Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

gal kas kerpatės pas kirpėją ingą? kaune, aleksote wink.gif
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2007 11 30, 18:38)
gal kas kerpatės pas kirpėją ingą? kaune, aleksote wink.gif

kurioj vietoj kirpykla? unsure.gif kažkaip nieko nesako, aleksote, nes ne viena kirpykla ten yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2007 11 28, 11:18)
Merginos, esu girdejus geru atsiliepimu apie Rasa lyg is Grozio galerijos Savanoriu prospekte. Man idomu, ar pas ja kas kerpasi ir rekomenduotu. Kaip suprantu, kainos pas ja kandziojasi smile.gif bet as siaip ar taip Vilniuje uz kirpima ir dazyma 280lt suploju, galvoju gal net sutaupysiu

As pas ja kirpausi ir daziausi bigsmile.gif mano plaukai labai ilgi, iki juosmens, daze sruogelem, patrumpino galus ir grifkute, tai sumokejau 190 Lt. Darbas tikrai labai patiko thumbup.gif, ir pati labai maloni, silta moteris. rolleyes.gif tik dabar kiek zinau kainos ten pakilo, tai gal truputi brangiau butu, bet pabandzius nenusiviltum manau tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 11 25, 21:10)
o pas Ina kirpimas 30-40 lt  blush2.gif



QUOTE(Dasha @ 2007 11 28, 09:23)
as grizau vakar is Inutes, eilini karta patenkinta, sumokejau uz kirpima tik 30 lt, plius gavau kruva patarimu savo plaukeliams  thumbup.gif


Ačiū labai 4u.gif

O dar vienas prašymas, gal būtų galima nuotrauką? ax.gif Labai jau smalsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indreaja @ 2007 12 02, 00:19)
Ačiū labai 4u.gif

O dar vienas prašymas, gal būtų galima nuotrauką?  ax.gif Labai jau smalsu smile.gif


Gal nepasirodis per naglai bet as darau ilgiem plaukams sukuosenas
blush2.gif mirksiukas.gif
na aisku tik nekerpu o sukuosenas labai megstu daryti kam dariau tai visom patiko dauguma tai pamergem
ar siap i koki baliu pasigrazinti
aisku butu gerai kad ir makiaza mokeciau bet kolkas dar nemoku
tai aji kam reiktu is ilgu plauku ka nors sugalvoti parasykit man i AŽ
LAUKSIU ZINIU mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2007 11 22, 16:02)
as cia paskaitinejau bet kazkaip neradau kur ta Ina dirba, nes vistiek pabandyti verta kadangi kirpeja turbut teks pakeist  verysad.gif  ir del pinigu ir del kokybes.  O as is draugiu esu girdejusi apie Roberta is Vilijampoles kad jis tipo super thumbup.gif  bet jus apie ji nedaug atsiliepimu rasot, tai gal kas nors pabandyt pas ji buvot ax.gif ? As koki kartelieksperimentui ryzciausi  4u.gif ACIU

man ROBERTAS thumbup.gif wub.gif thumbup.gif niekam nepatikiu kitam savo galvos jau kokie 5 metai; ir dirba greita ir rezultatu visada bunu patenkinta, ir kai eini pastoviai pas viena kirpeja- tai pliusas, kad tave ir tavo plauka zino, zino stiliu, zino ko daryt ar nedaryt su plauku;
nu as jo darba girciau ir girciau thumbup.gif

tik va dabar ka reiks daryt.. nes kuri laika nezadu but lt.... tai teks eit pas kazka kita.....siaip tai as gan daznai buv=nu uzsieny, tai uzsiregistruoju arpaprasau, kad mane kas pas ji uzregustrintu jau pie koki menesiuka.. daug kam robertukas patinka, eiles pas ji..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2007 12 02, 20:05)
man ROBERTAS  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  niekam nepatikiu kitam savo galvos jau kokie 5 metai; ir dirba greita ir rezultatu visada bunu patenkinta, ir kai eini pastoviai pas viena kirpeja- tai pliusas, kad tave ir tavo plauka zino, zino stiliu, zino ko daryt ar nedaryt su plauku;
nu as jo darba girciau ir girciau  thumbup.gif

tik va dabar ka reiks daryt.. nes kuri laika nezadu but lt.... tai teks eit pas kazka kita.....siaip tai as gan daznai buv=nu uzsieny, tai uzsiregistruoju arpaprasau, kad mane kas pas ji uzregustrintu jau pie koki menesiuka.. daug kam robertukas patinka, eiles pas ji..smile.gif
gal galima Roberto koordinates? wub.gif
Atsakyti
sveikos,
ar niekas nesikirpote Ametistėjoje Akropolyje? Nenusprendžiu, kur pabandyti kažką naujo savo ilgiems plaukučiams, bet jų nenutrumpinant per daug...Ametistėjoje ar galbūt Vestuvių stiliuje...
Labai lauksiu jūsų nuomonių rolleyes.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2007 12 02, 19:05)
man ROBERTAS  thumbup.gif  wub.gif  thumbup.gif  niekam nepatikiu kitam savo galvos jau kokie 5 metai; ir dirba greita ir rezultatu visada bunu patenkinta, ir kai eini pastoviai pas viena kirpeja- tai pliusas, kad tave ir tavo plauka zino, zino stiliu, zino ko daryt ar nedaryt su plauku;
nu as jo darba girciau ir girciau  thumbup.gif

tik va dabar ka reiks daryt.. nes kuri laika nezadu but lt.... tai teks eit pas kazka kita.....siaip tai as gan daznai buv=nu uzsieny, tai uzsiregistruoju arpaprasau, kad mane kas pas ji uzregustrintu jau pie koki menesiuka.. daug kam robertukas patinka, eiles pas ji..smile.gif

Gal pagerėjo jo darbo kokybė? g.gif Aš lankiausi pas jį kokius tris metus, bet...konvejeris (tu jį greitu aptarnavimu vadini mirksiukas.gif ) užkniso, o kad pagal stilių pataiko kirpimą...Kažkada vasarą atėjau su oranžine bliuska, tai ir galvą nudažė pagal tą bliuską lotuliukas.gif Negaliu jo peikti, bet grįžti nebetraukia g.gif Geriau Ina tuomet 4u.gif
Bet...SMAGU< KAD TAU JIS TINKA mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 12 11, 11:50)
Gal pagerėjo jo darbo kokybė?  g.gif Aš lankiausi pas jį kokius tris metus, bet...konvejeris (tu jį greitu aptarnavimu vadini  mirksiukas.gif ) užkniso, o kad pagal stilių pataiko kirpimą...Kažkada vasarą atėjau su oranžine bliuska, tai ir galvą nudažė pagal tą bliuską  lotuliukas.gif Negaliu jo peikti, bet grįžti nebetraukia  g.gif Geriau Ina tuomet  4u.gif
Bet...SMAGU< KAD TAU JIS TINKA  mirksiukas.gif  thumbup.gif

Dabar pas jis daug ramiau, nes dirba ne vienas, jis pats tik kerpa ir sukuoja, o visus kitus darbus padaro jo padejejai. Ir rasosi daug maziau zmoniu, ir kainos pakile, tai tikrai nera didelio konvejerio. Nu gal kokia viena kita diena, gal koki sestadieni labiau, bet jei paprasta diena, tai tikrai normaliai
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2007 12 11, 13:39)
Dabar pas jis daug ramiau, nes dirba ne vienas, jis pats tik kerpa ir sukuoja, o visus kitus darbus padaro jo padejejai. Ir rasosi daug maziau zmoniu, ir kainos pakile, tai tikrai nera didelio konvejerio. Nu gal kokia viena kita diena, gal koki sestadieni labiau, bet jei paprasta diena, tai tikrai normaliai


O kokios dabar kainos pas Roberta? 4u.gif
Atsakyti
..na, o as kazkaip bijau kam patiket savo galva, isskyrus kirpeja Vilma, kuri dirba kirpykloj "Pilnatis" (Donelaicio g.)..anksciau eidavau vos ne bet kur, bandydama atrasti savaja kirpeja, bet kazkaip vis tekdavo nusivilti, kol neparekomendavo Vilmos...tik tiek, kad pas ja reik is anksciau uzsiregistruot, nes eiles pas ja...
..o patinka ji man del to, kad neklausia "kaip noretum, kad apkirpciau?", nes siaip kitose kirpyklose, kad ir pasakydavau, tai vis tiek arba nesamone kokia padarydavo, arba apkirpdavo, nors man taip ir netikdavo(is kur as galiu zinot-ant kitos galvos graziai atrodydavo)..o Vilmai kazkada pasakiau kaip oriu-tai sake nekirps, nes negraziai atrodysiu-niums tai ir nekirpau..bet va jos darbas man patinka..jai galiu patiket savo plaukus ir tikrai nenusivilsiu.. wink.gif ax.gif
Atsakyti