Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

Man labai idomu-ne vieno blogo zodzio cia neperskaiciau apie mokytoja Erika... jus isdygstat kaip Pilypas is kanapiu, lyg butumete vilniete, nors bendraujate kaunieciu temose, ir aiskinat... doh.gif
Atsakyti
Kad siuo metu gyvenu Kaune,tai as jau kauniete? g.gif As save laikau vilniete,nes dar nedaug laiko gyvenu Kaune smile.gif Bet pasirodo man negalima bendrauti SM,nes po to atrodau itartina. Nors as tik papasakojau apie mokytoja Erika,nes apie ja mazai buvo rasoma. Erika pazistu ne tik kaip mokytoja,bet kaip ir zmogu,todel turiu savo nuomone apie ja.
Atsakyti
As irgi visur rasineju, kur netingiu biggrin.gif

O del Erikos gerumo, pagyvensim - pamatysim.
Mokykloj minejo, kad ji moke seniau vaikucius toje mokykloje, ir kad vaikai pas ja ateina is senesniu laidu kaip pas drauge...tai gal ji tikrai saunus zmogus smile.gif
Atsakyti
Niekas ir nesiginčija, kad ji šaunus žmogus smile.gif
Atsakyti
Mielosios Mamytės rolleyes.gif ko jūs čia pešatės g.gif kiekvienas žmogus turi savo nuomonę ir gali ją išsakyti mirksiukas.gif vienom patinka Erika, kitom gal Alma, trečiom nei viena nepatinka, bet ne forumuose Jūs rasite ko ieškote, nes patikėkit, užteko nueiti ir pabendrauti ir man viskas pasidarė aišku kas man patinka, ko reikia mano vaikui thumbup.gif
Atsakyti
Nepastebėjau, kad kas peštusi. g.gif Nuomonę visos ir rašo. O jei užduoti klausimai suprantami kaip puolimas-tai čia to bėdos kas taip supranta.
Viskas. Diskusiją apie tai aš pabaigiu.

Aš vaiką taip pat užregistravau ir mokytoją pasirinkom. tongue.gif
Atsakyti
As skaitau skaitau, bet vis tiek neapsisprendziu pas kuria savo nenuorama uzrasyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2011 01 05, 21:29)
As skaitau skaitau, bet vis tiek neapsisprendziu pas kuria savo nenuorama uzrasyti biggrin.gif


Taigi nueik, pabendrauk, paziurek ir apsispresk viena karta smile.gif
Atsakyti
As irgi dar neapsisprendziu pas kuria g.gif

Vasario 10d bus atviruju duru diena, tai gal tada nuspresiu. Kaip jums atrodo, nepervelu dar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spray @ 2011 01 05, 21:54)
As irgi dar neapsisprendziu pas kuria  g.gif

Vasario 10d bus atviruju duru diena, tai gal tada nuspresiu. Kaip jums atrodo, nepervelu dar?  g.gif


Man turbut su nervais negerai, bet kazkaip vaidenasi kad reikia greiciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2011 01 05, 22:41)
Taigi nueik, pabendrauk, paziurek ir apsispresk viena karta smile.gif


O iki keliu ten galima nueiti? Nors manau ryt paimsiu ir bent jau paskambaluosiu as jiems biggrin.gif

QUOTE(Spray @ 2011 01 05, 22:54)
Vasario 10d bus atviruju duru diena, tai gal tada nuspresiu. Kaip jums atrodo, nepervelu dar?  g.gif


Man tai atrodo gal ne velu, juk tam atviru duru dienos ir daromos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spray @ 2011 01 05, 21:54)
As irgi dar neapsisprendziu pas kuria  g.gif

Vasario 10d bus atviruju duru diena, tai gal tada nuspresiu. Kaip jums atrodo, nepervelu dar?  g.gif



Bet iki vasario dar visas mėnuo g.gif kuo greičiau manau, tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti