Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

Kai kas 31 dieną pas Andrių pirmą kartą turėjo eiti ax.gif Bet nieko neparašo, kaip sekėsi g.gif Gal labai nepatiko g.gif O gal nuo veidrodžio nenulipa, kaip patiko bigsmile.gif mirksiukas.gif Aš sakiau dabar pas Andrių tik kirpsiuosi, nes dažymas tikrai brangus, nors...kai esu žiauriai žila (š geną paveldėjau doh.gif )tai naminiai dažymai nelabai geras sumanymas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 01 01, 23:43)
as kerpuosi savanoriuose tik neatsimenu kaip salonas vadinas beveik ties los patrankom, kitos puse, toks baltas. ten yra labai faina kirpeja anzelika. jei kas norit numeriuko tai i az rasykit smile.gif kerpuos au 5metai, ir vyras eina, ir vyro draugas ir visi patenkinti smile.gif

tai cia grozio salonas "Holivudas":)
Atsakyti
gal kas lankosi Azuolyno sporto ir sveikatingumo centre esancioje kirpykloje? idomu butu suzinoti atsiliepimus angel.gif
Atsakyti
Gal kas žino gerą kirpėją Šilainiuose? Kad jei nežinau kaip kirptis noriu nebijotų pasiūlyt, turėtų savo nuomonę ir bebūtų mėgėjau "nužaryt".
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 12 22, 19:46)
MERGINOS,

ieskau geros vyru kirpejos ar stilistes Kaune. prasau patarkit ka nors, nes niekur nerandu kur savo brangiausiaji nuvesti... 4u.gif

Aš jau kokių 10 metų lankausi pas kirpėją Jūratę Gričiupio gatvėj esančioj Grožio studijoj. Ji ten savininkė, savo metu stažavosi Čiapienės Jolantos salone, dabar po visokius seminarus važinėja, žinias gilina. Tikrai švelnesnių rankų ir geresnio kirpimo neįsivaizduoju. Mano vyriškis irgi jau daug metų pas ją vaikšto ir visada būna patenkintas. Tik užsirašyt reikia iš anksto Pabandykit, gal patiks...Tiesa, šiemet Kauno ponios rinkimuose ji tapo Fotoponia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 01 03, 16:08)
Gal kas žino gerą kirpėją Šilainiuose? Kad jei nežinau kaip kirptis noriu nebijotų pasiūlyt, turėtų savo nuomonę ir bebūtų mėgėjau "nužaryt".

Grozio karalyste,tel 837 23 87 60,kirpejas Juozas.Labai likau patenkinta,viskuo thumbup.gif Silainiuose,uzkilus Milikoniu kalnu,prie sankryzos i kaire.Nezinau kaip ta gatve vadinasi,ar Baltijos ar Baltu pr blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 03, 23:36)
Grozio karalyste,tel 837 23 87 60,kirpejas Juozas.Labai likau patenkinta,viskuo thumbup.gif Silainiuose,uzkilus Milikoniu kalnu,prie sankryzos i kaire.Nezinau kaip ta gatve vadinasi,ar Baltijos ar Baltu pr blush2.gif



Baltijos g. 4u.gif gretimais gyvenu. Ten esu dariusi sukuosena, tai labai patiko, tik ten ja dare mergina, kurios varda pamirsau verysad.gif Maciau ir ta Juozuka besidarbuojanti, pasirode labai nuosirdus ir demesingas klientems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2008 01 02, 12:09)
Kai kas 31 dieną pas Andrių pirmą kartą turėjo eiti  ax.gif Bet nieko neparašo, kaip sekėsi  g.gif Gal labai nepatiko  g.gif O gal nuo veidrodžio nenulipa, kaip patiko  bigsmile.gif  mirksiukas.gif Aš sakiau dabar pas Andrių tik kirpsiuosi, nes dažymas tikrai brangus, nors...kai esu žiauriai žila (š geną paveldėjau  doh.gif )tai naminiai dažymai nelabai geras sumanymas  schmoll.gif

Buvau pas Andrių ir likau patenkinta biggrin.gif Tiesa ir kaina "patiko", bet buvau jau tam nusiteikus, tai neišsigandau. Šiaip patiko ir aptarnavimas, ir bendravimas. Davė ir plaukų priežiūros patarimų ir svarbiausia, kad nebuvo milijono kitų klienčių į tarpą - o galvojau, kad tokią dieną bus antplūdis. Tad manau, kad eisiu r kitą kartą pas jį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2008 01 05, 00:11)
Buvau pas Andrių ir likau patenkinta  biggrin.gif  Tiesa ir kaina "patiko", bet buvau jau tam nusiteikus, tai neišsigandau. Šiaip patiko ir aptarnavimas, ir bendravimas. Davė ir plaukų priežiūros patarimų ir svarbiausia, kad nebuvo milijono kitų klienčių į tarpą - o galvojau, kad tokią dieną bus antplūdis. Tad manau, kad eisiu r kitą kartą pas jį  mirksiukas.gif



jei ne paslaptis- ka darei? ir kiek tas malonumas tau kainavo?
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2007 12 01, 18:18)
As pas ja kirpausi ir daziausi  bigsmile.gif mano plaukai labai ilgi, iki juosmens, daze sruogelem, patrumpino galus ir grifkute, tai sumokejau 190 Lt. Darbas tikrai labai patiko  thumbup.gif, ir pati labai maloni, silta moteris.  rolleyes.gif tik dabar kiek zinau kainos ten pakilo, tai gal truputi brangiau butu, bet pabandzius nenusiviltum manau tikrai.

Aš ir pritarsiu tau, Rasa puiki kirpėja ir labai maloni, švelni, savo srities profesionalė. Beje ji pati yra savininkė "Grožio Galerijos". Beje kaip ir Vaida, tikrai puiki kirpėja, jau daug metų pas ją tik lankaus.Ir manikiūristė Inga ten taip pat puikiai dirba, bent jau aš anksčiau pas ją savo priaugintus nagus tvarkydavausi.Na ir pats salonas man labai patinka, gražu, šviesu, jauku. O kainos tai visur pakilę yra, nieko nepadarysi, kiekvienas renkamės pagal savo galimybes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plato: 05 sausio 2008 - 13:18
QUOTE(ŠOKOLADĖ9 @ 2008 01 03, 22:36)
Grozio karalyste,tel 837 23 87 60,kirpejas Juozas.Labai likau patenkinta,viskuo thumbup.gif Silainiuose,uzkilus Milikoniu kalnu,prie sankryzos i kaire.Nezinau kaip ta gatve vadinasi,ar Baltijos ar Baltu pr blush2.gif



QUOTE(mantra @ 2008 01 04, 12:54)
Baltijos g. 4u.gif gretimais gyvenu. Ten esu dariusi sukuosena, tai labai patiko, tik ten ja dare mergina, kurios varda pamirsau verysad.gif Maciau ir ta Juozuka besidarbuojanti, pasirode labai nuosirdus ir demesingas klientems thumbup.gif


Kokios kainos? 4u.gif
Atsakyti
man irgi butu idomu kokios kainos pas Juoza.
Atsakyti