Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Nesamone visiska. Tokias pasakas gali pasakot tik vyrui, kaip pasiteisinima, del ko galiuku kirpimui ishleidi 40 lt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 10 03, 19:58)
Na va, kitą trečiadienį aš vėl einu pas Jurgita iš SarmaStyle. Man ji va thumbup.gif



Man ji irgi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
gal kas kirposi pas asta is rimandijos salono kiek zinau dabar dekrete bet liktai dirba namuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astorr24 @ 2007 10 04, 14:00)
Tik nepasiduokit brangiosios klaidinamos, nes graziai atrodantis salonas dar nereiskia, kad jus ten graziai apkirps, o kaina kuria jus sumokate tai ir priklauso kokio prabangumo salone jus apsilankote, ir visai nereiskia kad jei kirpeja graziai atrodo tai ji gerai ir dirba, nes tikri geri meistrai dazniausiai neturi laiko per darba save susitvarkyti ir jie patys saves netvarko tai zinokit kad kirpeja kazkas sutvarko ir nudazo ir jos isvaizda visai neatspindi jos darbo tease.gif



Na, nežinau, nežinau man atrodo, kad prisižiūrinti save kirpėja, gerai sutvarkys ir klientą. Niekada neičiau pas kokią nors pasišiaušusią kirpėją schmoll.gif
Atsakyti
jei kas iesko nebrangios kirpejos, galiu parekomenduoti kirpeja Vilma, kuri dirba kirpykloje Kestucio g. Kaune. tikslaus adreso nezinau, kirpykla randasi visai salia traumatologinio, beveik ant kampo su Gedimino g. salia vaistines . Kirpyklos tel. 8-37 208525
Atsakyti
Sveikos.. o kurios einate pas Jurgita is Sarma style, gal galit pasakyt kurioj sarmojstyle ji dirba? Seniau ejau pas Erika, tikrai visai neblogai kerpa, bet paskutini karta ji turejo kazkokiu asmeniniu problemu tai visai negirdejo ko prasiau, sakiau tik nenutrumpinti kirpciuku, nes norejau pasiauginti juos, o ji paeme ir nukirpo... doh.gif Dabar ieskau is ten kitos kirpejos, kuri graziai pakarpytu ilgus plaukus... smile.gif Dar domintu kainytes pas Jurgita... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 10 09, 21:53)
Sveikos.. o kurios einate pas Jurgita is Sarma style, gal galit pasakyt kurioj sarmojstyle ji dirba? Seniau ejau pas Erika, tikrai visai neblogai kerpa, bet paskutini karta  ji turejo kazkokiu asmeniniu problemu tai visai negirdejo ko prasiau, sakiau tik nenutrumpinti kirpciuku, nes norejau pasiauginti juos, o ji paeme ir nukirpo...  doh.gif  Dabar ieskau is ten kitos kirpejos, kuri graziai pakarpytu ilgus plaukus... smile.gif Dar domintu kainytes pas Jurgita...  4u.gif


Ji Putvinskio g. dirba, už pakirpimą moku ~ 40 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Mega @ 2007 10 11, 06:50)
Ji Putvinskio g. dirba, už pakirpimą moku ~ 40 Lt.

Dar klausimelis, o tavo ilgi plaukuciaiar trumpi? blush2.gif
Atsakyti
Brangu, bet man labai patiko "Jos kaprizuose" pas Sonata. plaukus daze, kirpo ir vestuvine sukuosena dare. thumbup.gif
Atsakyti
o man patinka kirpeja Egle, salonas ATIDE (kestucio g. pradzioje)
galiukai - 20lt smile.gif
plauku nedazau, todel kainos nezinau...
Atsakyti
Gal galėtumėt patarti, kur nueiti apsikirpti 4u.gif Mano plaukai tokie iki pečių, norėčiau, kad gražiai iškarpytų ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2007 10 30, 17:17)
Gal galėtumėt patarti, kur nueiti apsikirpti 4u.gif Mano plaukai tokie iki pečių, norėčiau, kad gražiai iškarpytų ax.gif
Ačiū 4u.gif

Perskaityk seną temą, ten tikrai daug kirpėjų paminėta, manau kad išsirinksi smile.gif
Atsakyti