Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Linuute @ 2007 12 17, 17:44)
Nu man patiko,vienos is kirpeju plauku spalva.Tai paklausiau ar galetu ant manuju tokia isgaut.Pasake,kad be problemu.Taivat ir gavosi be problemu.Prie saknu,naturalus plaukai,mano sviesisi pilki,turejo gautis sviesus,o gavosi ruzavi,o ant tolesniu sviesiu turejo tamsesnis atspalvis buti,tai gavosi sviesisi pilka i violetinuma.Prie apsvietimo,atrodziau tarsi eglute papuosta doh.gif

Ir kaip kirpejai nebuvo geda is taves pinigu paprasyti doh.gif , as tai buciau nemokejusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuute @ 2007 12 17, 17:16)
jau mane antra karta nuvyle ta Ametisteja.Anais metais hypermaximoj,siais Akropolyje.Viskas,uzsidare mano keliai ten!!!




Mano irgi jau uzsidare keliai. Ir kirpeja nusivyliau, ir kosmetologe.Ne tik nemoka dirbti, bet taip naglai viska pirkti kisa, o kai pasakai, kad siuo metu nereikia kosmetikos, is karto kitaip elgtis pradeda, na tipo demonstratyviai rodo, kad tu neidomi kliente, ir is vis kvaila, nes ne ju kosmetika rekomenduojama perki.
Nes viskas gerai tik kas pas juos, o visa kita kosmetika tai s...
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 12 17, 19:56)
Ir kaip kirpejai nebuvo geda is taves pinigu paprasyti  doh.gif , as tai buciau nemokejusi  schmoll.gif

Tai ,kad man sokas buvo lengvas,tik po to dasuto,kas ir kaip.Jos ten visos bande ikalbeti,kad labai gerai viskas yra.Dar iki dabar plauku atgaivinti negaliu.Perku visokias priemones-o tai tikrai labai daug kainuoja.Ne tik piniginiu atzvilgiu,bet ir moraliniu.Turejau plaukus iki liemens,o dabar teko nusikirpti zemiau peciu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dim @ 2007 12 17, 21:53)
Mano irgi jau uzsidare keliai. Ir kirpeja nusivyliau, ir kosmetologe.Ne tik nemoka dirbti, bet taip naglai viska pirkti kisa, o kai pasakai, kad siuo metu nereikia kosmetikos, is karto kitaip elgtis pradeda, na tipo demonstratyviai rodo, kad tu neidomi kliente, ir is vis kvaila, nes ne ju kosmetika rekomenduojama perki.
Nes viskas gerai tik kas pas juos, o visa kita kosmetika tai s...

As taip jauciu,kad ten tik aplinka graziai atrodo,ir graaazios kainytes,o personalas,tai tikrai nieko vertas.Labai idomu pagal ka ten jas atrenka???
Atsakyti
Sveikutės,merginos labai prasau padekit,gal ir kalbejot apie sia kirpykla " TOVERA" pramones MAXIMOJ , ar galima patiketi plaukus pakarpyt ir nudazyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 12 19, 12:59)
Sveikutės,merginos labai prasau padekit,gal ir kalbejot apie sia kirpykla " TOVERA" pramones MAXIMOJ , ar galima patiketi plaukus pakarpyt ir nudazyti  blush2.gif

Mano drauge ten kerpasi ir dazo plaukus.Sako,kad yra labai patenkinta.Tik kainos ten taip pat nemazos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dim @ 2007 12 17, 23:53)
Mano irgi jau uzsidare keliai. Ir kirpeja nusivyliau, ir kosmetologe.Ne tik nemoka dirbti, bet taip naglai viska pirkti kisa, o kai pasakai, kad siuo metu nereikia kosmetikos, is karto kitaip elgtis pradeda, na tipo demonstratyviai rodo, kad tu neidomi kliente, ir is vis kvaila, nes ne ju kosmetika rekomenduojama perki.
Nes viskas gerai tik kas pas juos, o visa kita kosmetika tai s...

Ne todel, kad tik pas juos geriausios, bet jos gi gauna procenta nuo parduotos produkcijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(telepsichopate @ 2007 12 11, 20:20)
...nera super brangu, manyciau..mano plaukai vidutinio ilgio, tai dazniausiai jei sumastau kirpt ir dazyt, tai apie 60lt palieku..paskutini karta, tai buvau kirpciukus pasitvarkyt ar galiukus pakirpt, tai 15lt sumokejau smile.gif..dabar keblinsiu penktadieni pries sventes puostis biggrin.gif woohooo  bigsmile.gif



Sveika,norėjau paklausti,o ar ji pataria,jei pati neišmastai,kokį kirpimą daryt? ax.gif Vis neatrandu tokios kirpėjos,kad priliptų ir išeičiau iš kirpyklos patenkinta. rolleyes.gif
Atsakyti
MERGINOS,

ieskau geros vyru kirpejos ar stilistes Kaune. prasau patarkit ka nors, nes niekur nerandu kur savo brangiausiaji nuvesti... 4u.gif
Atsakyti
Na, Ametistėjos paslaugomis hyper maximoj ir man teko nusivilt, kažkada dažiausi ten ir galiukus kirpausi tai siaube doh.gif norėjau tokių šviesių sruogelių, tai gavosi vos ne ryžos ir greit su manim ten sukosi, nes ta pati kirpėja tup pačiu metu tvarkė ne tik mane bet ir dar vienai panelei dažė galvą, a vot tai jai labiau nepasisekė nei man, nes dažė galvą antrą sykį, nes spalva gavos ne tokia kokios inai pageidavo doh.gif tai sėdėjo paskui kėdėj jau aiškiai nepatenikinta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(edditka @ 2007 12 22, 21:54)
Na, Ametistėjos paslaugomis hyper maximoj ir man teko nusivilt, kažkada dažiausi ten ir galiukus kirpausi tai siaube doh.gif  norėjau tokių šviesių sruogelių, tai gavosi vos ne ryžos ir greit su manim ten sukosi, nes ta pati kirpėja tup pačiu metu tvarkė ne tik mane bet ir dar vienai panelei dažė galvą, a vot tai jai labiau nepasisekė nei man, nes dažė galvą antrą sykį, nes  spalva gavos  ne tokia kokios inai pageidavo doh.gif tai sėdėjo paskui kėdėj jau aiškiai nepatenikinta lotuliukas.gif

zodziu,SIAUBAS,o ne salonas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuute @ 2007 12 23, 14:35)
zodziu,SIAUBAS,o ne salonas doh.gif

Nu va, o as kaip tik zadejau i Akropoli nueit pabandyt. Man rekomendavo kreiptis i Egle. Nu net nezinau kaip cia reiks dabar pasielgt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2007 12 23, 17:05)
Nu va, o as kaip tik zadejau i Akropoli nueit pabandyt. Man rekomendavo kreiptis i Egle. Nu net nezinau kaip cia reiks dabar pasielgt  g.gif

Tikrai nuosirdus patarimas-NEIKIT TEN!!!!!!!!!!
Nebent norit isleisti daug pinigu ir uz tai nematyti tinkamo rezeultato!!!
Atsakyti