Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

as grizau vakar is Inutes, eilini karta patenkinta, sumokejau uz kirpima tik 30 lt, plius gavau kruva patarimu savo plaukeliams thumbup.gif
Atsakyti
O as ir vel uzsiregistravau pas Ingrida Maliaukaite (Jos Kaprizai) 4u.gif wub.gif
Nu man jinai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2007 11 27, 16:00)
Aš 12.31 irgi užsirašiau pas Andrių. Tikiuosi, kad rezultatas manęs nenuvils. Nes kai mano kirpėja Vaida išvažiavo į užsienį, tai aš niekaip nerandu kirpėjo, kuris padarytų taip, kad išeičiau patenkinta.  unsure.gif

tikiuosi, kad nenusivilsi, gaila būtų, jei nepatiktų 4u.gif MB nepatiko pas jį, nes priželiavo ir padarė tokį klubo berniuką lotuliukas.gif jam tas netinka, o ir pats jis jam keistokas pasirodė. Man jis patinka, nors einu kas tris kartais supuola, kad net keturis mėn., bet prisimena apie mane viską smile.gif

QUOTE(davile @ 2007 11 27, 17:28)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif

pirmą kartą man biški akutės iš orbitų iššoko, bet kai tiko viskas nuo aplinkos, priėmimo iki rezultato apsiraminau.
Atsakyti
Merginos, esu girdejus geru atsiliepimu apie Rasa lyg is Grozio galerijos Savanoriu prospekte. Man idomu, ar pas ja kas kerpasi ir rekomenduotu. Kaip suprantu, kainos pas ja kandziojasi smile.gif bet as siaip ar taip Vilniuje uz kirpima ir dazyma 280lt suploju, galvoju gal net sutaupysiu
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 11 28, 08:23)
as grizau vakar is Inutes, eilini karta patenkinta, sumokejau uz kirpima tik 30 lt, plius gavau kruva patarimu savo plaukeliams  thumbup.gif

O kur ta Inute dirba?
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2007 11 26, 14:48)
o kaip kainytes pas ja? kazin, jei pasiskambinciau tiesiai i Junora, pasakytu man kainas? ar pradetu vardint kas ir nuo ko priklauso  g.gif

vyras sumoka apie 10-20 litu. Aisku gali paskambinti. Junoroj yra kainininkas.

QUOTE(BElge @ 2007 11 28, 13:18)
Merginos, esu girdejus geru atsiliepimu apie Rasa lyg is Grozio galerijos Savanoriu prospekte. Man idomu, ar pas ja kas kerpasi ir rekomenduotu. Kaip suprantu, kainos pas ja kandziojasi smile.gif bet as siaip ar taip Vilniuje uz kirpima ir dazyma 280lt suploju, galvoju gal net sutaupysiu

Eina sau ir kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 11 28, 08:23)
as grizau vakar is Inutes, eilini karta patenkinta, sumokejau uz kirpima tik 30 lt, plius gavau kruva patarimu savo plaukeliams  thumbup.gif

GAL GALI DUOTI INUTES KOORDINATES I AZ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianule: 28 lapkričio 2007 - 14:53
QUOTE(Becky @ 2007 11 23, 00:26)
Mano geriausi kirpeja yra Neringa smile.gif Vis bandau atsiaugint plaukus, tai vizitai pas kerpejas visada buvo skaudus:) O ji mano plauku per daug niekad netrumpina, bet sutvarko taip, kad atrodo puikiai thumbup.gif  Be to ir vyrus ji kerpa, manishkis liko patenkintas. Kainuoja pas ja viskas tikrai nebrangiai, jei kam reikia kontaktu - kreipkites smile.gif

O kur jinai dirba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2007 11 28, 12:41)
O kur ta Inute dirba?



QUOTE(Dianule @ 2007 11 28, 14:52)
GAL GALI DUOTI INUTES KOORDINATES I AZ

jokia ne paslaptis, ji dirba "Baidis" Gedimino g. 22, 8620 77432
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2007 11 27, 16:00)
Aš 12.31 irgi užsirašiau pas Andrių. Tikiuosi, kad rezultatas manęs nenuvils. Nes kai mano kirpėja Vaida išvažiavo į užsienį, tai aš niekaip nerandu kirpėjo, kuris padarytų taip, kad išeičiau patenkinta.  unsure.gif

dabar pagalvojau, kad datą šiaip pirmam pasibandymui pas jį nelabai vykusią pasirinkai ax.gif labai akylai žiūrėk, kaip šukuoja tave, nes...man su žele kažkokia jis vis patepa ir visą gražumą, ką su difuzeriu būna padaręs suploja. Vis nepasakau, kad netepk to marmalo (pati kalta). Taip, kad...nenorėdama nusivilti tokį vakarą pačiu sušukavimo drąsiai reikšk nuomonę, jis tikrai supratingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 11 29, 17:15)
dabar pagalvojau, kad datą šiaip pirmam pasibandymui pas jį nelabai vykusią pasirinkai  ax.gif labai akylai žiūrėk, kaip šukuoja tave, nes...man su žele kažkokia jis vis patepa ir visą gražumą, ką su difuzeriu būna padaręs suploja. Vis nepasakau, kad netepk to marmalo (pati kalta). Taip, kad...nenorėdama nusivilti tokį vakarą pačiu sušukavimo drąsiai reikšk nuomonę, jis tikrai supratingas  mirksiukas.gif

Kai užsirašiau ir pati nustebusi buvau, kad tokią dieną dar buvo laisvų vietų. Šiaip net ne specialiai prašiau tos dienos, o taip pasiūlė. Man svarbiausia, kad gerai nudažytų ir nukirptų, o dėl šukuosenos tai nepergyvenu, juk kitą dieną jau gali atrodyti taip kaip esi pratusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 17, 00:48)
laba vakara smile.gif gal kas kerpasi kirpykloje TOVERA pramones g. maksimoje?
buvau galiukus pasikirpti pas Laura (jauna, sviesiaplauke) visai patiko smile.gif
dar girdejo, kad is Toveros Tomas labai geras kirpejas smile.gif


siaubas, daugiau tikrai neisiu schmoll.gif . viena karta labai skubejau nusidazyti ataugusias saknis, nelaukiau kol mano kirpeja tures laiko, tai atsitiktinai paskambinau ten ir prieme. tai nudaze "super"- vos ne visa galva zaizda pavirto. sakyciau, kad cia su manim negerai kas, bet jau 6metai dazau plaukus ir tokiu bajeriu nebuvo nei pries tai, nei paskui, kai kitur daziau. doh.gif
Atsakyti