Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 19, 08:07)
Alpha Parf, lygtais taip rasosi mirksiukas.gif  Tausoja plauka kaip KEUNE dazai, bet issilaiko nepalyginamai geriau ir grazesnes spalvos, labiau atspalviai y naturaluma, pilksvuma, nera tokiu super ryzu, geltonu atspalvu thumbup.gif


Dėkui 4u.gif Aš irgi nežinau kaip jie rašosi tiksliai, bet supratau thumbup.gif Nes man asmeniškai tai Keune dažai netiko plaukų šviesinimui schmoll.gif Nors priežiūros priemonės tai geros ax.gif
Atsakyti
Aš be galo patenkinta savo kirpėja, kuri dirba Kestučio g. Vilma vardu. Tikrai moteris turi didelę patirtį, bei ma patinka kad dirba tikrai su gera plaukams skirta Cutrin kosmetika.

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Koarlete @ 2008 01 19, 23:21)
Aš be galo patenkinta savo kirpėja, kuri dirba Kestučio g. Vilma vardu. Tikrai moteris turi didelę patirtį, bei ma patinka kad dirba tikrai su gera plaukams skirta Cutrin kosmetika.

ax.gif

kokios kainos mazdaug?
Atsakyti
Merginos gal kuri nors lankesi salone "Junora" Kaune arba "Plauku galerija"? Noreciau apsikirpti ir dazytis gal turite kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 01 19, 22:48)
Dėkui  4u.gif  Aš irgi nežinau kaip jie rašosi tiksliai, bet supratau  thumbup.gif  Nes man asmeniškai tai Keune dažai netiko plaukų šviesinimui  schmoll.gif  Nors priežiūros priemonės tai geros  ax.gif



Man tai KEUNE atspalviai sviesus negrazus gavos - vis y ryzuma mesdavo doh.gif O as norejau pilkesniu, tai Juozas be problemu juos taip ir nueme, ir su dazais ir tik 3% emulsija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 01 20, 00:20)
kokios kainos mazdaug?



Dažai nuo 20 lt. Kadangi tai labai gera kosmetika - "papigiai" tikrai nerasi. Vaistinese maciau yra sampunu Cutrin, tai virs 20 lt.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 20, 13:26)
Man tai KEUNE atspalviai sviesus negrazus gavos - vis y ryzuma mesdavo doh.gif  O as norejau pilkesniu, tai Juozas be problemu juos taip ir nueme, ir su dazais ir tik 3% emulsija mirksiukas.gif


Na tai va man irgi panašiai buvo- savaitę liuks, o po to vis geltonėja geltonėja ir "nusigeltonėja" doh.gif
Dabar su Wella kita kirpėja dažo, bet dar nesupratau, ar ir dažai, ir kirpėja man patinka blush2.gif Tai vat užtat ir galvoju gal reiks pabandyt ir kitus kirpėjus/as ax.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 01 20, 19:48)
Na tai va man irgi panašiai buvo- savaitę liuks, o po to vis geltonėja geltonėja ir "nusigeltonėja"  doh.gif
Dabar su Wella kita kirpėja dažo, bet dar nesupratau, ar ir dažai, ir kirpėja man patinka  blush2.gif  Tai vat užtat ir galvoju gal reiks pabandyt ir kitus kirpėjus/as ax.gif    cool.gif

yra specialus sampunas-pilkintojas kur nuima geltonuma:)
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 01 20, 20:11)
yra specialus sampunas-pilkintojas kur nuima geltonuma:)


Naudojau kažkada savu laiku Londos tokį pilkintoją, tai atsiminimai ne kokie doh.gif
O kurį tu parekomenduotum?

Nors šiaip nepastebėjau, kad dažant su Wella jie geltonuotų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 01 20, 20:59)
Naudojau kažkada savu laiku Londos tokį pilkintoją, tai atsiminimai ne kokie  doh.gif 
O kurį tu parekomenduotum?

Nors šiaip nepastebėjau, kad dažant su Wella jie geltonuotų  ax.gif

as tamsiaplauke tai nenaudoju smile.gif
Atsakyti
sweikos smile.gif
gal galetumet rekomenduoti ne tik plauku kirpeja bet ir stilista..?-labai noriu atsinaujinti ir pakeisti sukuosena.esu griezta ir reikli plauku klausimu,tai nenoriu bet kam patiketi sawuju tongue.gif
o ir kirpejos noretusi isradingos ir patikimos,kad galetu kazka pasiulyti butent mano veido formai..
Atsakyti
QUOTE(Allur @ 2008 01 18, 02:05)
Buvau, ir ka galiu pasakyti, suzaveta likau  wub.gif Jau ir kitam kartui susitarem, t,y, siam sestadieniui  bigsmile.gif
Galiu drasiai sakyti, kad pats maloniausias stilistas is visu mano aplankytu ( o ju esu aplankius tikrai nemazai), labai daug geru patarimu dave, labai grazia spalvyte parinko, bei, zinoma, apkirpo, atrodo, kad puikiai zino ko as butent noriu. Net maniskis mane pamates uzsimane pas Ji apsilankyti  lotuliukas.gif

Na zinokit,dziaugiuosi uz visas cia jus,kurios pas Juoza apsilanke.Galvoju,gal tik man cia jis taip kazko patiko.Bet,pasirodo nea biggrin.gif Tai super,kad patenkinta ir jus likot,pilna patarimu,puikiai atrodanti ,graziai apkirpta grizot namo thumbup.gif
Atsakyti