Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

QUOTE(spicy @ 2010 10 14, 13:37)
As galiu pagirti musu dabartine 4a klases mokytoja Gita  4u.gif 


Labai dekoju uz atsakyma 4u.gif Maniskis gana aktyvus-labai noriu, kad sutartu su mokytoja ir nebutu problemu blush2.gif
Atsakyti
Sakykite, o kiek mazdaug tu paciu metu klasiu suformuota? Pvz : kiek ketvirtoku klasiu yra, pirmoku ir t.t.??

Gal kitos mamytes dar gali parasyti apie ketvirtos klases mokytojas? Mes taip pat svarstom apie sia mokyklele...reikes rinktis mokytoja g.gif

O kokia mokytojos Gitos pavarde?
Atsakyti
QUOTE(Margarita.Gabriele @ 2010 09 23, 15:14)
Pelėdos mokykla yra  thumbup.gif  klasėse vaikų skaičius neviršyja 24, turi sporto salę, kiekvienoj klasėj savo atskirą rūbinėlę, žaidimų kambarius, ko neturi Vyturys.
Mokslo atžvilgiu tikrai daug kur dalyvauja Pelėdžiukai, ko nepasakysi apie Vyturiukus, olimpiadose ima aukštas vietas (dažnai matome sąrašiukus iškabintus stenduose).



QUOTE(dovy @ 2010 09 23, 20:16)
Ar nesumaišėt mokyklų pavadinimų,ypač kas liečia mokslus ir bendrą atmosferą mokykloje?Aš tik už VYTURĮ thumbup.gif


Dvi labai skirtingos nuomones, gal bus nuomoniu daugiau?

As irgi neapsisprendziu Peleda ar Vyturys. Paleda beveik kieme, Vyturys toleliau. Paledos mokykla nepatinka del isores, labai jau skurdziai ten viskas man atrodo, bet girdejau viduje viskas nauja...
Atsakyti
Reik paciai nueiti ir pasizvalgyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 10:13)
Reik paciai nueiti ir pasizvalgyti ax.gif

Butu kada, tai nueiciau biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ir kur tas laikas vis dingsta?
As nesvarstau kito varianto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 10:45)
lotuliukas.gif ir kur tas laikas vis dingsta?
As nesvarstau kito varianto  ax.gif

Darbuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 09:13)


O tu zvalgeisi ? ax.gif Patikeciau tavo isvada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 10 30, 10:05)



Cia toks retorinis klausimas buvo rolleyes.gif

QUOTE(Velaura @ 2010 10 30, 13:04)
O tu zvalgeisi ?  ax.gif  Patikeciau tavo isvada biggrin.gif



Nesizvalgiau, nes nesvarstau kito varianto biggrin.gif Svarbu aukletoja pasirinkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 13:39)


Mokytoją cool.gif

O jei rimtai tai kiek čia mums pavyko išsiaiškinti yra kelios mokytojos kurios rinks klases kitais metais : GIta, Alma ir Andra (ar tikrai tokia yra ???? ) Kas dar ką zino apie šias mokytojas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 30 spalio 2010 - 14:31
Aga, mokytoją blush2.gif

Dar "močiutę" pamiršai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2010 10 30, 09:54)
Dvi labai skirtingos nuomones, gal bus nuomoniu daugiau?

As irgi neapsisprendziu Peleda ar Vyturys. Paleda beveik kieme, Vyturys toleliau. Paledos mokykla nepatinka del isores, labai jau skurdziai ten viskas man atrodo, bet girdejau viduje viskas nauja...




Na aš irgi buvau maniusi, kad iš lauko vaizdas kad ir nekoks, bet užtat mokyklos vidus sutvarkytas labai ir ką norit tą sakykit, bet aš tik už mokyklą, kurioje yra vietos vaikams pertraukų, kūno kultūros, choreografijos metu, vaikai gerai išmokomi, aktyvus, dalyvauja visur ir mokslo rezultatai tikrai geri, taip kad neverta vaiką vedžioti toliausiai, kai šalia gera mokykla thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Velaura @ 2010 10 30, 14:04)
O tu zvalgeisi ?  ax.gif  Patikeciau tavo isvada biggrin.gif



www.peleda.vilnius.lm.lt

pilna nuotrauku is mokyklos gyvenimo ir kooridoriai ir sales ir klasės, tikrai galit netingėti bent internete pažiūrėti naujienų skiltyje ir senesnes pavartykit ir mokytojas ir šiaip, rekomenduoju naujienas paskaitinėti wink.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 15:42)
Aga, mokytoją blush2.gif

Dar "močiutę" pamiršai mirksiukas.gif



kas dar per ,,močiutė"

o dėl Andros nu tikrai negirdėta mokytoja g.gif
Atsakyti