Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

QUOTE(Velaura @ 2011 01 03, 14:17)
Turbūt todėl maniškei ji mažiausiai ir patiko biggrin.gif


Oi, as dar rasau kaip darzelyje- aukletojos. 4u.gif
Mokytojos bus smile.gif

O kai paklausiau del Almos jei griezta ar ne pikta? Na, lyg ir ne sake... bet speju kad gali buti rimtesne, nei pvz Erika. Sake, Erika vaikams kaip drauge, dar is senesniu laidu laidu ateina pas ja kaip pas drauge, pas Erika biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Spray @ 2011 01 03, 16:21)
Oi, as dar rasau kaip darzelyje- aukletojos.  4u.gif
Mokytojos bus smile.gif

O kai paklausiau del Almos jei griezta ar ne pikta? Na, lyg ir ne sake... bet speju kad gali buti rimtesne, nei pvz Erika. Sake, Erika vaikams kaip drauge, dar is senesniu laidu laidu ateina pas ja kaip pas drauge, pas Erika  biggrin.gif


Tai mes taip ir suprantam, kad mokytojos tik sakom auklėtojos biggrin.gif
Girdėjau, kad pas Eriką labai gera atmosfera klasėje. Baisu kad neatgrasytu nuo tos mokyklos, dabar tai nori labai eiti, kad tik ir toliau taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2011 01 03, 14:24)
Tai mes taip ir suprantam, kad mokytojos tik sakom auklėtojos biggrin.gif
Girdėjau, kad pas Eriką labai gera atmosfera klasėje. Baisu kad neatgrasytu nuo tos mokyklos, dabar tai nori labai eiti, kad tik ir toliau taip  ax.gif



Sunku pereiti jau i rimtus terminus, tokius kaip mokytoja, pamokos, papomokine veikla biggrin.gif

O kodel gali atgrasinti?
Pas Erika vaikai visi kaip draugai, nera itampos. Be kas geriau ar grieztai, bet teisingai ar draugiskai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spray @ 2011 01 03, 16:33)
Sunku pereiti jau i rimtus terminus, tokius kaip mokytoja, pamokos, papomokine veikla  biggrin.gif

O kodel gali atgrasinti?
Pas Erika vaikai visi kaip draugai, nera itampos. Be kas geriau ar grieztai, bet teisingai ar draugiskai  g.gif


Galima ir draugiškai teisingai biggrin.gif
Šiaip maniškė gan jautri tai su ja griežtai nieko nebus ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 03 sausio 2011 - 16:40
QUOTE(Velaura @ 2011 01 03, 14:35)
Galima ir draugiškai teisingai biggrin.gif
Šiaip maniškė gan jautri tai su ja griežtai nieko nebus ...


Aha, as irgi noriu draugiskai teisingai biggrin.gif
Atsakyti
As manau, kad mokytoja yra mokytoja, o draugai-draugai. Bet kiekvienam vaikui reikia skirtingo priejimo. As noriu, kad mokytoja gerai mokytu, pagelbetu kai reikia, sugebetu vaikus sudominti ir motyvuoti smile.gif
Papildyta:
O, kad griezta, tai nereiskia, kad nedraugiska. Dvieju ketvirtoku mamytes tik labai gerai atsiliepia apie mokytoja Alma smile.gif
Atsakyti
Jei mano vaikas eitu i sios laidos (2011 m.),tai as leisciau pas mokytoja Erika. Apie ja yra daug geru atsiliepimu. Ji yra dirbusi mokytoja,kol kita mokytoja buvo dekrete ir apie ja galiu atsiliepti tik geru zodziu thumbup.gif Klaseje tvarka,vaikai ismokomi. Ji dabar dirba prailgintoje grupeje,tai,ka domina,galetu nueiti ir pabendrauti.Pamatytumete,kokia draugiska ir maloni Erika smile.gif Kas leis vaikucius pas sia mokytoja tikrai nesigailes thumbup.gif Ir vaikas gerai mokes ne tik matematika,bet ir kitus dalykus smile.gif
Atsakyti
Jotvirge, iš kur žinote apie mokytoją Eriką? Juk jūs kaunietė g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės mirksiukas.gif skaičiau skaičiau aš čia apie šitą mokyklą ir sekiau Jūsų susirašinėjimą ir nusprendžiau prisiregistruoti g.gif vesiu ir aš savo būsimąjį pirmoką į šią mokyklą, ir jau buvau nuėjusi, ir maloniai priėme ir viską papasakojo apie visas tris mokytojas, teko ir pamatyti dvi, pabendrauti. Mokykla labai patiko thumbup.gif mokytoja Erika man pasirodė super thumbup.gif O ir klasės kaip nebūtų keista jau pildosi g.gif atrodo dar tik sausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 04, 17:20)
Jotvirge, iš kur žinote apie mokytoją Eriką? Juk jūs kaunietė g.gif

Siaip esu vilniete smile.gif Erika pazistu asmeniskai ir jei tuo metu,kai mano vaikas eis i pirma klase gyvensiu Vilniuje ir gausis,kad Erika tures pirmokelius,leisiu tik pas ja thumbup.gif
Nesiruosiu cia veltis i diskusijas,tik issakiau savo nuomone smile.gif Juk kiekvienu tevu pasirinkimas pas kokia mokytoja leisti savo vaikuti. Tik kartais nutinka taip,kad tevai delsia uzrasyti savo vaika pas norima mokytoja,o po to klase jau buna pilnai sudaryta ir vaikas nepatenka pas norima mokytoja.
Atsakyti
Na, tebunie... kazkaip itartina viskas pasirode rolleyes.gif
Atsakyti
O man tai keistai atrodo,kai mamytes nepazinodamos zmogaus,prisigalvoja savo tiesu smile.gif Manau apie Erika dar daugiau geru zodziu galetu pasakyti mamytes,kuriu vaikuciai dabar yra penktokai smile.gif
Atsakyti