Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Na ka, gryzau is Juozo. Super malonus vyrukas, o ir nukirpo bei padaze tikrai labai graziai thumbup.gif Is mano ryzu plauku sugebejo padaryti sviesius su vos vos pilksvu atspalviu, zodziu jo darbu esu labai labao patenkinta thumbup.gif Uz kirpima, dazyma, ampulytes dejima sumokejau 140 Lt, bet negaila nei lito thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 17, 20:12)
Na ka, gryzau is Juozo. Super malonus vyrukas, o ir nukirpo bei padaze tikrai labai graziai thumbup.gif  Is mano ryzu plauku sugebejo padaryti sviesius su vos vos pilksvu atspalviu, zodziu jo darbu esu labai labao patenkinta thumbup.gif  Uz kirpima, dazyma, ampulytes dejima sumokejau 140 Lt, bet negaila nei lito thumbup.gif

Na va,labai laukiau tavo atsakymo.Galvojau,kada gi tu uzsirasius pas ji smile.gif Ir zinai,kazkiek nerimavau.Vis tiktai kazkokia atsakomybe ir man teko.Juk rekomendavau smile.gif Tai labai labai dziaugiuosi,kad tiko ir patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 17, 22:18)
Na va,labai laukiau tavo atsakymo.Galvojau,kada gi tu uzsirasius pas ji smile.gif Ir zinai,kazkiek nerimavau.Vis tiktai kazkokia atsakomybe ir man teko.Juk rekomendavau smile.gif Tai labai labai dziaugiuosi,kad tiko ir patiko 4u.gif


Aciu tau labai uz rekomendacijas, pateisino visas viltis. Dazyti plaukus ir as pati moku, tik va niekaip nerasdavau dazu, kurie ta ryzuma nuimtu, o jis be vargo nutonavo man juos. Taremes, kad su milteliais nebalinsim, nes auginu plaukus, ir pakirpo vos centimetra galu ( ne taip kaip kitos, rezia negailedamos doh.gif ). Zodziu tikrai viskas buvo labai super 4u.gif Dar ne karta uzsuksiu pas jy manau mirksiukas.gif
Dar viena mamyte buvo 12 valanda sendien pas jy, ydomu kokie jos atsiliepimai bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 17, 22:46)
Aciu tau labai uz rekomendacijas, pateisino visas viltis. Dazyti plaukus ir as pati moku, tik va niekaip nerasdavau dazu, kurie ta ryzuma nuimtu, o jis be vargo nutonavo man juos. Taremes, kad su milteliais nebalinsim, nes auginu plaukus, ir pakirpo vos centimetra galu ( ne taip kaip kitos, rezia negailedamos doh.gif ). Zodziu tikrai viskas buvo labai super 4u.gif  Dar ne karta uzsuksiu pas jy manau mirksiukas.gif
Dar viena mamyte buvo 12 valanda sendien pas jy, ydomu kokie jos atsiliepimai bus wub.gif

O kur jisai dirba?
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2008 01 18, 01:19)
O kur jisai dirba?



Grozio karalysteje, silainiuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 17, 22:46)
Aciu tau labai uz rekomendacijas, pateisino visas viltis. Dazyti plaukus ir as pati moku, tik va niekaip nerasdavau dazu, kurie ta ryzuma nuimtu, o jis be vargo nutonavo man juos. Taremes, kad su milteliais nebalinsim, nes auginu plaukus, ir pakirpo vos centimetra galu ( ne taip kaip kitos, rezia negailedamos doh.gif ). Zodziu tikrai viskas buvo labai super 4u.gif  Dar ne karta uzsuksiu pas jy manau mirksiukas.gif
Dar viena mamyte buvo 12 valanda sendien pas jy, ydomu kokie jos atsiliepimai bus wub.gif


Buvau, ir ka galiu pasakyti, suzaveta likau wub.gif Jau ir kitam kartui susitarem, t,y, siam sestadieniui bigsmile.gif
Galiu drasiai sakyti, kad pats maloniausias stilistas is visu mano aplankytu ( o ju esu aplankius tikrai nemazai), labai daug geru patarimu dave, labai grazia spalvyte parinko, bei, zinoma, apkirpo, atrodo, kad puikiai zino ko as butent noriu. Net maniskis mane pamates uzsimane pas Ji apsilankyti lotuliukas.gif
Atsakyti
o man tai labai patinka toj Grozio karalystej kirpeja Banga,labai maloni,mane nudaze ir susukavo super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 17, 21:12)
Na ka, gryzau is Juozo. Super malonus vyrukas, o ir nukirpo bei padaze tikrai labai graziai thumbup.gif  Is mano ryzu plauku sugebejo padaryti sviesius su vos vos pilksvu atspalviu, zodziu jo darbu esu labai labao patenkinta thumbup.gif  Uz kirpima, dazyma, ampulytes dejima sumokejau 140 Lt, bet negaila nei lito thumbup.gif



O sakyk su kokios firmos dažais jisai dažo? ax.gif
Atsakyti
Aš jau kelis kartus buvau pas Jurgita iš Sarma Style ir visus kartus patiko jos darbas smile.gif Kol kas tik kirpausi, bet kitą kartą planuoju dažyti plaukus sruogelėm. Jurgita ne tik gražiai apkerpa, bet ir paaiškina, kaip pačiai susitvarkyti plaukus thumbup.gif Atrodo, pagaliau susiradau savo kirpėją wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweeta @ 2008 01 02, 17:55)
gal kas lankosi Azuolyno sporto ir sveikatingumo centre esancioje kirpykloje? idomu butu suzinoti atsiliepimus  angel.gif


As lankausi, sesuo lankosi, vyrai... biggrin.gif
Visi patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
o gal kas kanors pigesnio rekomenduotumet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 01 18, 17:09)
O sakyk su kokios firmos dažais jisai dažo?  ax.gif



Alpha Parf, lygtais taip rasosi mirksiukas.gif Tausoja plauka kaip KEUNE dazai, bet issilaiko nepalyginamai geriau ir grazesnes spalvos, labiau atspalviai y naturaluma, pilksvuma, nera tokiu super ryzu, geltonu atspalvu thumbup.gif
Atsakyti