Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Dasha @ 2007 11 28, 08:23)
as grizau vakar is Inutes, eilini karta patenkinta, sumokejau uz kirpima tik 30 lt, plius gavau kruva patarimu savo plaukeliams  thumbup.gif


Sveika, noreciau Jos kontaktu i AZ bei kokiais dazais Ina dazo?
Atsakyti
QUOTE(beglyte @ 2008 01 05, 11:59)
jei ne paslaptis- ka darei? ir kiek tas malonumas tau kainavo?

Už dažymą su kirpimu sumokėjau 230lt doh.gif Kaip mano sesuo sako, dar tiek nebuvau mokėjus pas kirpėją, bet šiaip negaila pinigėlių - esu visiškai patenkinta dažymu, o ypač kirpimu thumbup.gif kažkaip po mano kirpėjos išvažiavimo nė viena kirpėja nenukirpdavo taip, kad po to išsiplovus galvą būtų lengva susitvarkyt ir kad gražiai atrodyčiau ir svarbiausia sau patikčiau biggrin.gif O šiaip manau, kad kirpimo užteks kokiems 3 mėnesiams, tai ta suma ne tokia didelė ir gaunas - juk net mažiau nei kas du mėn mokėt po 120lt, kaip būdavo iki šiol
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2008 01 07, 13:27)
Už dažymą su kirpimu sumokėjau 230lt  doh.gif  Kaip mano sesuo sako, dar tiek nebuvau mokėjus pas kirpėją, bet šiaip negaila pinigėlių - esu visiškai patenkinta dažymu, o ypač kirpimu  thumbup.gif  kažkaip po mano kirpėjos išvažiavimo nė viena kirpėja nenukirpdavo taip, kad po to išsiplovus galvą būtų lengva susitvarkyt ir kad gražiai atrodyčiau ir svarbiausia sau patikčiau  biggrin.gif O šiaip manau, kad kirpimo užteks kokiems 3 mėnesiams, tai ta suma ne tokia didelė ir gaunas - juk net mažiau nei kas du mėn mokėt po 120lt, kaip būdavo iki šiol

o tavo ilgi plaukai?
jauciu sekanti karta ir as pas ji rasysiuos... g.gif
vis gundausi, gundausi, bet va ateinanti sestadieni isbandysiu visu isgirtaja Ina, o paskui jau pas Andriu bandysiu. blush2.gif
Beje, klausdama kainos, tikejausi dar daugiau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2008 01 07, 12:27)
Už dažymą su kirpimu sumokėjau 230lt  doh.gif  Kaip mano sesuo sako, dar tiek nebuvau mokėjus pas kirpėją, bet šiaip negaila pinigėlių - esu visiškai patenkinta dažymu, o ypač kirpimu  thumbup.gif  kažkaip po mano kirpėjos išvažiavimo nė viena kirpėja nenukirpdavo taip, kad po to išsiplovus galvą būtų lengva susitvarkyt ir kad gražiai atrodyčiau ir svarbiausia sau patikčiau  biggrin.gif O šiaip manau, kad kirpimo užteks kokiems 3 mėnesiams, tai ta suma ne tokia didelė ir gaunas - juk net mažiau nei kas du mėn mokėt po 120lt, kaip būdavo iki šiol

na tai valio, kad tiko. Tavo plaukai matyt panašaus ilgio, kaip mano, kažkur iki pečių mirksiukas.gif Nes aš už dažymą su kirpimu palieku 200lt su nuolaida, kaip nuolatinė klientė. Tik tas mano nuolatinukas kas trys mėnesiai, apželiu, kaip Adamsų pusbrolis Itas ir tada jau einu lotuliukas.gif Taip kada tavo paskaičiavimai tikslūs mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(beglyte @ 2008 01 07, 23:25)
o tavo ilgi plaukai?
jauciu sekanti karta ir as pas ji rasysiuos... g.gif 
vis gundausi, gundausi, bet va ateinanti sestadieni isbandysiu visu isgirtaja Ina, o paskui jau pas Andriu bandysiu. blush2.gif
Beje, klausdama kainos, tikejausi dar daugiau... ax.gif

manau, kad dolilės plaukai nėra labai ilgi mirksiukas.gif pagal kainą su savaisiais lyginu ax.gif
Manau turėtų ir pas Iną patikti (man ji patiko), bet...Andrius geriau, nors ir kainų skirtumas ženkliai skiriasi. Tik anksčiau ir būtent man Ina kai padarė vieną kirpimą, jau nesugebėjau kito išmušti, visada taip pat kirpdavo, tik ilgius pavarijuodavo. Labai fainai vestuvėms ji mane buvo sušukavusi, SUPER. Va šioje srityje ji Andrių man bent atrodo lenkia, nors Andriaus proginių šukavimų realiai neesu mačiusi. Bet Inos išbandžaiu ir likau patenkinta iki negalėjimo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelena @ 2008 01 05, 16:16)
man irgi butu idomu kokios kainos pas Juoza.

As uz plauku dazyma(mano plaukai iki liemens beveik),beje,dazau sruogelem,bet mano plauku be galo daug,fenavima ir tiesinima sumokejau 140lt.Tai ,manau,tikrai ne daug.As pas Andriu Mole palikdavau virs 2 simtu.Juozas labai malonus,daug patarimu gavau ir dar parveze namo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2008 01 07, 13:27)
Už dažymą su kirpimu sumokėjau 230lt  doh.gif  Kaip mano sesuo sako, dar tiek nebuvau mokėjus pas kirpėją, bet šiaip negaila pinigėlių - esu visiškai patenkinta dažymu, o ypač kirpimu  thumbup.gif  kažkaip po mano kirpėjos išvažiavimo nė viena kirpėja nenukirpdavo taip, kad po to išsiplovus galvą būtų lengva susitvarkyt ir kad gražiai atrodyčiau ir svarbiausia sau patikčiau  biggrin.gif O šiaip manau, kad kirpimo užteks kokiems 3 mėnesiams, tai ta suma ne tokia didelė ir gaunas - juk net mažiau nei kas du mėn mokėt po 120lt, kaip būdavo iki šiol



jetus, kaip butu fainai, kad issiplovus galva butu lengva susitvarkyti doh.gif Mano didziausia svajone ax.gif !!!! Nes man galvos plovimas daznai siauba kelia... kiek as laiko sugaistu, kol susitvarkau su savo seveliura... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(beglyte @ 2008 01 07, 23:25)
o tavo ilgi plaukai?
jauciu sekanti karta ir as pas ji rasysiuos... g.gif 
vis gundausi, gundausi, bet va ateinanti sestadieni isbandysiu visu isgirtaja Ina, o paskui jau pas Andriu bandysiu. blush2.gif
Beje, klausdama kainos, tikejausi dar daugiau... ax.gif

Tiksliai light blue parašė apie mano plaukų ilgį - trumpi, dengia ausis, bet nesiekia pečių biggrin.gif
Šiaip papirko ne tik geras darbas, bet ir aptarnavimas - juk dažnai nuėjus pas kirpėją pirmą kartą jauties nejaukiai, nes nežinau kur, kas ir kaip smile.gif O čia nuo pat pradžių bendravimas buvo šiltas, Andriaus pagalbininkas bandė šmaikštaut apie mano būsimą plaukų spalvą - neva naujųjų išvakarėse liko tik žali dažai mirksiukas.gif Pavaišino kava, o gale Andrius dar ir mažą dovanėlę įteikė. Aišku visa tai tik smulkmenos, bet laabai malonios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2008 01 08, 23:31)
Tiksliai light blue parašė apie mano plaukų ilgį - trumpi, dengia ausis, bet nesiekia pečių  biggrin.gif
Šiaip papirko ne tik geras darbas, bet ir aptarnavimas - juk dažnai nuėjus pas kirpėją pirmą kartą jauties nejaukiai, nes nežinau kur, kas ir kaip  smile.gif O čia nuo pat pradžių bendravimas buvo šiltas, Andriaus pagalbininkas bandė šmaikštaut apie mano būsimą plaukų spalvą - neva naujųjų išvakarėse liko tik žali dažai  mirksiukas.gif  Pavaišino kava, o gale Andrius dar ir mažą dovanėlę įteikė. Aišku visa tai tik smulkmenos, bet laabai malonios  thumbup.gif


suprantama, kad svarbu grizti su gerom emocijom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 08, 14:53)
As uz plauku dazyma(mano plaukai iki liemens beveik),beje,dazau sruogelem,bet mano plauku be galo daug,fenavima ir tiesinima sumokejau 140lt.Tai ,manau,tikrai ne daug.As pas Andriu Mole palikdavau virs 2 simtu.Juozas labai malonus,daug patarimu gavau ir dar parveze namo rolleyes.gif

buvau as vakar pas Juoza,malonus vaikinukas,patiko kaip pakirpo,bet kaip ir visi kirpejai isklausinejo ka ir kaip kirpti.
Likau patenkinta ir uz kirpima sumokejau tik tai 40 lt.
is pradziu norejau pas Ina ,bet jie uzsidaro remontui iki vasario. verysad.gif
Atsakyti
Mergaites, su kokia kosmetika dirba Grozio karalysteje ir kas is ju gerai sviesina plaukus? g.gif Kiek kazin kainuotu man plauku dazymas jeigu plaukai zemiau peciu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelena @ 2008 01 09, 20:14)
buvau as vakar pas Juoza,malonus vaikinukas,patiko kaip pakirpo,bet kaip ir visi kirpejai isklausinejo ka ir kaip kirpti.
Likau patenkinta ir uz kirpima sumokejau tik tai 40 lt.
s pradziu norejau pas Ina ,bet jie uzsidaro remontui iki vasario. verysad.gif

uf karsta.gif tai tada ok, nes planavau vasario galui - kovui, bet drauge sake, kad uzsidaro, tai maniau neisheis, vadinas viskas ok.

kazkas klause - Ina dazo kazkokiais augaliniais berods dazais, nzn tiksliai net firmos, nes nedazau. O del kontaktu - www.info.lt, susiraskit "Baidis" kirpykla Kaune, Gedimino g. 22. Ir temoj mineta ne karta..
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 01 11, 16:15)
kazkas klause - Ina dazo kazkokiais augaliniais berods dazais, nzn tiksliai net firmos, nes nedazau. O del kontaktu - www.info.lt, susiraskit "Baidis" kirpykla Kaune, Gedimino g. 22. Ir temoj mineta ne karta..

Anksčiau Ina dirbdavo su alpa parh, ar kaip jis ten rašosi, bet čia seniau ax.gif
Atsakyti