Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbykla

aš irgi, kaip Bomba, nenorėjau skalbiankės voniose schmoll.gif schmoll.gif .. o lyginimo lenta pas mane rūbinėj, teisingiau mūsų drabužinėj .. stovi išlankstyta, ir man nu labai patogu ax.gif ax.gif .. beje man daug lengviau nunešt iš antro aukšto purvinus rūbus į pirmą, nei nešt į antrą rūbus, kokiais pareina mano vaikai iš kiemo doh.gif doh.gif .. dažnai būna, kad tik nurengiu juos, įleidus per garažą, nupurtai smėlį, žemes ir iš karto į skalbiankę smile.gif
žodžiu abu aukštai turi savo privalumų ir trūkumų.. geriausia, kai namas vieno aukšto - dilemos nebėr smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 19 rugsėjo 2007 - 21:52
QUOTE(Miledi.N @ 2007 09 18, 08:55)
Manau, kad labai nepatogu nešioti skalbinius į rūsį, o paskui iš jo. O tavo rūsys drėgnas? Mano manymu maloniau būtų džiauti lauke arba balkone nei rūsyje ir drabužiai maloniau kvepėtų...  4u.gif


Musu rusys nedregnas, bet saltas. Nesildomas del ekonominiu sumetimu. Tad jei pradeciau kaitinti lygintuva ar presa, tai pradetu rinktis kondensatas, o tada ir pradetu pelyti. Ir joks vedinimas nepadetu, beje ji turim, nes peciui reikia.
Rusys isremontuotas ir didelis. Vien skalbykloj stovi skalbimo ir dziovinimo masinos, dujinis pecius, saldiklis, didele sulankstoma dziovykla +lentynos ir t.t. Ir kas svarbiausia, tiesiai durys i kiema, kur dziaustau geru oru. Logiskai mastant, sunkiausi rubai yra slapi.
Turiu du vonios kambarius(2 ir 3aukste). Kiekviename vonios kambaryje stovi po 2 skalbiniu dezes, tad maniskiai jau istreniruoti ir rubus turi skirstyti. Tad nesu tik vienam skalbimui, o tai yra nesunku. Man bjauriausia yra lyginti, o ypac MB kelnes su kantu.

Rusiui yra svarbiausia gera dregmes izoliacija: ir is sonu ir is apacios , o ne sienu storiai.

PS. Murzinus vaikus i namus ileidziu taip pat tik per rusi, ir nurengus daiktus, iskarto skalbiu, o pav. slapias striukes iskarto padziaunu. Labai praktiska. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 20 rugsėjo 2007 - 00:52
unsure.gif aaammmmm....apie koki garsa jus cia snekat?skalbiankes?siuo metu gyvenam nuomojamam karkasiniam name.vonia salia miegamojo.skalbiam kada papuola.daznai naktimis.jau beveik metai laiko.tik dabar pagalvojau kad yra toks reiskinys kaip skalbiankes girdejimas g.gif miegu tikrai jautriainu bet nifiga negirdziu.reiks sianakt paklausyt tongue.gif

QUOTE(uogute @ 2007 09 19, 21:43)
ajajaj siaubas-kur buvo mano balsas kai projekta vyras galvojo  doh.gif  doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif


o pas mus namelis planuojamas vieno a. taj tokiu klausimu nekils-pirmam ar antram aukste.o del taskiros skalbyklos- nu jau ne.vistiek visi vonioj nusirengineja(pas mus), tai ir drabuziai ten buna sumetami i deze(kuri vaizdo tikrai negadina), tai kam ta atskira sklabykla?bet cia tik musu atveju 4u.gif
Atsakyti
Na vato mes jau galutinai nusprendem, kad skalbykla bus cokoliniame aukste... Dabar suku galva, kaip cia isirengus ta triuba, kad butu galima is antro auksto tiesiai i skalbyklos patalpa sumesti drabuzius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica @ 2007 10 02, 21:35)
Na vato mes jau galutinai nusprendem, kad skalbykla bus cokoliniame aukste... Dabar suku galva, kaip cia isirengus ta triuba, kad butu galima is antro auksto tiesiai i skalbyklos patalpa sumesti drabuzius  mirksiukas.gif


Pas mus namukas I aukšto ir labai jau minimalistinis, tai kai architekto paklausiau, o kur man gana mažoje vonioje statyti skalbimo mašiną jis net nedvejodamas pasiūlė ją pastatyti drabužinėje, tipo pas jį patį taip yra ir jam labai patogu g.gif , nu nežinau, kaip Jums tokia mintis, man dar ji "nelimpa" ir aš įkalbinėju, kad vonios sieną katilinės sąskaita pastumtų... g.gif
Atsakyti
Manau jog cia kiekvienam pagal kiekvieno nuomone, kur geriau tureti skalbykla vonioje ar rusyje. Jei manai, kad nieko baisaus tureti skalbykla rusyje, tai ir turek. Va mano mama turi virtuve rusyje, o valgomaji pirmame auskte ir vargo nemato ax.gif Sportas sveikata biggrin.gif
Na o mes planuojam skalbykla tureti kur prie katilines, nes nelabai noresiu apgriozdinti vonios tongue.gif Bet kaip jau sakiau kiekvienam pagal poreikius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nertukė @ 2007 10 03, 15:22)
Pas mus namukas I aukšto ir labai jau minimalistinis, tai kai architekto paklausiau, o kur man gana mažoje vonioje statyti skalbimo mašiną jis net nedvejodamas pasiūlė ją pastatyti drabužinėje, tipo pas jį patį taip yra ir jam labai patogu  g.gif , nu nežinau, kaip Jums tokia mintis, man dar ji "nelimpa" ir aš įkalbinėju, kad vonios sieną katilinės sąskaita pastumtų...  g.gif

Na jeigu yra galimybe sumazinti katiline ir sutalpinti skalbykle vonioje, tai taip as ir daryciau. Juk i drabzine reiktu papildomai vesti salto vandens linija ir nuvesti i nuotekas isbegusi vandenuka, o vonioje butu visos komunikacijos vietoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica @ 2007 10 08, 21:28)
Na jeigu yra galimybe sumazinti katiline ir sutalpinti skalbykle vonioje, tai taip as ir daryciau. Juk i drabzine reiktu papildomai vesti salto vandens linija ir nuvesti i nuotekas isbegusi vandenuka, o vonioje butu visos komunikacijos vietoje  mirksiukas.gif


Kai namukas nedidukas, tai ta papildoma " šlangutė" vandeniui ir kita nuotekoms daug problemų nesudarytų (tik 1,5 metro)... Bet kaip pati idėja g.gif "Skalbimo mašina drabužinėje" kaip ji atrodo ?... man dar neteko girdėti apie tokį sprendimą... ar praktiška... ?
Atsakyti
QUOTE(Nertukė @ 2007 10 09, 08:55)
Kai namukas nedidukas, tai ta papildoma " šlangutė" vandeniui ir kita nuotekoms daug problemų nesudarytų (tik 1,5 metro)... Bet kaip pati idėja  g.gif "Skalbimo mašina drabužinėje" kaip ji atrodo ?... man dar neteko girdėti apie tokį sprendimą... ar praktiška... ?


Skalbimas susijes su dregme, be to ir skalbianka po skalbimo siek tiek reikia pravedinti, pradziovinti, o su drabuzines pagrindine paskirtimi laikyti joje rubus tai labai nesiderina schmoll.gif
Atsakyti
Svarstau, kur geriau įrengineti skalbyklą - pirmame ar antrame aukšte? pirmame gerai, nes gali išnešti skalbinius į kiemą padžiauti, taip pat nes yra pagalbinių patalpų zona, mažiau triukšmo ir kt. Blogai, kad reikės iš antro aukšto miegamųjų ir rūbinių skalbinius nešioti aukštyn - žemyn. Antrame dėl to būtų gal patogiau, bet 2 aukštas - vien miegamieji ir vonios. Ką patarsite iš patirties, kur pas jus skalbyklos?
Atsakyti
Na jeigu skalbtu kokia padejeja - skalbeja, tai gal ir gerai butu tureti "svaria" vonia be jokiu prietaisu, o skalbimo irankius grusti tolyn is akiu. Bet kai as skalbiu pati vos ne puse savo savaitgalio, tai man visai nesinoretu lysti kazkur i rusi, tampytis su rubais laiptais ir t.t. Geriau jau leisiu šeštadienius savo gražioj sauletoj vonioj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Crista @ 2007 10 10, 10:31)
Svarstau, kur geriau įrengineti skalbyklą - pirmame ar antrame aukšte? pirmame gerai, nes gali išnešti skalbinius į kiemą padžiauti, taip pat nes yra pagalbinių patalpų zona, mažiau triukšmo ir kt. Blogai, kad reikės iš antro aukšto miegamųjų ir rūbinių skalbinius nešioti aukštyn - žemyn. Antrame dėl to būtų gal patogiau, bet 2 aukštas - vien miegamieji ir vonios.  Ką patarsite iš patirties, kur pas jus skalbyklos?

tai pastatyk koki grazu krepsi nesvariems rubams vonioje antrame aukste, o skalbykle kur nors rusije, kai krepsys bus pilnas galesiji nunesti ir isskalbti rubus. 4u.gif. nereikes simta kartu laiptais lipt
Atsakyti