Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

QUOTE(SuperBaba @ 2011 01 05, 22:22)
O iki keliu ten galima nueiti? Nors manau ryt paimsiu ir bent jau paskambaluosiu as jiems biggrin.gif
Man tai atrodo gal ne velu, juk tam atviru duru dienos ir daromos g.gif


ten priima nuo 8 iki 17, bet galima paskambinus susitart anksciau ar veliau .
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2011 01 05, 21:29)
As skaitau skaitau, bet vis tiek neapsisprendziu pas kuria savo nenuorama uzrasyti biggrin.gif



SuperBaba, rasyk pas Eriką. aš jau saviškį pusiau užrašiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žilvinė: 06 sausio 2011 - 21:48
Sveikos,

turiu klausimą dabartinių pirmokų mamytėms,
ar yra prailginta grupė ir iki kelintos valandos g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2011 01 07, 14:46)
Sveikos,

turiu klausimą dabartinių pirmokų mamytėms,
ar yra prailginta grupė ir iki kelintos valandos  g.gif
4u.gif



yra yra thumbup.gif sake dvi, iki 18 atrodo valandos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikute35 @ 2011 01 12, 11:18)
yra yra  thumbup.gif  sake dvi, iki 18 atrodo valandos  g.gif


Aciukas 4u.gif Bet, kazin, ar mus priimtu g.gif Blyn, problema su prailginta grupe doh.gif Neturiu kur vaiko deti po pamoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žilvinė @ 2011 01 06, 22:48)
SuperBaba, rasyk pas Eriką. aš jau saviškį pusiau užrašiau smile.gif


Rasysiu biggrin.gif jau prasyme nurodziau butent ja, tik niekaip iki mokyklos nenueinu doh.gif

Mes prailginta lankysime, reikes uzklausti kiek kainuoja, gal kas teiravotes?
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2011 01 12, 11:25)
Aciukas  4u.gif Bet, kazin, ar mus priimtu  g.gif Blyn, problema su prailginta grupe  doh.gif Neturiu kur vaiko deti po pamoku  doh.gif



O kodėl gali nepriimti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(SuperBaba @ 2011 01 12, 19:08)
Rasysiu biggrin.gif jau prasyme nurodziau butent ja, tik niekaip iki mokyklos nenueinu doh.gif

Mes prailginta lankysime, reikes uzklausti kiek kainuoja, gal kas teiravotes?



Kažkas tarp 7-8 Lt, priklauso aišku ir iki kada laikai vaikutį man atrodo g.gif reiks tiksliau pasiklausinėti, čia gal vasario 10 d. daugiau papasakos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2011 01 12, 19:08)
Rasysiu biggrin.gif jau prasyme nurodziau butent ja, tik niekaip iki mokyklos nenueinu doh.gif

Mes prailginta lankysime, reikes uzklausti kiek kainuoja, gal kas teiravotes?


Valanda 1.70 Lt mirksiukas.gif


As dar turiu dabartiniu pirmoku mamytems (teveliams) klausima. Gal kas zinot, kodel dvejose pirmose klasese yra vaiku ~23, o vienoje 14 blink.gif Kame cia problema su ta klase g.gif Kodel toks skirtumas galetu buti?
Atsakyti
QUOTE(Daivija @ 2011 01 14, 14:23)
Valanda 1.70 Lt  mirksiukas.gif



Na nemazai sakyciau jei vaikas bus iki 18val doh.gif Reiskias reikia, kad pamokas paruostu ir namo eitu jei sugebes duris atsirakinti biggrin.gif
Atsakyti
apie Gitos klase http://peledziukai.jimdo.com/
Atsakyti
Laba,
Mūsų klasės auklėtoja yra Alma.Apie ją galiu paskyti tik gerus žodžius. Ir atrodo kiti tėveliai ja patenkinti.Kadangi dabartinė klasė yra 'berniukiška": iš 19 vaikų tik 5 mergaitės, tai mokytoja sakyčiau labai šauniai tvarkosi. Gal ji ir yra kiek griežtesnė, tačiau nesulyginti su ta senąja, kurią berods ir pavaduos Erika- tiksliau ta senoji nebedirbs, o pirmokus paims Erika. Jei mažoji pagal metus pakliūtų (po 3 metų) į 1-ą klasę, tai tik pas Almą ir rašyčiau, bet deja vėl reikės spręsti dilemą pas kurią...Na, o dabar vėl didžiulė problemą: kurią mokyklą pasirinkti Taikos ar Sietuvos. Labai būtų šaunu, jei atsilieptų 4-okų mamytės:)
P.S.Turbūt šiemet visos mokytojos yra geros, tai labai nepergyvenkit, jei nepakliūsite pas kurią norite, nes va kai mes rinkomės prieš keturis metus, tai buvo baimės, kad nepakliūti pas tą senąją...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausree: 30 sausio 2011 - 12:31
nagi būsimųjų pirmokų mamytės, pasipasakokime įspūdžius iš atvirųjų pamokų, aišku kas buvote. smile.gif

buvau tik Erikos pamokoje. viskas gražu. ta užklasinė veikla. va tik nežinau kaip su mokslais bus pas ją.

Atsakyti