Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Sveikos,
Gal galit rekomenduoti trumpu plauku meistra,noreciau nusikirpti pusilgius plaukus kaip nors stilingai flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(enola @ 2008 01 23, 16:04)
aciu mamytem,uz rekomendacijas,pasiskaiciau apie kirpeja juoza  (grozio karalystei) ir  apsilankiau. Labai graziai nudaze plaukus sruogelem,pridejo sviesiu ir tamsiu,net sau grazi pasidariau. 4u.gif
sumokejau 140lt.


A tai sruogos dar madoj?
Atsakyti
Man ir Juozo darbo rezultatai patinka thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Reima @ 2008 02 04, 14:52)
A tai sruogos dar madoj?

Nebe madoj, bet ar tai madoje esmė plaukų spalvai? Svarbu, kad tiktų prie veido, bendro stiliaus rolleyes.gif
Atsakyti
]Buvau vėl pas Andrių ir...nenusidažė mano žili plaukai \ schmoll.gif Tiksliau dažė dviem spalvom, tai vienos spalvos dažai nelabai kibo schmoll.gif Kirpimui priekaištų neturiu, bet..sumokėjau jau virš 200lt tai sakyčiau, kaip su broku darbas tokios sumos nevertas. Galutinai sau nusprendžiau, kad eisiu tik kirptis pas Andrių.
Atsakyti
Reikia patarimo - kuris salonas dirba su Loreal profesionalia plauku prieziuros linija? Ir gal tuo paciu kirpeja dazymui parekomenduotumet? Nes esu is kito miesto, nelabai ka Kaune pazistu is grozio meistru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reima @ 2008 02 04, 14:52)
A tai sruogos dar madoj?



Madinga tai kas tinka prie veido, prie visumos zmogaus. Jeigu tau padarys pacia madingiausia sukuosena ir dazyma, bet jie tau vizualiai netiks, tai kokia is to nauda? biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
QUOTE(Audrey @ 2008 02 05, 15:18)
Reikia patarimo - kuris salonas dirba su Loreal profesionalia plauku prieziuros linija? Ir gal tuo paciu kirpeja dazymui parekomenduotumet? Nes esu is kito miesto, nelabai ka Kaune pazistu is grozio meistru ax.gif

kaune,zaliakalny,yra grozio salonas BLIC,cia ausros g.prie jablonskio gimnazijos.
manau,tau butu labai patogu is vilniaus atvaziavus. g.gif
Ten tikrai dirba su lorealiu ir kerastase.O kokie tavo plaukuciai?,gal pasakyciau pas kuria geriau.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2008 02 04, 20:05)
]Buvau vėl pas Andrių ir...nenusidažė mano žili plaukai \ schmoll.gif Tiksliau dažė dviem spalvom, tai vienos spalvos dažai nelabai kibo  schmoll.gif Kirpimui priekaištų neturiu, bet..sumokėjau jau virš 200lt tai sakyčiau, kaip su broku darbas tokios sumos nevertas. Galutinai sau nusprendžiau, kad eisiu tik kirptis pas Andrių.


Netyčia užmačiau jūsų diskusiją - nepyksit gal, jei įsiterpsiu ax.gif
O nevertėtų eit atgal ir tegul perdažo - čia dabar kas????? Gi akivaizdus brokas jei, tai privalo taisyt doh.gif Čia juk spalva, o ne nukirpti plaukai, kurių nepriklijuosi atgal mirksiukas.gif ar tu čia kaip rašei, kad tavo plauką sunkiai nuima dažas, ir tiek? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naure: 06 vasario 2008 - 01:17
QUOTE(naure @ 2008 02 06, 02:04)
Netyčia užmačiau jūsų diskusiją - nepyksit gal, jei įsiterpsiu  ax.gif
O nevertėtų eit atgal ir tegul perdažo - čia dabar kas????? Gi akivaizdus brokas jei, tai privalo taisyt  doh.gif  Čia juk spalva, o ne nukirpti plaukai, kurių nepriklijuosi atgal  mirksiukas.gif ar tu čia kaip rašei, kad tavo plauką sunkiai nuima dažas, ir tiek?  mirksiukas.gif

nu aš tokia durna esu, kažkaip man nepatogu ką ir sakyti, nors apmaudas ėmė didelis keletą dienų unsure.gif O žilų plaukų pas mane tikrai daug, pagal amžių ir...anksčiau nusidažydavo normaliai, o dabar, ėmė šivesesnę spalvą priekiui ir bac, palei kaktą neįkibo normaliai unsure.gif Nesimato labai tai dar nieko.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2008 02 06, 11:47)
nu aš tokia durna esu, kažkaip man nepatogu ką ir sakyti, nors apmaudas ėmė didelis keletą dienų  unsure.gif O žilų plaukų pas mane tikrai daug, pagal amžių ir...anksčiau nusidažydavo normaliai, o dabar, ėmė šivesesnę spalvą priekiui ir bac, palei kaktą neįkibo normaliai  unsure.gif Nesimato labai tai dar nieko.


nu nedurna, kodėl mirksiukas.gif suprantamas tas nepatogumas ax.gif mane pvz to pati kirpėja išmokė visai neseniai mirksiukas.gif - po plovimo kažkokie ten labai jau super duper dažai šmakšt ir nusiplovė sruogose taip negražiai schmoll.gif skambyju, sakau, gal užsirašau perdažymui, o ji liepė ateit net sekmadienį, prieš kūčias, ir perdažė, ir nei lito neėmė... Aišku, ir neturėtų imt, bet aš irgi tokia....nepatogu man....tai pasiūliau.
Atsakyti
QUOTE(naure @ 2008 02 06, 14:18)
nu nedurna, kodėl  mirksiukas.gif  suprantamas tas nepatogumas  ax.gif  mane pvz to pati kirpėja išmokė visai neseniai  mirksiukas.gif  - po plovimo kažkokie ten labai jau super duper dažai šmakšt ir nusiplovė sruogose taip negražiai  schmoll.gif  skambyju, sakau, gal užsirašau perdažymui, o ji liepė ateit net sekmadienį, prieš kūčias, ir perdažė, ir nei lito neėmė... Aišku, ir neturėtų imt, bet aš irgi tokia....nepatogu man....tai pasiūliau.

sakiau kai kitą kart eisiu pasakysiu, kodėl nesidažysiu daugiau schmoll.gif
Atsakyti