Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbykla

Sveiki statytojai ir statytojos smile.gif
Labai norėčiau pasiteirauti jūsų nuomones ir patarimo (gal net iš patirties).
Nusipirkome namą. Vonią įrenginėsime 2-jame aukšte. Iškilo didelis klausimas: ar skalbimo mašiną talpinti vonioje ar rūsyje.
* Rūsys po visu namu, vieta kol kas efektyviai neišnaudota. Skalbykloje tilptų ir lygintuvas, džiovyklė ir kiti daikčiukai.
* BET reikėtų nešvarius skalbinius tampyti ir 2 aukšto į rūsį. Dar vienas klausimėlis iškyla dėl drėgmės... ar tikrai galima idealiai sutvarkyti rūsį g.gif ?
Atsakyti
As turiu skalbimo masina ir dziovykle rusyje. Bet lyginu ne rusyje, nes per daug prisirenka dregmes. Musu namas 100metu senumo. Anksciau rusiai buvo specialiai saltesni statyti(darzoviu ir vaisiu saugojimui). Tad jei pradesiu kaitinti ten lygintuva ar mano presa, tai prades rinktis kondensatas ir prades pelyti. ax.gif
Tiesa, mano namas 3-ju aukstu +rusys. Jau 12 metu nesioju skalbinius ir nieko. Mano figurai geriau. O ateity ir vaikai pades. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 17 rugsėjo 2007 - 22:54
Manau, kad labai nepatogu nešioti skalbinius į rūsį, o paskui iš jo. O tavo rūsys drėgnas? Mano manymu maloniau būtų džiauti lauke arba balkone nei rūsyje ir drabužiai maloniau kvepėtų... 4u.gif
Atsakyti
pas mus skalbykla bus katilinėj, ir iš kart durys į kiemą, kad būtų patogu išnešti, o vonios skalbinia nesimėtys. Aišku namas vieno aukšto
Atsakyti
Mes irgi planuojam skalbimo mašiną statyti katilinėje, kur bus tik dujinis katilas. Tiesa, lyginimo lenta ten jau nelabai tilps. O džiovinti planuoju lauke. Tik lietingomis dienomis teks užimti kokį nors kambarį arba naudoti džiovyklę (nors nesu tikra, kad ją pirksim. Vieni labai giria, kiti sako, kad drabužiai daug greičiau susitrina, jei ją naudoji. Pati neišbandžiau, tai ir nežinau).
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2007 09 18, 10:55)
Manau, kad labai nepatogu nešioti skalbinius į rūsį, o paskui iš jo. O tavo rūsys drėgnas? Mano manymu maloniau būtų džiauti lauke arba balkone nei rūsyje ir drabužiai maloniau kvepėtų...  4u.gif


Rūsys kol kas nesutvarkytas, tai ir drėgna g.gif bet tikiuosi, jog jį izoliavus ir paremontavus gal bus visai gerai. Tik va patirties su tais rūsiais neturime, man vis knibžda abejonė: ar tikrai galima padoriai sutvarkyti rūsį blush2.gif Kaip manote??
Džiovinti, be abejo geriau lauke, bet jeigu lyja, sninga ar pan. (giedrų dienų Lietuvoj ne tiek jau daug), tai reikia "atsargini" variantą numatyti .
Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2007 09 18, 11:50)
pas mus skalbykla bus katilinėj, ir iš kart durys į kiemą, kad būtų patogu išnešti, o vonios skalbinia nesimėtys. Aišku namas vieno aukšto


Man irgi patiktų, jog skalbiniai nesimėtytų vonioje thumbup.gif tik tas vaikščiojimas aukštyn žemyn...
dar teko girdėti, jog tinkamai neizoliavus rūsio (ir tai reikėtų daryti visų pirma iš išorės, o ne iš vidaus doh.gif ), drėgmė kaupsis, pelys, rūdys skalb.mašina ... verysad.gif

o jau buvau nusprendusi rūsyje įrengti ... susibalamutinau visai swoon.gif
Atsakyti


Mes savo name susipslanavome skalbykla antrame aukste, nes vistiek visi persirengineja antrame aukste, todel nereikes nesioti drabuziu i pirma auksta. Kol kas galvoju kad visgi gerai sugalvojome, nors architektas siule daryti kaip visi pirmame. Ziuresim kaip bus, kaip sakant pagyvensime pamatysime wink.gif
Atsakyti
Namas vieno auksto, skalbykla rusi salia katilines. ten tik skalbsime na gal lyginsime ir pan. Rubus dziausime lauke, ziema dziovinsime sklbiankeje(turi ta funkcija). Niekas ten nedreks ir nepelys jei padarysit paduodama ir istraukiama ventiliacija. pas mus paduodama per langeli, o istraukiama kaminelis ant stogo. Rusi is isores apsiltinsim+ rusyje is vidaus sienos papildomai pamurytos per puse raudonos plytos tai aplamai tiesioginio kontakto su rusio pamatine siena nera.
Atsakyti
Pas mus skalbykla rūsyje. Dėl drėgmės tikrai galima sutvarkyti ir jos nesijaus. Dėl patogumo tai ką galiu pasakyti, keikiu kartais kai reikia iš antro aukšto į rūsy kulniuot ypač vakare, bet jei reiktų rinktis iš naujo vėl pasirinkčiau skalbyklą rūsyje. Visiškai nesigirdi skalbimo mašinos dirbimo, į lauką išnešti vis vien reikia ar iš antro aukšto aš iš rūsio, na nebent yra galimybė džiovinti balkone, nors man nepatinka balkonas apkarstytas skalbiniais tai vis vien nešu i lauką. Susitaupo vietos vonioje ir nesimėto neplauti rūbai, nes dazniausiai skalbiu savaitgaliais tai kai pradedu rušiuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2007 09 19, 16:44)
Pas mus skalbykla rūsyje. Dėl drėgmės tikrai galima sutvarkyti ir jos nesijaus. Dėl patogumo tai ką galiu pasakyti, keikiu kartais kai reikia iš antro aukšto į rūsy kulniuot ypač vakare, bet jei reiktų rinktis iš naujo vėl pasirinkčiau skalbyklą rūsyje. Visiškai nesigirdi skalbimo mašinos dirbimo, į lauką išnešti vis vien reikia ar iš antro aukšto aš iš rūsio, na nebent yra galimybė džiovinti balkone, nors man nepatinka balkonas apkarstytas skalbiniais tai vis vien nešu i lauką. Susitaupo vietos vonioje ir nesimėto neplauti rūbai, nes dazniausiai skalbiu savaitgaliais tai kai pradedu rušiuot  doh.gif


Jiegu skalbykla atskira patalpa tai tikrai jokio triuksmo nebus, bent pas mus taip ir savaime vonioje jokios netvarkos tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Braske06 @ 2007 09 18, 11:56)
Mes savo name susipslanavome skalbykla antrame aukste, nes vistiek visi persirengineja antrame aukste, todel  nereikes nesioti drabuziu i pirma auksta. Kol kas galvoju kad visgi gerai sugalvojome, nors architektas siule daryti kaip visi pirmame. Ziuresim kaip bus, kaip sakant pagyvensime pamatysime wink.gif

antrame aukšte niekada nedaryčiau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . bent jau mūsų atveju, mes skalbiamės naktimis, kada pigesnė elektra.. nors pirkom gerą skalbimo mašiną, tačiau jos garsas tikrai nėra mažas, o naktį ypač girdisi.. dabar skalbimo mašina mūsų kailinėj pirmam aukšte, miegamasis antram, vis tiek girdžiu jos keliamą triukšmą, o jei dar būtų antram aukšte schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2007 09 19, 17:49)
antrame aukšte niekada nedaryčiau  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . bent jau mūsų atveju, mes skalbiamės naktimis, kada pigesnė elektra.. nors pirkom gerą skalbimo mašiną, tačiau jos garsas tikrai nėra mažas, o naktį ypač girdisi.. dabar skalbimo mašina mūsų kailinėj pirmam aukšte, miegamasis antram, vis tiek girdžiu jos keliamą triukšmą, o jei dar būtų antram aukšte  schmoll.gif  schmoll.gif



Nu ir klausa pas tave, as pirmame aukste tikrai negirdeciau g.gif Nu mes vistiek pasidareme antrame aukste, prie ishejimo i didziule terasa, tolimiausiame namo kampe, todel nemanau kad girdesiu ka ax.gif Kol negyvenu tikrai nesigailesiu, nes vaiksciojimas i pirma auksta su skalbiniais ne man. Dabar bute sugebu pakeliui ishmetyti ish balkono i kambari, o kur jau ish vieno auksto i kita. BEt cia kiekvienam savo kaip sakai, mes su vyru sugalvojome kad mums labai tinka antrame aukste. ax.gif

Atsakyti