Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

merginos, gal turite kokiu nors atsiliepimu apie Junoroje esancias kirpejas? Junora yra priesais PC "Savas" mirksiukas.gif

esu girdejus, kad ten lyg dirba Viktorija - kaip ji? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davile: 25 lapkričio 2007 - 18:19
QUOTE(Giedra* @ 2007 11 24, 19:01)
Edita per daug gerai galvoja apie save, tipo ji labai nusimano.Laukiau, kol drauge kirpo, kai bande ji sakyt ko nori ji isreze- cia kerpu as. ejo aplink galva, pjauste pjauste ji tuos plaukus ir paliko trumpu plauku sukuosena, nors ji norejo vos vos...
nzn, man ji nepatiko...
gerus atsiliepimus girdejau is tu, kas trumpai kerpasi pas ja.
na as praeita savaite uz saknu padazyma sumokejau 160  doh.gif

nu va, vadinas man nepasirode, bet be to, ji viena karta mane akivaizdziai kreivai n ukirpo - ne prieky kur ar sonuos, kur asimetrija gali but vertinama kaip menas, bet gale..

o pas Ina kirpimas 30-40 lt blush2.gif
Atsakyti
ir kokios kainos mazdaug Junoroj? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2007 11 25, 19:09)
merginos, gal turite kokiu nors atsiliepimu apie Junoroje esancias kirpejas? Junora yra priesais PC "Savas"  mirksiukas.gif

esu girdejus, kad ten lyg dirba Viktorija - kaip ji?  g.gif

Vyras ir mergaites kerpasi Junoroj pas Viktorija. Siaip klientu ji turi nemazai. Ilist kad apkirptu pas ja sunkoka. Kaip moteris kerpa nzn. O ji pati tai tokia nebloga atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Speigė @ 2007 11 15, 21:36)
aciu uz atsakyma smile.gif jau netikejau sulaukti! o kokios kainos pas ja?

nera kainos dideles, uz kirpima paprastai sumoku 20 lt, na nebent ko nors naujo uzsimanau, tada tenka daugiau sumoket:)
Atsakyti
Aš penktadienį vėl pas Andrių apsikirpau ir nusidažiau smile.gif thumbup.gif Bet...pavasarį jis atsidaro naują saloną su naujom paslaugom (iki įvaizdžio kūrimo) tai įtariu kainos jau ne tik kandžiosis, o SUVALGYS tikrąja to žodžio prasme g.gif Vat labai gaila būtų nebeįpirkti jo paslaugos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2007 11 26, 10:06)
Vyras ir mergaites kerpasi Junoroj pas Viktorija. Siaip klientu ji turi nemazai. Ilist kad apkirptu pas ja sunkoka. Kaip moteris kerpa nzn. O ji pati tai tokia nebloga atrodo ax.gif


o kaip kainytes pas ja? kazin, jei pasiskambinciau tiesiai i Junora, pasakytu man kainas? ar pradetu vardint kas ir nuo ko priklauso g.gif
Atsakyti
Na va, mama apsilankė pas vieną iš čia rekomenduotų kirpėjų, kaina - apie 70Lt už kirpimą ir šaknų padažymą, na šiek tiek pasikeitė, bet norėjo lengvai sutvarkomos šukuosenos, tai tokią ir gavo smile.gif ankstesnis stilius +- išlaikytas, labai radikalių pasikeitimų nėra, daugiausiai pokyčių kirpime, ne spalvoje.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 11 26, 14:47)
Aš penktadienį vėl pas Andrių apsikirpau ir nusidažiau smile.gif  thumbup.gif Bet...pavasarį jis atsidaro naują saloną su naujom paslaugom (iki įvaizdžio kūrimo) tai įtariu kainos jau ne tik kandžiosis, o SUVALGYS tikrąja to žodžio prasme  g.gif Vat labai gaila būtų nebeįpirkti jo paslaugos  unsure.gif


O kokios pas Andriu kainos? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semi Sweet: 26 lapkričio 2007 - 21:10
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 11 26, 22:10)
O kokios pas Andriu kainos? 4u.gif

Už trumpų plaukų kirpimą ir dažymą (be sruogų) aš palikau šį kartą 200lt
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 11 26, 14:47)
Aš penktadienį vėl pas Andrių apsikirpau ir nusidažiau smile.gif  thumbup.gif Bet...pavasarį jis atsidaro naują saloną su naujom paslaugom (iki įvaizdžio kūrimo) tai įtariu kainos jau ne tik kandžiosis, o SUVALGYS tikrąja to žodžio prasme  g.gif Vat labai gaila būtų nebeįpirkti jo paslaugos  unsure.gif

Aš 12.31 irgi užsirašiau pas Andrių. Tikiuosi, kad rezultatas manęs nenuvils. Nes kai mano kirpėja Vaida išvažiavo į užsienį, tai aš niekaip nerandu kirpėjo, kuris padarytų taip, kad išeičiau patenkinta. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2007 11 27, 13:43)
Už trumpų plaukų kirpimą ir dažymą (be sruogų) aš palikau šį kartą 200lt


blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti