Įkraunama...
Įkraunama...

Autokėdutės 0-18 kg

QUOTE(Deex @ 2009 04 16, 17:58)
as uz maxi cosi  thumbup.gif
noriu paklausti ar verta pirkti ta pada ant kurio segasi kedute (isofix base)?

nors ir dirzais ji segasi nesudetingai.  g.gif

tikrai verta. Ir ne tiek del patogumo, kiek del saugumo - sakoma, jog net paprasciausia kedute su isofix yra saugesne nei imantriausia be isofix ...
Mes renkames tik tokia thumbup.gif
Atsakyti
O mes isigijome Emmaljunga First Class 0+, labai super, vaikis visa laika patenkintas sioj kedutej sedi smile.gif ir ziema su kombinezonu tilpo, nors ir gimem virs 4 kg, bet as pvz nevilkdavau tais paciais storiausiais kombinezonais, juk masinoj ir taip visa laika silta smile.gif
Ir dabar, pusmecio sulauke ir sverdami 10 kg puikiausiai telpam sioj kedutej, vienintelis gal minusas, kad ji sunkoka, bet kadangi as pati ne coliuke, ir siaip rankoje visalaik tos kedutes nesinesioju, isigijom adapteri ir jeigu kur vaziuojame, i bagazine isimetam ratus, ir kokiam prekybcentry kedute visalaik ant ratu smile.gif ant ratu su adapteriu kedute pasikelia i visiskai gulima padeti, tai vaikis ir toliau gali ramiausiai miegot smile.gif Esame labai patenkinti smile.gif
Atsakyti
0-18kg yra daug mazesne nei 9-18kg. norejom pirkti 0-18kg, bet pasiskolinom 0-13kg. o tada pirksim. nemanau kad vaikas tilpts net iki 3metuku. maniskiui tuoj trys, sveria 14kg, bet sunkiai sunkiai g.gif
Atsakyti
gal jau kas isaugote savo pirmaja kedute 0-13kg su padu ir noretumete ja nebrangiai perleisti mums ax.gif
Atsakyti
bLabukas visoma 4u.gif mes taipat jau turime nusipirke maxi-cosi su padu ir koja tvirtinimo,., manau tikrai bus labai patogu,., uz viska mokejau 550 tai manau kad neblogai visai, nes padas buvo naudotas.o seip gal kas zinot kiek naujas visas komplektas toks kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiwulee @ 2009 05 11, 10:38)
bLabukas visoma  4u.gif mes taipat jau turime nusipirke maxi-cosi su padu ir koja tvirtinimo,., manau tikrai bus labai patogu,., uz viska mokejau 550 tai manau kad neblogai visai, nes padas buvo naudotas.o seip gal kas zinot kiek naujas visas komplektas toks kainuoja? g.gif


Mes irgi galvojam apie maxi-cosi kedute, tai ziurinejom Mazylio pasaulyje dabar akcija - jinai kainuoja 499, tik va nelabai zinau cia pilna komplektacija ar ne? man atrodo kad pilna smile.gif
Atsakyti
Tik jeigu zadate pirkti Maxi-cosi kedute, geriau pirkite nauja ir nepagailekite pora simtu litu daugiau nusipirkti, nes devetos gali buti po avarijos tarkim ir is isores nieko nesimatys, nors ir bus apgadintos... todel pasiziurekite parduotuvese, va _Ice_Tee_ ir akcija pasake kur tokiu galima rasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiwulee @ 2009 05 11, 09:38)
bLabukas visoma  4u.gif mes taipat jau turime nusipirke maxi-cosi su padu ir koja tvirtinimo,., manau tikrai bus labai patogu,., uz viska mokejau 550 tai manau kad neblogai visai, nes padas buvo naudotas.o seip gal kas zinot kiek naujas visas komplektas toks kainuoja? g.gif



O kedute naudota? Kiek atskirai uz pada mokejai?
Atsakyti
Mes irgi sūnui ieškom naujos kėdutės, senoji nebepatinka...
Sūnui dabar 6 mėn, sveria virš 9 kg, bet dar pats tvirtai nesėdi.
Tai po ilgų ieškojimų kol kas randu vienintelį tinkamą variantą - Britax. Tik jos turi dvi pozicijas - važiavimo kryptimi ir prieš (mat mažų vaikų iki 2 metų negalima sodinti važiavimo kryptimi, o kol pats tvirtai nesėdi - išvis griežtai draudžiama, nes galima traumuoti kaklą net staigiau stabdant).

Maxi cosi būtų mano antras pasirinkimas, jeigu vaikas jau būtų didesnis ir sėdėtų, dabar Kotrynoje joms nuolaida yra - 499 lt.
O Britax ketinu pirkti iš Britax 9-36 kg dabar su akcija kaina 589 lt. Ir atrodo labai saugios, neprasčiau už Maxi cosi.


QUOTE(geguzevasaris @ 2009 03 12, 12:06)
Nu pati su savim plepuos  biggrin.gif , bet nieko , aš kantri, sulauksiu vistiek kieno nors dėmesio ax.gif
Paaiškinkit prašau kuo geresnės/prastesnės kėdutės su padu/be pado?


Jeigu turi minty padą fiksatorių, tai su juo labai patogu, nes nereikia kiekvieną kartą užsegti kėdutės diržais - automatiškai "prisisega" prie pado. Bet pvz. Britax reikia ir diržais kaskart užsegt, nors padas yra, bet jis skirtas reguliuoti sėdynės atsilošimo lygį. Tai patogumo turbūt mažiau, bet funkcionalumo daugiau.

QUOTE(skyler @ 2009 04 08, 14:21)
merginos, kurios vazinejate automobilyje vienos, kur segate vaikuciu kedutes - priekyje ar gale ir i kuria puse atsuktu vaiko veideliu? idomu kaip butu vaikui saugu ir paciai patogu... dekui uz nuomones!


Aš tai visad segu tik gale, nes kitaip mažų kūdikių ir negalima, ir nesaugu. Vaikas įprato ir nesipiktina, nors aišku smagiau būtų matyt jį, bet ir atitrauktų nuo vairavimo. Pakabinu žaisliukų ir jis žaidžia. O kur oro pagalvės - tai išvis griežtai draudžiama sodinti kūdikius, nes mirtinai pavojinga nelaimės atveju (nebent jos išsiijungia).

QUOTE(Sange @ 2009 05 18, 12:17)
Tik jeigu zadate pirkti Maxi-cosi kedute, geriau pirkite nauja ir nepagailekite pora simtu litu daugiau nusipirkti, nes devetos gali buti po avarijos tarkim ir is isores nieko nesimatys, nors ir bus apgadintos... todel pasiziurekite parduotuvese, va _Ice_Tee_ ir akcija pasake kur tokiu galima rasti smile.gif


Pritariu, kad geriau naują, nes pati naudoju naudotą ir tikrai ne kas... Be to, baisu, kad neduokdie kas, nebūtų kas pažeista, kas plika akim nematoma. Pirksiu naują, nes dabar daugiau su kleckiuku važinėsim.
Atsakyti
Siulau pries perkant kedute idemiai paskaityti si straipsni.
„Eurostat“ (Europos Sąjungos statistikos agentūra) duomenimis, Lietuva atsidūrė tarp tų ES šalių, kuriose vairuoti pavojingiausia. Pagal statistiką kiekvieną dieną Lietuvoje įvyksta apie dvidešimt eismo įvykių, per kuriuos žūsta du žmonės ir daugiau kaip dvidešimt – sužeidžiama. 2005 metais šalies keliuose per eismo įvykius žuvo 74 vaikai. 2006 metais mirtis pasiglemžė dar 65 vaikus.

Dalį pačių mažiausių keleivių gyvybių tikrai būtų buvę galima išsaugoti, jei automobiliuose būtų buvę vežami taip, kaip tai numato vaikų vežimo taisyklės – automobilinėse saugos kėdutėse.
Vienas didžiausių galvosūkių, kamuojančių bene visus tėvus – kaip pasirūpinti savo mažaisiais, kad šie neįkliūtų į bėdą ir nesusižalotų. Žinoma, kartais sunku sužiūrėti savo mažąjį padaužą. Tačiau kartais mes be jokių išlygų privalome pasirūpinti savo vaikučiais: kelyje jie privalo būti saugūs. Dauguma mūsų tai žino. Tiems, kurie apie tai negirdėjo – kelios citatos iš Lietuvos Respublikos įstatymų.

„Vairuotojas privalo imtis visų būtinų priemonių savo ir keleivių saugumui kelionės metu užtikrinti. Kelių eismo taisyklės numato saugos diržų, šalmų, vaikiškų saugos sėdynių ir kitų saugumo priemonių naudojimo atvejus ir tvarką.“
„Jaunesnius kaip 3metų vaikus leidžiama vežti ant galinės automobilio sėdynės tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose sėdynėse.“

Žinoma, Jūs galite apsimesti, kad šių įstatymų eilučių neskaitėte. Tačiau tuomet „geraširdžiam“ policininkui neliks nieko kita, kaip padėti Jums „prisiminti“ paskiriant baudą. Ji, beje, taip pat numatyta įstatymais.

„Kelių eismo taisyklių pažeidimai užtraukia vairuotojams įspėjimą arba baudą nuo dvidešimties iki keturiasdešimties litų.“
Vis dėlto ne baudos dydis yra svarbiausia. Pasistenkime, kad mūsų vaikai keliautų saugiai.

Jūs galite apsisaugoti naudodami saugos diržus. Ar juos segsite – spręsti patiems. Tačiau Jūsų mažylis pats rinktis dar negali. Ar prisiimsite atsakomybę, jei jam atsitiks nelaimė? Ar įsivaizduojate, kokią kaltę jausite žinodami, kad galėjote jam padėti, bet to nepadarėte?
Saugos kėdučių klasifikavimas ir skirstymas pagal vaikučio svorį ir orientacinį amžių:

Kėdutės grupė
Vaikučio svoris kg
Orientacinis vaikučio amžius
0
0-10
0-9 mėn.
0+
0-13
0-12 mėn.
I
9-18
12mėn. - 4 metai
II
15-25
3 - 7 metai
III
22-36
6-12 metai

Kūdikių kėdutės–nešioklės (0 ir 0+ grupės)
Kūdikių kėdutės–nešioklės yra skirtos kūdikiams ir vaikams maždaug iki 12 mėn. amžiaus bei sveriantiems 10–13 kg (pagal ūgį). Šio tipo kėdutės gali būti tvirtinamos tik veidu į sėdynę, t. y. prieš važiavimo kryptį. Jas parduotuvėse galima įsigyti atskirai arba perkant vadinamąją kelioninę sistemą, kurią sudaro vežimėlis, nešiojamasis lopšys ir saugos kėdutė. Dauguma nešioklių yra parduodamos su pagrindu, paliekamu automobilyje. Todėl kėdutės nereikia kiekvieną kartą tvirtinti. Antra svarbi šio tipo kėdutės funkcija – ji labai patogi kaip nešioklė: nešamas iš vienos vietos į kitą kūdikis neprižadinamas. Kėdutės–nešioklės prisegamos trijų ir penkių taškų saugos diržais. Trijų taškų saugos diržais kūdikis prisegamas per pečius ir tarp kojyčių. Penkių taškų saugos diržais – per pečius, klubus ir tarp kojyčių.
I grupės kėdutės
Šio tipo kėdutės gali būti tvirtinamos ir važiavimo kryptimi, ir prieš ją. Šio tipo kėdutės išlaiko didesnį svorį nei įprastos nešioklės. Pritvirtintoje prieš važiavimo kryptį (veidu į sėdynę) puikiai jausis naujagimis ir vaikelis iki 13 kg. Apsuktoje ir pritvirtintoje važiavimo kryptimi saugos kėdutėje galės įsitaisyti jau sunkesnis, iki 18 kg sveriantis vaikas, tai yra nuo 12 mėn. iki ketverių metų amžiaus. Galima nusipirkti ir apsukamą kėdutę, kuri „auga“ kartu su Jūsų vaiku ir gali pavirsti į pasostę. Tokios pasostės išlaiko vaiką iki 36 kg. Visos apsukamos kėdutės gali būti segamos trijų arba penkių taškų saugos diržais.
Kėdutės vaikams nuo 15 iki 36 kg (II ir III grupės)

Šio tipo kėdutėse, kurios skirtos šiek tiek vyresniems vaikams, Jūs neparsivešite naujagimio iš ligoninės. Kol kūdikis mažas, aišku, tinkamiausia Jums bus nešioklė. Tačiau vėliau, kai jis pradeda sverti nuo 15 iki 36 kg, Jums kaip tik ir prireiks šio tipo kėdutės. Ji tvirtinama važiavimo kryptimi ant užpakalinės automobilio sėdynės.Kėdutės gali būti su nugarėle arba be, tik vadinama "pasostė". Pasostės geriausiai tiks gerokai paaugusiems vaikams. Kai Jūsų vaiko pečiai yra aukščiau saugos diržų arba ausytės yra ties kėdutės viršumi – metas persėsti į pasostę. Ji pakelia Jūsų vaiką taip, kad automobilio saugos diržai būtų tinkami ir saugūs jam prisegti. Automobilio saugos diržai turi būti segami per šlaunis – ne pilvą ir per krūtinės vidurį bei petį – ne kaklą.

Naudingi patarimai renkantis kėdutę
Kai lankotės parduotuvėje:
•Atidžiai perskaitykite instrukciją ir įsitikinkite, ar kėdutė tiks Jūsų automobiliui.
•Nusižiūrėję patinkančią, dar parduotuvėje pabandykite į ją pasodinti savo mažylį. Užsekite visus diržus ir pažiūrėkite, ar Jūsų vaikučiui jie nespaudžia, ar jam patogu.
•Nepirkite „išaugimui“ – kiekviena kėdutė skirta konkretaus svorio ir amžiaus vaikams.
•Jei neketinate naudoti nuolat, todėl planuojate kėdutę išimti iš automobilio, kai vaiko nebus šalia (tai nėra labai geras dalykas), įsitikinkite, ar tikrai įmontuoti ir išmontuoti bus paprasta.
•Kai tvirtinate kėdutę:
•Net jei esate auksinių rankų meistras, atidžiai perskaitykite kėdutės instrukciją – juk labai svarbu, kad Jūsų vaikas būtų saugus. Net 63 proc. saugos kėdučių tvirtinamos netinkamai, kai nesivadovaujama taisyklėmis. Jei kėdutę pritvirtinote tinkamai, neskubėkite išmesti instrukcijos, nes gali prireikti ateityje.
•Prieš pirmą kelionę su mažyliu kelis kartus pasipraktikuokite segdami kėdutę automobilyje. Tinkamai pritvirtinta kėdutė negali pajudėti daugiau kaip 2–3cm į bet kurią pusę.
•Kėdutę tvirtinkite kaip įmanoma tvirčiau. Automobilio saugos diržai turi būti maksimaliai įtempti.
•Sureguliuokite kėdutės saugos diržus pagal savo vaiko ūgį.
Kad išvengtumėte nelaimės:
•Niekada netvirtinkite kūdikio kėdutės–nešioklės ant priekinės sėdynės, jeigu automobilyje yra oro pagalvės. Jos gali sunkiai sužaloti ar net užmušti kūdikį.
•Visada naudokite automobilinę kėdutę, tinkančią Jūsų vaikui pagal svorį ir amžių. Taupydami galite prisišaukti nelaimę.
•Nekiškite nieko po kėdutėje sėdinčiu kūdikiu. Jeigu Jūsų vaikui lieka per daug erdvės, pabandykite stipriau įtempti saugos diržus arba naudokite mažesnę kėdutę.
•Nepirkite naudotų saugos kėdučių. Jūs nežinote, ar ji nebuvo patekusi į eismo įvykį ir ar atitinka dabartinius saugumo reikalavimus. Be to, padėvėtos kėdutės saugos diržai jau ne tokie tvirti kaip naujos. Jei žinote, jog buvo patirtas eismo įvykis, kad ir kaip viskas baigėsi, kėdutės naudoti nebegalima.
•Nenaudokite senesnės nei ketveriųmetų automobilinės kėdutės. Ji neatitiks dabartinių saugumo reikalavimų.
•Jeigu ant priekinės sėdynės Jūs vežatės vyresnį vaiką (sėdintį kėdutėje važiavimo kryptimi), atstumkite ją kaip įmanoma toliau nuo priekinio automobilio stiklo
•Įsitikinkite, kad saugos diržai gerai prigludę prie vaiko
•Nepamirškite, ar kelyje vaikas bus saugus, priklauso nuo Jūsų pačių!
•Pasirūpinkite Jūsų vaikučio saugumu !
Jeigu kyltu klausimu,mielai atsakysiu visiems besikreipiantiems.
e-mail: jvcompact@yahoo.com
cool.gif
Atsakyti
O mes naudojame Chicco automobiline kedute..Ir kokybe gera, ir kaina nesikandzioja..
9-36 kg.
Atsakyti
sita Vildes kedute mes irgi 'pasimatovom' Vaiku mieste, tai kiek gal audiniai nepatiko ir norejom ryskios, spalvingos, tai pasirinkom Maxi-Cosi Priori Xp - grazu, malonus audiniai, galima uzvilkti vasaros uzvalkala ir aisku tuo metu ten buvo isties geras pasiulymas, tad ir apsisprendem. Nors aisku chicco Neptunas gerai tas tas kad nuo 9 iki 36 kg, bet abejoju, kad ji tiek tarnaus ir nenusiurs per 7-8 metus... g.gif
Atsakyti