Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(VaNiLla GirL @ 2008 02 07, 19:08)
Gal žinot kodėl pas Iną kirpykloj niekas nekelia ragelio?  4u.gif  Būtų labai puiku, jei kas duotumėt jos mobilaus numerį... Iš anksto dėkuj.  wub.gif



Ten dar remontas. Aš jau pradedu depresuoti, kad antrą mėn. negaliu apsikirpti.
Atsakyti
[gal galit tiksliau nupasakot kur ta grožio karalystė yra? kur tas juozelis dirba? čia kai ant milikoniu kalno užsuki ir važiuoji ant 2 ligoninės ? ar kur ir kur tas pastatas daug maž yra? ir ką jis dar moka ar priauginėja plaukus?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doovka @ 2008 02 12, 09:26)
[gal galit tiksliau nupasakot kur ta grožio karalystė yra? kur tas juozelis dirba? čia kai ant milikoniu kalno užsuki ir važiuoji ant 2 ligoninės ? ar kur ir kur tas pastatas daug maž yra? ir ką jis dar moka ar priauginėja plaukus?? ax.gif


ką jis moka, aš nežinau - aš ten tik nagus kol kas tvarkausi. O vieta tai būtent ten, kur pasakoji, toks lyg ružavas namas po kaire puse, vos tik baigiasi daugiaaukščių namų eilė ir prasideda nuosavi
Atsakyti
tai jau šiandie mačiau kur tyas pastatas randasi...
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2008 02 11, 19:22)
aukščiau paminėtas Arūnas  mirksiukas.gif

Aciu,o kur ji rasti g.gif
Atsakyti
o pas isgirtaji Juozuka is Grozio karalystes pries kiek laiko reikia uzsirasyti??? Pas Ina pvz pries 3 sav. Eile pas ji ilga?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 02 13, 15:48)
o pas isgirtaji Juozuka is Grozio karalystes pries kiek laiko reikia uzsirasyti??? Pas Ina pvz pries 3 sav. Eile pas ji ilga?
Aciu



Na as laukiau praeita karta 4 dienas kazkur mirksiukas.gif Kaip kada is tikro ax.gif
Atsakyti
Manau, kad siuo metu kazkaip eiliu nera. Kiek zinau sia savaite jam seminarai, tai nesidarbuoja. Tai man perskambino ir uzrase siam sestadieniui. Bet is tikruju tai nustebau, kad nera eiliu, nereikia ilgai laukti.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 13, 22:44)
Na as laukiau praeita karta 4 dienas kazkur mirksiukas.gif  Kaip kada is tikro ax.gif


ooo, tai čia labai mažai ax.gif pas saviškę kokias dvi savaites minimum prieš turiu rašytis doh.gif
viskas veda į tai, kad reik išbandyt kažką kitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2008 02 11, 20:08)
lotuliukas.gif  a tu jos paklausk, kodėl  mirksiukas.gif  sakyk, nete skaičiau, kad kitom pasiūlot  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Šiaip 50Lt už ilgų plaukų kirpimą mokėdavau, dabar pabrango - 60, o dirba jinai tam salone kur Laisvės al. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 13, 22:26)
Manau, kad siuo metu kazkaip eiliu nera. Kiek zinau sia savaite jam seminarai, tai nesidarbuoja. Tai man perskambino ir uzrase siam sestadieniui. Bet is tikruju tai nustebau, kad nera eiliu, nereikia ilgai laukti.


Ir man keista buvo, kad nera eiliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 16, 02:39)
Ir man keista buvo, kad nera eiliu g.gif


bus cool.gif
Atsakyti