Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

Mes keliausim i sia mokykla,pas mokytoja Gita.
gal yra uzsirasiusiu? Malonu butu susipazinti su busimais klasiokais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hm5 @ 2011 05 26, 09:15)
Mes  keliausim i sia mokykla,pas mokytoja Gita.
gal yra uzsirasiusiu? Malonu butu susipazinti su busimais klasiokais  smile.gif

nu tai busim klasiokai smile.gif
Atsakyti
Jau greitai rugsejo 1-oji biggrin.gif Busimieji pirmokai tikriausia laukia? Bent jau maniskis sulaukt negali biggrin.gif

Atsakyti
Aha, laukia laukia smile.gif

kai reiks pamokas ruošti svajos apie darželio gerus laikus..
Atsakyti
Maniškis jau dienas skaičiuoja....... vis patikrina perkiloja ar tikrai jau viską turi wub.gif o man graudesys kažkoks - jau pirmokas blink.gif

čia kelintą valanda rinktis, maniau bus 10 smile.gif
Atsakyti
Sveiki visi wink.gif Na, 2011/2012 m pirmokiukai susidėliojo, tad galima 2012/2013 m primokiukams dėliotis tongue.gif Numatomos mokytojos: Ginta Gerdvilienė, Gražina Kizalienė, Marija Ratavičienė. Tai dabar pasakokite visi ir visos viską, ką žinote gero ir blogo apie šias mokytojas biggrin.gif Kad eisime į Pelėdą aišku, bet pas kurią mokytoją - visiškai neaišku schmoll.gif tongue.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RUDOJI: 23 spalio 2011 - 21:54
Ku ku, nejau niekas nieko negali pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(RUDOJI @ 2011 11 03, 14:13)
Ku ku, nejau niekas nieko negali pasakyti g.gif

drinks_cheers.gif gaila, kad nieks nepasisako verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 21 gruodžio 2011 - 10:11
Na mes einam į pirmą klasę tačiau, lankom prailgintą... iš to kiek pažįstu mokytoją Gražiną Kizalienę tai ją ir rekomenduočiau. Jos vaikai laimi įvairiuose turnyruose ir šiaip ji labai paprasta, bet tuo pačiu dėmesinga ir reikli mokytoja 4u.gif
Jei tuirėčiau busimąjį pirmoką leisčiau pas ją smile.gif
Atsakyti
Mes lankom sia mokykla, bet nieko apie paminetas mokytojas negaliu pasakyti. Musu mokytoja kita, pati geriausia biggrin.gif

Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 11 sausio 2012 - 05:32
Buvau sioj mokykloj, tai mok Gintos klase jau sukomplektuota, likusios pas Marija ir Grazina. Mums rekomendavo Marija. Gal yra mamu, kurios jas labiau pazysta. Patiko man ir Marija, bet ji vyresne.
Atsakyti