Įkraunama...
Įkraunama...

"Pelėdos" pradinė mokykla

[quote=Lakštingala,2009 01 26, 12:47]
Sveikos mamyte!


labas
mes irgi eisim i pirma klase 2009 rugsejo,as uzsirasiau pas Sakalauskiene Ausra
Atsakyti
[quote=Bubocka,2009 01 27, 00:45]
[quote=Lakštingala,2009 01 26, 12:47]
Sveikos mamyte!
labas
mes irgi eisim i pirma klase 2009 rugsejo,as uzsirasiau pas Sakalauskiene Ausra
[/quote]

O sakykit kodel jus nusprendet pasirinkti butent sia mokytoja?
Atsakyti
QUOTE(Lakštingala @ 2009 01 27, 10:24)
O sakykit kodel jus nusprendet pasirinkti butent sia mokytoja?

Girdejau gerus atsilepimus apie ja. nuo mamyciu kurios vaikai mokynosi pas ja smile.gif
Atsakyti
[quote=Bubocka,2009 01 27, 01:45]
[quote=Lakštingala,2009 01 26, 12:47]
Sveikos mamyte!
labas
mes irgi eisim i pirma klase 2009 rugsejo,as uzsirasiau pas Sakalauskiene Ausra
[/quote]
Kaip užsirašot pas konkrečią mokytoją ?
Mums pagal gyvenamą vietą priklauso Pelėdos mokykla.
Sausio pirmom dienom buvom Vyturio mokykloj, tai nelabai leido rašytis pas konkrečią mokytoją :-(

Perskaitęs kas čia rašoma apie Pelėdos mokyklą irgi girdėjau kad pas Sakalauskienę geriau eiti.
Atsakyti
QUOTE(Sauliusv @ 2009 02 08, 21:58)
Kaip užsirašot pas konkrečią mokytoją ?
Mums pagal gyvenamą vietą priklauso Pelėdos mokykla.
Sausio pirmom dienom buvom Vyturio mokykloj, tai nelabai leido rašytis pas konkrečią mokytoją :-(

Perskaitęs kas čia rašoma apie Pelėdos mokyklą irgi girdėjau kad pas Sakalauskienę geriau eiti.


Mes taip pat esam uzsirase ir Vyturio mokykloje, taciau ten ne tik, kad neleido pasirinkti mokytojos, bet net ir busimu pirmoku mokytoju pavardziu nesake g.gif
O Peledoje pasake visas mokytoju pavardes ir sake, jei norit pas kuria nors galim uzrasyti. Bet tas uzrasymas na ne 100 proc., atseit kaip pageidavimas, bet jei viskas o.k. ir mokiniai pasiskirstys pakankamai tolygiai, tai ir papulsi pas ta mokytoja, pas kuria uzsirases. Aisku, jei visi nores pas Sakalauskiene, tai jie darys kazkoki tai perskirstyma.
Mes uzsirasem pas Asmenskiene, nes sake, jog ji nors ir seno sukirpimo mokytoja, bet labai gerai isaiskina visus dalykus mirksiukas.gif ir labai gerai paruosia vaikus. Tai vat, butu labai idomu apie sia mokytoja daugiau nuomoniu isgirsti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakštingala: 09 vasario 2009 - 08:27
QUOTE(Lakštingala @ 2009 02 09, 08:26)
Mes uzsirasem pas Asmenskiene, nes sake, jog ji nors ir seno sukirpimo mokytoja, bet labai gerai isaiskina visus dalykus mirksiukas.gif ir labai gerai paruosia vaikus. Tai vat, butu labai idomu apie sia mokytoja daugiau nuomoniu isgirsti smile.gif

Pažįstu šią mokytoją-labai šauni ir gera moteris. Labai gerai iššaiškina viską, moko vaikus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2009 02 09, 09:50)
Pažįstu šią mokytoją-labai šauni ir gera moteris. Labai gerai iššaiškina viską, moko vaikus thumbup.gif

O is kur Jus pazistat sia mokytoja (smalsu smile.gif )?
Mane tai truputi neramina, ar ji kaip vyresnio amziaus blush2.gif mokytoja, tures pakankamai kantrybes su mano bachuriuku smile.gif
Atsakyti
Nenoriu aš čia plėstis labai, pažįstu ir viskas. Manau, dėl kantrybės problemų neturėsit. Kartais jaunos mokytojos neturi tiek kantrybės kiek senesnio amžiaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eligint @ 2009 02 09, 10:03)
Nenoriu aš čia plėstis labai, pažįstu ir viskas. Manau, dėl kantrybės problemų neturėsit. Kartais jaunos mokytojos neturi tiek kantrybės kiek senesnio amžiaus mirksiukas.gif

o.k. biggrin.gif apraminot kazkiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakštingala @ 2009 02 09, 10:13)
o.k. biggrin.gif apraminot kazkiek 4u.gif


Nesijaudinkit, ji tikrai gera mokytoja. Nors mano dukra nesimokė pas ją ir nesimokys, bet ji labai myli ją labiau kaip žmogų, nei kaip mokytoją smile.gif
Atsakyti

Sveikos, mano būsimasis pirmokas 2010 rugsėjį eis į mokyklą. Gal dabartinių ketvirtokų mamytės kokių atsiliepimų galėtų parašyti apie mokytojas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemgala: 20 sausio 2010 - 09:28
Sveikos,

Gal kas is "peledziuku" galetu pasidalinti atsiliepimais apie mokytoja Vile Poskiene?
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti