Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

QUOTE(Velaura @ 2011 01 03, 11:43)
2011 – 2012 m. m. mokykloje bus komplektuojamos 3 pirmokų klasės su kryptingo meninio ugdymo modernaus išraiškos šokio pakraipa.  Tai gal čia tas sustiprintas dalykas  g.gif

mačiau tinklapyje  būrelius tai kiekviena mokytoja kažkokį veda. Kas sporta, kas teatrą, kas folklorą , kas dar ką nors  4u.gif
Norėjau nuorodą įmesti , bet neberadu šitam naujam  variante smile.gif

Manyčiau prašymus teks nešti darbo valandom...




Kiek girdėjau, tai tie šokiai tai papildoma valanda per savaitę skirta šokiui, o daugiau pamokos vienodai stiprios kaip ir visur ir netgi pagal rezultatus labai stipri mokykla thumbup.gif
Patariu pasiskambinti į mokyklą suteikia jie labai daug informacijos thumbup.gif ir dėl prašymų nešimo galima susitarti ir anksčiau ryte ir vėliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 03, 10:56)


Aha cia biggrin.gif

Šiaip tai kol dabar atostogos tai galima gi nueiti ir su mokytojom pabendrauti . Nes pagal vieną - du atsiliepimus tai ką aš žinau kaip pasirinkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 03 sausio 2011 - 10:59
QUOTE(Velaura @ 2011 01 03, 11:57)
Aha cia biggrin.gif

Šiaip tai kol dabar atostogos tai galima gi nueiti ir su  mokytojom pabendrauti .  Nes pagal vieną - du atsiliepimus tai ką aš žinau  kaip pasirinkti g.gif



labai teisingai, geriausia pačiai pamatyti, be to jau mačiau kad planuojama vasario 10 d. atvirų durų diena thumbup.gif bet manau dėl prašymu kaip ir visur reikia paskubėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2011 01 03, 10:57)
Aha cia biggrin.gif

Šiaip tai kol dabar atostogos tai galima gi nueiti ir su  mokytojom pabendrauti .  Nes pagal vieną - du atsiliepimus tai ką aš žinau  kaip pasirinkti g.gif

Kada eisi? Eičiau kartu bigsmile.gif

Aš apie vieną mokytoją turiu 2 gerus atsiliepimus, apie kitą-1 lotuliukas.gif

Žinau, kad tie šokiai labai daug kam patinka... net berniukams, kurie nenorėjo šokti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 03, 11:09)
Kada eisi? Eičiau kartu bigsmile.gif

Aš apie vieną mokytoją turiu 2 gerus atsiliepimus, apie kitą-1 lotuliukas.gif

Žinau, kad tie šokiai labai daug kam patinka... net berniukams, kurie nenorėjo šokti smile.gif


Reik iš darbo pasiplauti kad nueiti... Bet gal pasiplanuojam kada šią savaitę ? smile.gif
M irgi susižavejusi šokių mokytoją Agne. Bet ne į šokių mokyklą ainam biggrin.gif
Kaip nekeista , bet apie nei vieną mokytoją kiek domėjausi nesu girdėjusi nieko neigiamo. Arba jos visos labai superinės arba nepilna info wink.gif Na ta senoji tik baisi, bet išeina į pensiją tai nėra problemos.
Atsakyti
Tai vietoj tos senosios ir bus mokytoja Erika smile.gif
Atsakyti
Aš užrašiau pas Gitą, ji minėjo, kad jos klasė labiau matematinė būna smile.gif Maniškiui kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2011 01 03, 14:45)
Aš užrašiau pas Gitą, ji minėjo, kad jos klasė labiau matematinė būna smile.gif Maniškiui kaip tik  thumbup.gif



Taip greitai bigsmile.gif Gal teko ir pabendrauti? Aš pati labaiu link jos linkstu. Na, žiūrėsim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 03, 15:20)
Taip greitai bigsmile.gif  Gal teko ir pabendrauti? Aš pati labaiu link jos linkstu. Na, žiūrėsim smile.gif


Taip, praėjusią savaitę atsotogavau, nutariau pabandyt užrašyt ir labai maloniai priėmė thumbup.gif Kaip tik ir mokytoja buvo, tai pabendravom nemažai, klasę aprodė, papasakojo thumbup.gif Gaila, paties vaiko nebuvo, na bet dar bus proga susipažint smile.gif
Atsakyti
Mes rytoj keliaujam - pabendrausim su 2 mokytojom ir pasirinksim. Vesimės ir sūnų - noriu, kad jis galutį žodį tartų. Juk jam mokytis reikės. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 03 sausio 2011 - 16:10
Ir as jau buvau mokykleleje, maloniai pabendravom. Nors vaikuciai dar atostogauja, taciau aprode tu mokytoju klases. Aisku, as nieko apie jas nezinau, taciau kazkodel man Gitos klase irgi labiausiai patiko.
Nors minejo, kad visos 3 labai saunios aukletojos. Sake, gal Alma grieztesne.

Tai dabar reikia apsipresti pas kuria uzrasyti g.gif

Gal dar ketvirtoku mamytes atsilieps, kuriu vaikuciai mokosi pas Alma ar Gita? Nes Erika kaip supratau pilnai pamoku dar neturi, tik prailgintas...

Tiesa, dar sake per vasario 10d atviruju diena, galima bus patiems ir pamokose pabuti, tai pas viena, tai pas kita mokytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spray: 03 sausio 2011 - 16:18
QUOTE(Spray @ 2011 01 03, 16:16)

Nors minejo, kad visos 3 labai saunios aukletojos. Sake, gal Alma grieztesne.




Turbūt todėl maniškei ji mažiausiai ir patiko biggrin.gif
Atsakyti