Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

QUOTE(Margarita.Gabriele @ 2010 11 03, 13:01)
Papildyta:
kas dar per ,,močiutė"

o dėl Andros nu tikrai negirdėta mokytoja  g.gif



Sakė kažkokia vyresnio amžiaus mokytoja mirksiukas.gif Mano vaikas ją pavadino močiute, nes vardo neatsiminė ax.gif
Atsakyti
Margarita.Gabriele, o kokioje klasėje Jūsų vaikas mokosi? Kokia mokytoja? Ar nerašėt ar praleidau? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal galetu parasyti teveliai, kuriu vaikai mokosi 4 klaseje. Kokios aukletojos ar patenkintos jomis?

Kokie bureliai? Ar vaikams patinka?

Beje, ar yra ten prailgintos grupes, ir iki keliu jos dirba?
Atsakyti
Gal kas nors galite pasakyti kažką apie mokytoją Eriką? g.gif
Atsakyti
beje jei kas dar nemate http://www.peleda.vilnius.lm.lt atnaujintas mokyklos puslapis. pats ji priziuriu taip kad komentarai/pasiulymai yra welcome smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artisa: 30 gruodžio 2010 - 17:24
Taip, puslapis labai issamus smile.gif

Net mokytojos parasytos:
Gita Kriščiūnienė, Alma Tunaitytė, Erika Langvinienė, choreografijos mokytoja Agnė Ramanauskaitė.

Gal kas zinote ka nors apie jas? g.gif
Atsakyti
Zinau, kad labai geri atsiliepimai apie Alma ir Gita... Apie kitas nieko nezinau unsure.gif As renkuosi tarp siu dvieju - vaikui Alma arciau sirdies.. bet nezinau kodel jis ja renkasi g.gif Negali paaiskinti.

Gal kas zino kokios fotonuotraukos reikalingos? Ir ar jas butina pateikti is karto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 02 sausio 2011 - 20:46
Maniškei labiausiai patiko Erika ir Gita. Kadangi apie Eriką irgi esu girdėjusi tik gerus atsiliepimus tai įtariu rinksimės ją wink.gif
Labai patiko mano dukrai ir choreografijos mokytoja, bet ji kaip suprantu tai ne pradinį ugdymą tai negalime jos pasirinkti. Gal ten koks papildomas dalykas jiems bus, kadangi puslapyje parašyta, jog meninė pakraipa kokia tai mokyklos unsure.gif
Reziumuojant - matyt visos mokytojos geros, kitas klausimas kas tinka konkrečiam vaikui smile.gif O tai paaiškės vėliau tikriausiai.
Dėl fotkių - užrašant užtenka prašymo ir gimimo liudijimo kopijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 03 sausio 2011 - 08:44
Aha, as irgi nustebau kaip siais metais yra meninio ugdymo pakraipa:

2011 – 2012 m. m. mokykloje bus komplektuojamos 3 pirmokų klasės su kryptingo meninio ugdymo modernaus išraiškos šokio pakraipa.

O jei mes megstam tiksliuosius mokslus, reikia rinktis kita mokykla ar kaip? g.gif Ar mokytojos skirtinguose dalykuose stipriau moko. Idomu, kurios?

Maniskis kai buvo tai sake Erikos nebuvo, buvo tik Gita, Alma, logopede, choreografe...Bet visos jam patiko.
Atsakyti
Įkeliu išrauką apie mokytoją Almą, ką man viena mamytė rašė.. Tikiuosi ji nesupyks. blush2.gif
"Ji desto matematika, lietuviu, etika, pasaulio pazinima, daile ir net sporta (panasu, kad ji buvusi sportininke) ir dar yra vaidybos burelio vadove. Sugebejo vaikus sudominti nuo pat rugsejo 1 d. Mano vaikui sunkiau sekasi lietuviu kalba, tai m. Alma papildomai ji ir dar keleta vaiku penktadieniais papildoma moko (savo iniciatyva ir nemokamai)".

Apie Gitą žinau, kad ji choreografė, pati savo klasei dėsto šokių pamokas. Čia ir viena mamytė rašė. Daugiau nežinau ką dėsto.

Gal reiktų pasiklausinėti kai prašymą nunešit? Maniškis irgi labiau linkęs link matematikos. Bet kaži ar pradinukų klasėse yra koks dalykas labiau sustiprintas? g.gif


Papildyta:
QUOTE(Velaura @ 2011 01 03, 08:42)
Maniškei labiausiai patiko Erika ir Gita. Kadangi apie Eriką irgi esu girdėjusi tik gerus atsiliepimus tai įtariu rinksimės ją wink.gif

Dėl fotkių - užrašant užtenka prašymo ir gimimo liudijimo kopijos.


Nieko negirdėjau apie ją schmoll.gif

Tai gerai thumbup.gif Tik kaži jie rytais priima prašymus ar ir ne darbo valandomis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 03 sausio 2011 - 09:58
2011 – 2012 m. m. mokykloje bus komplektuojamos 3 pirmokų klasės su kryptingo meninio ugdymo modernaus išraiškos šokio pakraipa. Tai gal čia tas sustiprintas dalykas g.gif

mačiau tinklapyje būrelius tai kiekviena mokytoja kažkokį veda. Kas sporta, kas teatrą, kas folklorą , kas dar ką nors 4u.gif
Norėjau nuorodą įmesti , bet neberadu šitam naujam variante smile.gif

Manyčiau prašymus teks nešti darbo valandom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 03 sausio 2011 - 10:44
Ar ne čia?

Atsakyti