz kirpima, nes mano plaukai ilgi ir stori smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi jau panikoje, kad salonas Baidis dar vis nedirba, man jau mirtinai reikia pas Ina verysad.gif
Gal ir man pas ta isgirtaji Juozuka uzsirasyti g.gif
Gal kas zinote kiek jis ima uz ilgu plauku dazyma ir su kokiais dazais dirba ax.gif
Dar prisiskaiciau ir apie kazkoki Aruna, tai dabar is vis pasimetus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EZUIKA: 24 vasario 2008 - 23:08
QUOTE(EZUIKA @ 2008 02 25, 00:06)
Sveikutes, as irgi jau panikoje, kad salonas Baidis dar vis nedirba, man jau mirtinai reikia pas Ina verysad.gif
Gal ir man pas ta isgirtaji Juozuka uzsirasyti g.gif
Gal kas zinote kiek jis ima uz ilgu plauku dazyma ir su kokiais dazais dirba ax.gif
Dar prisiskaiciau ir apie kazkoki Aruna, tai dabar is vis pasimetus unsure.gif



Uz dazyma su kirpimu sumokejau 140 Lt, tai tik dazymas bus 90-100 Lt. Dirba su Alfaparf
Atsakyti
O galima is kurios nors suzinot, kiek mazdaug pas kestuti is gruodzio g. sumokat uz kirpima ir dazyma? unsure.gif
ir pries kiek laiko ten pas ji uzsirasyt reiktu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lakuka @ 2008 02 25, 09:33)
O galima is kurios nors suzinot, kiek mazdaug pas kestuti is gruodzio g. sumokat uz kirpima ir dazyma? unsure.gif
ir pries kiek laiko ten pas ji uzsirasyt reiktu?  smile.gif


as kirpausi tik sumokejau apie 120 gal. bet naudojausi kaip stilisto paslaugoms. Isejau labai grazi.
Atsakyti
QUOTE(Beatuk @ 2008 02 25, 13:51)
as kirpausi tik sumokejau apie 120 gal. bet naudojausi kaip stilisto paslaugoms. Isejau labai grazi.


o tai dar kazkokiom kitokiom jo paslaugom galima naudotis? na parasyta, kad jis stilistas. kuo cia skirias, kad kaip stilisto paslaugos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EZUIKA @ 2008 02 24, 23:06)
Sveikutes, as irgi jau panikoje, kad salonas Baidis dar vis nedirba, man jau mirtinai reikia pas Ina verysad.gif
Gal ir man pas ta isgirtaji Juozuka uzsirasyti g.gif
Gal kas zinote kiek jis ima uz ilgu plauku dazyma ir su kokiais dazais dirba ax.gif
Dar prisiskaiciau ir apie kazkoki Aruna, tai dabar is vis pasimetus unsure.gif


Nedaug liko kentėti. Sako, nuo kovo Baidis jau dirbs. Aš irgi laukiu- nesulaukiu.
Atsakyti