Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Mano mamai du kartus tai buvo atsitikę (čia dėl žilų plaukų) ir pas skirtingus kirpėjus , tai ir dykai perdažė paskui.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2008 02 06, 16:08)
sakiau kai kitą kart eisiu pasakysiu, kodėl nesidažysiu daugiau  schmoll.gif


aišku užsimink - gal ką pasiūlys gero blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2008 02 06, 15:35)
aišku užsimink - gal ką pasiūlys gero  blush2.gif

dvigubą kavos lotuliukas.gif o šiaip tai manau turėtų pasiūlyti, nes kaip bebūtų labai ten brangu ir vardą savo nereiktų terštis tokiais nesusipratimais smile.gif
Atsakyti
gal patartumet kokia kirpeja kuri neblogai apkirptu iki 20 lt? g.gif
Atsakyti
inga iš aleksoto thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja ilgu plauku dazymas viena spalva? niu madaug kokios kainos.. plaukai zemiau menciu. as suprantu kad kiekviena kirpykla turi savo kainas, bet noretusi suinot apytiksliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2008 02 06, 17:11)
dvigubą kavos  lotuliukas.gif o šiaip tai manau turėtų pasiūlyti, nes kaip bebūtų labai ten brangu ir vardą savo nereiktų terštis tokiais nesusipratimais smile.gif


niu, tai kokios prabliemos - varyk anksčiau, nelauk, kol vėl reiks dažyt mirksiukas.gif

QUOTE(astuškinas @ 2008 02 06, 18:14)
inga iš aleksoto  thumbup.gif  clap.gif


kur ji dirba? g.gif
Atsakyti
ji savuose namuose įsikūrus kirpyklėlę smile.gif na nenoriu aš čia girti ar reklamuoti, bet man ji geriausia, jau metus pas ją kerpuos ir nė karto nenuvylė, maloni, pataria ir plaukučiai gerai auga smile.gif o ir kainos visiškai nesikandžioja smile.gif už ilgų plaukų kirpimą iki 20 lt moku smile.gif
Atsakyti
Na ka, prisiskaiciau atsiliepimu ir siandien lekiu pas Juoza smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audrey @ 2008 02 05, 15:18)
Reikia patarimo - kuris salonas dirba su Loreal profesionalia plauku prieziuros linija? Ir gal tuo paciu kirpeja dazymui parekomenduotumet? Nes esu is kito miesto, nelabai ka Kaune pazistu is grozio meistru ax.gif

berods Maddam naudoja. Kirpėja - Neringa arba Daina, nors jų grafikas gan užimtas būna. Aš pati pas Neringą gan ilgai dažiausi-kirpausi ir paprastai palieku jai savo nuožiūra spalvas parinkt, tik pasakau į kurią pusę. Kaina vasaros pabaigoj būdavo (galiukų kirpimas, dažymas, sušukavimas) 120-140. Esu toj kirpyklos (čia kur Laisvės al.) ir pas kitas buvus, bet dažymas visai nepatiko schmoll.gif, tai kirptis bijojau.
Atsakyti
QUOTE(Hot @ 2008 02 07, 15:05)
Na ka, prisiskaiciau atsiliepimu ir siandien lekiu pas Juoza smile.gif


pas jį ir aš vis gundausi, nes ten nagus tvarkausi, tam salone ax.gif bet bliamba kokia esu konservatorė ir bailė ir stabdis (stabdĖ lotuliukas.gif ) ir..... Senatvė čia jau,ar kaip? unsure.gif niekaip neišdrįstu pakeist kirpėjo(s) doh.gif o anksčiau taip nebūdavo unsure.gif
pasidalink įspūdžiais paskui mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naure: 07 vasario 2008 - 13:58
Gal žinot kodėl pas Iną kirpykloj niekas nekelia ragelio? 4u.gif Būtų labai puiku, jei kas duotumėt jos mobilaus numerį... Iš anksto dėkuj. wub.gif
Atsakyti