Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(doufyl @ 2008 02 18, 16:07)
kurioj vietoj tas salonas? gal arti prekybos centro-šilas? mano mama kažkuriam lankydavosi. toks ružavas įėjimas. gal tas?



nea, is kitos Silo puses, naujas toks, stilai iki zemes, bet maciau dabuojasi visi kaip reikiant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 02 18, 17:11)
nea, is kitos Silo puses, naujas toks, stilai iki zemes, bet maciau dabuojasi visi kaip reikiant smile.gif

oi ne, tada nežinau. jei apsilankysi, parašyk atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 18, 14:53)
Mano plaukai vidutinio ilgio. Buvau sviesiai ryza, kad ir kaip mane sviesiai dazydavo. Visada galvojau nejau negalima padaryt grazios spalvos. Ir pagaliau radau, su merginu pagalba Juoza. Tai pirmiausiai dejo spalva, kad nuimti mano dazytas spalvas (t.y. nubalino pati plauka), o tik tada dejo norima spalva. Ir gavausi  thumbup.gif . Jokio ryzumo! Paskui dejo ant plauku ampole, kad atstatytu dazyta plauka, masazavo galva ir susukavo. Uz viska sumokejau 135Lt.



O kokia tavo plauku bukle buvo iki dazymo? As noriu irgi balinti plauka, bet bijau, kad liks 3 plaukai ant galvos lotuliukas.gif O balino visus ar sruogelem? Gal galetum nuotrauka kokia ydeti pacios plauku spalvos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 17, 14:18)
Labukas visoms  mirksiukas.gif  Taigi, as jau po apsilankymo pas Juozuka. Vakar tapau  thumbup.gif . Labai labai likau patenkinta. Jam duociau pacius auksciausius balus ir ivertinimus. Tai zmogus kuris tikrai ismano savo darba  thumbup.gif . Pasikeiciau visus 180 laipsniu kampu  biggrin.gif . Aciu merginoms, kurios rekomendavot Juozuka  4u.gif


bliam, gundausi ir aš jau doh.gif Juozuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 18, 23:03)
O kokia tavo plauku bukle buvo iki dazymo? As noriu irgi balinti plauka, bet bijau, kad liks 3 plaukai ant galvos lotuliukas.gif  O balino visus ar sruogelem? Gal galetum nuotrauka kokia ydeti pacios plauku spalvos? g.gif


Vadinausi sviesi lotuliukas.gif , bet nuo saknu vis ryzavota buvau. Bet vistiek dejo spalvos nuemeja ant visu plauku (balino), o paskui tik spalva. Pabandysiu koki vakareli imest foto su savo spalva (pas mane grazi pilka) mirksiukas.gif Mano pacios plaukas gana sveikas, kazkaip i dazymus gerai reaguoja, tai sitie balinimai nieko nepakeite. Ir plauku daug turiu, tai nebijau ir nuplikt.
Atsakyti
o ten tą Juozuką taip ir šaukia? biggrin.gif ar Juozu? g.gif ar kaip? g.gif
Atsakyti
Norėjau paklaust, kurios pas Juozą nesenei buvot, ar nežada dabar jis išvažiuot , gal kartais užsiminė , nes galvoju ar dar palaukt galiu, ar jau eit pas jį g.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 02 19, 18:59)
Norėjau paklaust, kurios pas Juozą nesenei  buvot, ar nežada dabar jis išvažiuot , gal kartais užsiminė , nes galvoju ar dar palaukt galiu, ar jau eit pas jį  g.gif


Dar gali palaukt, nes tikrai niekur nevaziuos mirksiukas.gif man taip sake.
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 19, 18:49)
Dar gali palaukt, nes tikrai niekur nevaziuos  mirksiukas.gif man taip sake.

Tai liuks tada. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2008 02 19, 15:56)
o ten tą Juozuką taip ir šaukia?  biggrin.gif  ar Juozu?  g.gif  ar kaip?  g.gif


Kaip sauksi taip ir atsilieps lotuliukas.gif , o jei rimtai, tai kaip pavadinsi taip nepagadinsi. Tikras vardas Juozas. Jei nori labai graziai pakalbeti, tai sakyk Juozukai mirksiukas.gif . As kai norejau uzsirasyt pirma karta, tai irgi galvojau, kaip cia pasakyt, bet isejo pamalonintai (Juozuku pavadinau). 4u.gif
Atsakyti
skaiciau skaiciau komentarus g.gif ir susigundziau ir as pas Juoza pabandyti. Emiau ir uzsirasiau sestadieniui, ziuresiu kas gausis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dova @ 2008 02 19, 22:13)
skaiciau skaiciau komentarus g.gif ir susigundziau ir as pas Juoza pabandyti. Emiau ir uzsirasiau sestadieniui, ziuresiu kas gausis  doh.gif


Gausis thumbup.gif , palaikau tave mirksiukas.gif tik kai grisi butinai parasyk atsiliepimus
Atsakyti