Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(naure @ 2008 02 08, 21:21)
masažą, sakote?  biggrin.gif



Taip biggrin.gif Visos bendradarbes Andriuko prasydavo to masazo, vargsas ir turedavo daryt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif as cia tiek visko ir daug suzinojau, super puslapiukas. Taigi noriu pasigirti, kad ir as susitariau antradieni eisiu i grozio karalyste. Tikiuosi liksiu patenkinta Juozuko rezultatais.
Atsakyti
QUOTE(Nerciute @ 2008 02 09, 01:26)
Sveikos merginos  mirksiukas.gif  as cia tiek visko ir daug suzinojau, super puslapiukas. Taigi noriu pasigirti, kad ir as susitariau antradieni eisiu i grozio karalyste. Tikiuosi liksiu patenkinta Juozuko rezultatais.


tai nepamiršk papasakot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ais_Las @ 2008 02 08, 13:25)
kai gyvenau Kaune kirpausi pas Aruna Misiukeviciu. Del pacio kirpimo, tai musu nuomones truputi skiriasi, bet pasigincijus padarydavo pagal mano norus, todel likdavau patenkinta smile.gif Taciau dazo plaukus - nerealiai!!! Spalva parinkdavo superine  thumbup.gif  Kiekviena karta iseidavau vis kitokia ir vis laimingesne... Rekomenduodavo sampuna tinkanti plaukams, padarydavo masaziuka galvos...  ax.gif 
Taigi del dazymo rekomenduoju 100 proc!!! Del kirpimo reiketu jam grieztai pasakyti ko norite, nes priesingu atveju, laaabai megsta eksperimentuoti  doh.gif

čia mano pirmasis geras kirpėjas wub.gif palikau jį skaudama širdimi, bet tik dėl to, kad pabodo trumpučiais plaukais būti smile.gif Jau toks berniukas buvau lotuliukas.gif Užtat vyras ir nusižiūrėjo mane, nes trumpaplaukės jam labai thumbup.gif Patinka jo dabar man thumbup.gif Ir kaip žmogus jis man fainas.
Papildyta:
QUOTE(naure @ 2008 02 06, 23:54)
niu, tai kokios prabliemos - varyk anksčiau, nelauk, kol vėl reiks dažyt  mirksiukas.gif


nu tokios ir pabliemos, reik 250lt sukaupti prie bažnyčios ir butelius plaunant lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas merginos
Labai fainas salonas yra MADAM.
As jau daug metu ten lankausi,puikus aptarnavimas,malonios darbuotojos.Tikrai ciki. thumbup.gif
Bet pinigeliu tai tikrai reikia pataupyt
Girdejau persikels i superines patalpas naujas,i nauja pastatyta dangoraizi cia kazkur kestucio g.Kaune.
Verta aplankyti.Turiu sava kirpeja vardu Indre,bet jau taip kruopsciai dirba,kad norisi pasakyt ai daryk belekaip tongue.gif
Ir tikrai gerai,ir galvos masazus padaro,kavos pasiulo ir t.t. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 01 22, 19:43)
as tai supratau, kad ir per vasari remontuos.. bet gi gali pabandyt paskambint (kad ir ta vasari, neatsilieps -reiskia remontas  mirksiukas.gif )



QUOTE(VaNiLla GirL @ 2008 02 07, 19:08)
Gal žinot kodėl pas Iną kirpykloj niekas nekelia ragelio?  4u.gif  Būtų labai puiku, jei kas duotumėt jos mobilaus numerį... Iš anksto dėkuj.  wub.gif

tik keli psl atgal unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2008 02 10, 18:20)
nu tokios ir pabliemos, reik 250lt sukaupti prie bažnyčios ir butelius plaunant  lotuliukas.gif




supratau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi MADAM lankaus, irgi pas Indrę smile.gif Galiu pasakyt tik tiek kad niekam kitam dabar savo plaukučių nepatikėčiau, tik va man kavos kažkodėl nepasiūlo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Langete @ 2008 02 10, 22:51)
Aš irgi MADAM lankaus, irgi pas Indrę  smile.gif  Galiu pasakyt tik tiek kad niekam kitam dabar savo plaukučių nepatikėčiau, tik va man kavos kažkodėl nepasiūlo  biggrin.gif  biggrin.gif

O kokios kainos pas ja? Ir kuriam jus lankotes, nes man atrodo, kad jis yra Laisves al ir Mickeviciaus g?
Atsakyti
Gal parekomenduotumet gera trumpu plauku meistra,noriu nusikirpti trumpai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2008 02 11, 17:04)
Gal parekomenduotumet gera trumpu plauku meistra,noriu nusikirpti trumpai  ax.gif

aukščiau paminėtas Arūnas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Langete @ 2008 02 10, 23:51)
Aš irgi MADAM lankaus, irgi pas Indrę  smile.gif  Galiu pasakyt tik tiek kad niekam kitam dabar savo plaukučių nepatikėčiau, tik va man kavos kažkodėl nepasiūlo  biggrin.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif a tu jos paklausk, kodėl mirksiukas.gif sakyk, nete skaičiau, kad kitom pasiūlot lotuliukas.gif
Atsakyti