Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

O cia apie Andriu is Molo... Gal toks jaunas vaikinukas su akinukais? g.gif Man atrodo kazkada esu su juo dirbusi pora menesiu pries pusantru metu vienoj kirpykloj biggrin.gif
Ir beje, gal kuri galetumete pasakyti, kurie kirpejai dirba su KEUNE dazais? Man jie thumbup.gif
Atsakyti
o gal kuri nors zinote kur dabar dirba kirpeja Vilma, kuri anksciau dirbo kirpykloje Kestucio gatveje, netoli Raudonojo kryziaus? ax.gif
man ji labai patiko ir jau koki pora metu pas ja vaikstinejau. siandien nuejau uzsirasyt dazymui, tai pasake, kad ji ten jau nebedirba... verysad.gif
perskaiciau visa si foruma, bet taip ir nekilo noras rizikuot bei eit pas kita kirpeja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 01 14, 23:54)
o gal kuri nors zinote kur dabar dirba kirpeja Vilma, kuri anksciau dirbo kirpykloje Kestucio gatveje, netoli Raudonojo kryziaus?  ax.gif
man ji labai patiko ir jau koki pora metu pas ja vaikstinejau. siandien nuejau uzsirasyt dazymui, tai pasake, kad ji ten jau nebedirba...  verysad.gif
perskaiciau visa si foruma, bet taip ir nekilo noras rizikuot bei eit pas kita kirpeja  schmoll.gif

pasiskambink ir paklausk kur isejo ji smile.gif arba paklausk toj kirpykloj gal zino kur isejo smile.gif
Atsakyti
Uzsirasiau ir as pas Juoza kirpimui ir dazymui ketvirtadieni... Ziuresim kas gausis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 15 sausio 2008 - 20:36
QUOTE(Allur @ 2008 01 15, 21:31)
Uzsirasiau ir as pas Juoza kirpimui ir dazymui ketvirtadieni... Ziuresim kas gausis  ax.gif



Kelintai val? lotuliukas.gif As ir ta pacia diena thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 01 15, 15:16)
pasiskambink ir paklausk kur isejo ji smile.gif arba paklausk toj kirpykloj gal zino kur isejo smile.gif


kirpykloj nesako... schmoll.gif reiks skambintis, jei tik numeriukas nepasikeites... ax.gif
Atsakyti
gal kuri buvote Megos kirpykloje Salon+ ?Pasidalinkite patirtimi
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 01 15, 21:40)
Kelintai val? lotuliukas.gif  As ir ta pacia diena thumbup.gif  lotuliukas.gif


Nu bet cia tai geras thumbup.gif 12h pas Ji eisiu ax.gif


Mato_mamyte, as buvau, bet senokai, daugiau nei pries metus. Visai patiko ir labai ispudingai atrodziau kaip is kirpyklos isejau, bet pati po tokio kirpimo nesusitvarkydavau.. schmoll.gif
Labai patiko plauku atgaivinimo procedura (atrodo taip vadinasi), tai pries dazant dejo kazkokia apvalomaja kauke, po nudazymo, dejo dar dvi plauku kaukes, niu tikrai fainai buvo, bet ir nemazai laiko prasedejau. Uz dazyma viena spalva ir kirpima sumokejau 160lt bet dirba su paciom geriausiom priemonem wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 16 sausio 2008 - 15:41
QUOTE(Mato_mamyte @ 2008 01 16, 14:13)
gal kuri buvote Megos kirpykloje Salon+ ?Pasidalinkite patirtimi


buvau kelis kartus ir dar ne karta stebejau tu kirpeju darba is salies, nes manikiura ten darydavausi. na ispudziai tai tokie labai prasti. kirpausi (trumpinausi 1 cm) ten tik kirpciukus, tai krapstesi simta metu ir vis tiek sugebejo palikt kirpciukuose nenukirptu plauku blink.gif . kirposi ten ir mano draugas tuo paciu metu. tai vat kol jam visa galva apkirpo man tik grifka. lotuliukas.gif draugui nepatiko. jautesi kad dirba kazkaip kaip mokine. na o kita karta teko stebeti viena su dideliais priekaistais atejusia moteri, kuri norejo patapt blondine is juodu plauku ir baisiai piktinosi, kad jai plaukus sugadino ir baisiai nudaze..na bet aisku cia ir kliente kalta, per karta netampama blondine. dar labai nepatiko viena arogantiska kirpeja, neminesiu vardo, net nezinau ar ten dar tebedirba. mano nuomone ir apkirpo negraziai ir "lauze" labai kazka ten. na daugiau ten tikrai neiciau. geriausia ka galiu pasakyti, tai labai sauni administratore, maloniai aptarnavo, na bet ji nekirpeja... smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif ,gal ka girdejot apie BLIC salona?
Atsakyti
QUOTE(Mato_mamyte @ 2008 01 16, 16:13)
gal kuri buvote Megos kirpykloje Salon+ ?Pasidalinkite patirtimi




as buvau ir likau labai nepatenkinta, labai man nepatiko, as daziausi ten plaukus, tai man ne viena kirpeja dar nebuvo taip nusausinusi plauku,o plius kai nudaze tai taip nevykusiai, kad atrode beveik kaip nedazyta, man labai nepatiko, dabar is tolo pro ta vieta praeinu:)
Atsakyti
Pereita savaite buvau Pramones Maximos grozio salone Tovera. Likau baisiausiai patenkinta kirpejos Ritos darbu wub.gif . Labai maloni darbuotoja. Daziau plaukus ir plaukai dabar thumbup.gif , minkstuciai svelnuciai bigsmile.gif .
Atsakyti