Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

Ir as taip pat buvau tik pas Erika smile.gif

Zilvine, o jus isitikinusi, kad pakliusite butent pas ja? Nes pvz man nedave sekretore jokiu garantiju...
Atsakyti
QUOTE(Aushrine @ 2011 01 26, 14:56)

smile.gif Mes užsirašėm pas ją smile.gif ...
Buvom visose trijose pamokose...visose su būsimuoju pirmoku smile.gif Ir man ir pirmokui ši mokytoja paliko geriausią ispūdį. Labai gerai išsėdėti pamoką thumbup.gif Labai džiaugiuosi atvirų durų diena smile.gif
Ši mokytoja labai patiko tuo, kaip vedė pamoka. Pamoka buvo visa "gyva" vaikai pajungti į veiklą, kartais atrodė chaosas (bet vaikai susikirstyti i grupeles kiekviena turi užduotį), kas svarbiausia VISI GALVOJA !... mokytoja uždavinėja klausimus, visi nori į juos atsakyti kelia rankas...visi tokie bendraujantys ir atviri...manau tai didžiausia mokytojos įtaka..nes ji leidžia jiems reikštis....kai vaikas pradeda atsakinėti..ji nepasako "ačiū už tavo nuomonę" (ką dažnai minėjo mokytoja Alma (tas man užkliuvo)...bet pratęsia kartu su vaiku jo mintį, taip suteikdama vaikui norą atsakinėti ir kitą kartą, nes bus ne tik išklausytas,. bet suprastas, pataisytas ir pan. Alma paliko taip pat neblogą šiaip ispūdį, tačiau ramiam vaikui jos griežta maniera nėra būtina. Klasė jos gražiausia, nėra ką sakyti iščiustyta thumbup.gif
Trečioji nepaliko jokio įspūdžio... popamokinė veikla mane domina mažiau nei pradinis ugdymas. Nemačiau jos pamokoje todėl labai sunku spręsti. Programėlė buvo graži...sunku jai buvo prisistatyti neturint klasės.
Labai patiko tai, kad vaikai persiauna batus, o ne visą dieną vaikšto su žieminiais, pradrėkusiais batais.
Mūsų eis 6,5 metų labiausiai dėl to kalbėjau su mokytojomis, tai nuramino, kad dažnai 6-mečiai pralenkia 7-mečius, nes ne metuose o pačiame vaike esmė 4u.gif
Tai tokie tad mūsų įspūdžiai smile.gif
Del patekimų tikrai jokių garantijų unsure.gif
Atsakyti
O man Gite nepatiko per susirinkima...negalejo normaliai zodzio istarti...Suprantu, kad jaudulys, bet ne pirmus metus juk dirba, kad taip jaudintis g.gif

Alma, griezta pasirode...Mano sunui reiktu to grieztumo...na, bet vis gi man Erika patiko labiausiai rolleyes.gif

Man ji labai miela pasirode, ramiai prisistate, pasipasakojo smile.gif Labai noretumem mokytis pas ja biggrin.gif
Atsakyti

Į susirinkimą nebevažiavom, nes man jis pasirodė nebe toks svarbus biggrin.gif Beje, o ką ten papasakojo be prisistatymų?
Atsakyti
mes užsirašėme pas Almą. gal dar kas iš jūsų pas ją užsirašę esat?
Atsakyti
Pakliuvo mano sunus pas Erika, sulaukiau jos skambucio thumbup.gif Birzelio men keliausime i pamokeles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2011 05 24, 22:36)
Pakliuvo mano sunus pas Erika, sulaukiau jos skambucio thumbup.gif Birzelio men keliausime i pamokeles biggrin.gif


Labai smagu, busime klasiokai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2011 05 25, 11:08)
Labai smagu, busime klasiokai  thumbup.gif


Taip thumbup.gif

Bet ziuriu tavo dukrai jau 7 ir 4men smile.gif Maniskiui dar tik bus 7 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2011 05 25, 10:29)
Taip thumbup.gif

Bet ziuriu tavo dukrai jau 7 ir 4men smile.gif  Maniskiui dar tik bus 7 smile.gif


Kuo toliau tuo tie keli mėnesiai mažiau reiškia smile.gif. Maniškė sausi gimusi tai jau prie vyresnių bus bigsmile.gif
Atsakyti
A tau jau sąrašiukai yra bigsmile.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Žmona @ 2011 05 25, 15:10)
A tau jau sąrašiukai yra  bigsmile.gif  ....


Taip, jau ir klasės suformuotos.
Bus vasaros pamokeles. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spray @ 2011 05 25, 20:01)
Taip, jau ir klasės suformuotos.
Bus vasaros pamokeles.  smile.gif

biggrin.gif
Mes irgi ten kur norėjom biggrin.gif

Laukiam pamokų smile.gif
Atsakyti