Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

QUOTE(nelika @ 2010 02 02, 16:16)
Sveikos,

Gal kas is "peledziuku" galetu pasidalinti atsiliepimais apie mokytoja Vile Poskiene?
Aciu  is anksto 4u.gif

Man ji superine thumbup.gif , labai energinga, puikiausiai isdesto viska. Labai patinka kad niekad nereikia klausineti kas tavo vaikui negerai sekasi. Pati "pagauna' tevelius, aiskina kaip elgesi, kas negerai, pagyria vaika jei tas nusipelne. Paaiskins kuom galima padet namuose. Po pamoku padeda paaiskint kas ko nesuprato, kviecia ateit po pietu kad uzsiimti su vaiku asmeniskai. Sugalvoja ekskursiju, isvyku. Zodziu man ji auksine 4u.gif Tokia turi but pirma mokytoja, kuri duos supratima vaikui kas yra mokykla ir jos svarba. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų pasidalinti įspūdžiais apie mokytoją Jurgą Girjotienę? Ačiū labai!
Atsakyti
QUOTE(jurka1 @ 2010 02 24, 12:31)
Gal kas galėtų pasidalinti įspūdžiais apie mokytoją Jurgą Girjotienę? Ačiū labai!



Labai gera mokytoja thumbup.gif gerai paruošia vaikučius thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zemgala @ 2010 01 20, 10:28)
Sveikos, mano būsimasis pirmokas 2010 rugsėjį eis į mokyklą. Gal dabartinių ketvirtokų mamytės kokių atsiliepimų galėtų parašyti apie mokytojas?


Nors ir ne ketvirtokų mamytė, bet žinau, kad mokytojos yra geros, mokykla nedidele, atmosfera labai gera smile.gif šiemet naujiena, kad renkama choreografinė klasė, tai yra gerai, nes vaikam labai patinka choreografijos mokytojos Agnės vedamos pamokos ir būreliai thumbup.gif o jau šokius kokius sukuria thumbup.gif
O patarti galėčiau mokytoją Girjotienę g.gif
Atsakyti
Mamytės, papasakokite plačiau apie prailgintas grupes. Kokia kaina mėnesiui?
Atsakyti
4u.gif Noreciau paklausineti busimu ketvirtoku apie mokytojas.... mes po metu eisim i pirma klase, renkames po truputi mokyklele g.gif
Atsakyti
4u.gif labai domintu nuomones bei palyginimai apie Vyturio ir Peledos mokyklas....
Atsakyti
QUOTE(lauryyy @ 2010 08 24, 20:23)
4u.gif labai domintu nuomones bei palyginimai apie Vyturio ir Peledos mokyklas....



Pelėdos mokykla yra thumbup.gif klasėse vaikų skaičius neviršyja 24, turi sporto salę, kiekvienoj klasėj savo atskirą rūbinėlę, žaidimų kambarius, ko neturi Vyturys.
Mokslo atžvilgiu tikrai daug kur dalyvauja Pelėdžiukai, ko nepasakysi apie Vyturiukus, olimpiadose ima aukštas vietas (dažnai matome sąrašiukus iškabintus stenduose).

Šiaip rekomenduoju pačioms mamytėms nuvykti tiek į vieną tiek į kitą mokyklą ir pamatysite skirtumą. ax.gif O šiaip sėkmės renktantis, mes tik už Pelėdą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kazi is dabartiniu ketvirtoku auketoju kurios neblogos? Gal pas kurias nerekomenduotumete eiti? Maniskis kitais metais eisi i pirma klase, tad po truputeli domiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Margarita.Gabriele @ 2010 09 23, 16:14)
Pelėdos mokykla yra  thumbup.gif  klasėse vaikų skaičius neviršyja 24, turi sporto salę, kiekvienoj klasėj savo atskirą rūbinėlę, žaidimų kambarius, ko neturi Vyturys.
Mokslo atžvilgiu tikrai daug kur dalyvauja Pelėdžiukai, ko nepasakysi apie Vyturiukus, olimpiadose ima aukštas vietas (dažnai matome sąrašiukus iškabintus stenduose).

Šiaip rekomenduoju pačioms mamytėms nuvykti tiek į vieną tiek į kitą mokyklą ir pamatysite skirtumą.  ax.gif  O šiaip sėkmės renktantis, mes tik už Pelėdą  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Ar nesumaišėt mokyklų pavadinimų,ypač kas liečia mokslus ir bendrą atmosferą mokykloje?Aš tik už VYTURĮ thumbup.gif
Atsakyti
g.gif prisiskaiciau as cia viena mamyte parase apie socialiai remtinas seimas nieko panasaus negirdejau kad ten vaikai is vaiku vogtu ir tt lankom sia mokykla jau trecius metus niekada negirdejau kazko panasaus o kas liecia remonto tai beabejo reik kazkokio remonto del sito tiesa esu patenkinta sia mokykla ir mokytoja mano dukra klaseje pirmune tad poblemu nera nei su jos elgiasiu nei ji kazka vagina nei ka beja klaseje yra vaiku kuriu seimos isirusios gyvena tik su mamyte ar teciu bet tai nereiskia kad tie vaikai eina vagia ar po konteinerius landzioja brieda nesat:P
Atsakyti
QUOTE(dovy @ 2010 09 23, 20:16)
Ar nesumaišėt mokyklų pavadinimų,ypač kas liečia mokslus ir bendrą atmosferą mokykloje?Aš tik už VYTURĮ thumbup.gif



Tikrai nesumašėme, nes pabuvus Pelėdoje, į Vyturį net nesinori g.gif
Papildyta:
QUOTE(Dzemili_29 @ 2010 09 30, 17:19)
g.gif  prisiskaiciau as cia viena mamyte parase apie socialiai remtinas seimas  nieko panasaus negirdejau kad ten vaikai is vaiku vogtu ir tt lankom sia mokykla jau trecius metus niekada negirdejau kazko panasaus o kas liecia remonto tai beabejo reik kazkokio remonto del sito tiesa esu patenkinta sia mokykla ir mokytoja mano dukra klaseje pirmune tad poblemu nera nei su jos elgiasiu nei ji kazka vagina nei ka beja klaseje yra vaiku kuriu seimos isirusios gyvena tik su mamyte ar teciu bet tai nereiskia kad tie vaikai eina vagia ar  po konteinerius landzioja brieda nesat:P



Nu tikrai neteko tokių dalykų matyti ir girdėti ir man apie soc. seimas. O Pelėda man regis kaip tik pakankamai atsinaujinusi, šiais metais kokia išgražėjusi valgykla wink.gif ir šiaip, jau kelinti metai vis naujai atsinaujina thumbup.gif šaunuoliai Pelėdžiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 23, 20:14)
O kazi is dabartiniu ketvirtoku auketoju kurios neblogos? Gal pas kurias nerekomenduotumete eiti? Maniskis kitais metais eisi i pirma klase, tad po truputeli domiuosi.


As galiu pagirti musu dabartine 4a klases mokytoja Gita 4u.gif Nereali mokytoja, labai energinga, taciau rami ir pakanti, niekuomet nesaukia, o vaikai stengiasi pelnyti jos pasitikejima ir nepiknaudziauja jos gerumu. Atejome mes i sia mokykla su didele baime is privacios mokyklos, kur turejome dar mazesnes klases, individualu demesi kiekvienam vaikui, aukstus mokslo standratus ir t.t.
Ir ka galiu pasakyti, niekuo si mokykla ir ypac musu mokytojos deka, nenusileidzia privaciai mokyklai, aplinka labai panasi, vaikas labai dziaugiasi ir mokytoja ir klases draugais, labai draugiska klase, pertraukas leidzia visi kartu zaidimu kambaryje. Pati mokytoja ir choriografe, tai ji ir sokiu vaikus mokina. Gita pati organizuojasi ivairias isvykas, pramogas mokinukams, projektine veikla uz mokyklos sienu, organizuoja ivairius konkursus, skatina vaikus, puikiai bendradarbiauja su teveliais, pati labai domisi kaip vaikas jauciasi mokykloje, ka pasakoja teveliams namuose, ar turi tevai kazkokiu pastabu. Zodziu, labai labai rekomenduoju sia mokytoja, sveikatos jai ir ilgu darbo metu, pati skaiciuoju gal antras mano sunus patektu pas ja mokytis kai ateis laikas. Nors gyvename visai ne siame rajone, bet veziociau vaikus vien del mokslo kokybes, aplinkos ir atmosferos cia.
Atsakyti