Įkraunama...
Įkraunama...

kas gali būti? Lupasi delnų ir padukų odelė

Na jei ka stebuklingo rasit, pasidalinkit

as bandysiu gal pas alergologa vest... g.gif
vakar jau mintyse pripaisiau atopini dermatita g.gif
Atsakyti
galiu pasigirti (tfu 3k.), kad būklė labai pagerėjo, praktiškai užgjo... nakčiai vis dėlto palikau tą larinden kremą, o šiaip, dieną, patepdavau riebiu excipialio tepalu su migdolais. nelabai malonus jausmas - rankos kaip į taukus įmerktos, bet berods tiko. n, -iūrėsim, kad toliau bus... nuo vakar dienos palikau tik ekscipialio tepalą.
Atsakyti
Mano sunui (8 m.) irgi tas pats. Pernai ziema prasidejo, tai gydytoja irgi liepe tepti riebiu kremu, bet nepadejo. Vasara viskas buvo gerai. Bet sia ziema ir vel prasidejo. Man patare zuvies taukus. Pradejo gerti, po savaites labai pagerejo, po 3 sav. beveik nebeliko. Geriam toliau. Tikiuosi, kad visai isnyks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aries @ 2009 02 24, 19:18)
galiu pasigirti (tfu 3k.), kad būklė labai pagerėjo, praktiškai užgjo... nakčiai vis dėlto palikau tą larinden kremą,

o si tepaliuka jums rekomendavo?
maniskiui ir dabar nusilupo visa oda (juokiuos kaip gyvate pakeite oda) ir vel garzu..zinoma minksta oda patapo ranku, na bet be zaizdu jau..
vargsas, tas net mokykloj sarmatinasi kam paduot ranka unsure.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif mano merginai tuoj 4 metai, pastebejau kad lupasi delniuku oda skarlatina lyg ir nesirgo tik sloga buvo .Sakau gal vitaminu truksta gal zinot kokiu galetu trukti ax.gif dabar vartojam zuvu taukus ,mollers junior, darzoviu valgom ir vaisiu.Pradejau tepti kremuku bet kol kas nieko nepagerejoMergina labai guvi niekuom nesiskundzia.
Atsakyti
Mano vaikui po ligos (neaišku - gripo ar virusinės infekcijos) irgi tokia bėda atsirado. Kai tik nukrito temp., pirštų galai pasišiaušė ir pradėjo luptis. Iš pradžių oda buvo kieta, sausa, kai pradėjau tepalais tepti, suminkštėjo. Dabar jau baigia nusilupti nuo delnų ir kojų pirštų. Laukiu, kol epidemija pasibaigs, gal pas kokį dermatologą reiktų nuvesti, bet ar įmanoma nustatyti priežastį, ar kokius tyrimus daro? Gydytoja ir vaistinėse man įvairių priežasčių privardijo - gal nuo vaistų reakcija, perdžiūvo oda nuo aukštos temp., trūksta mikroelementų ir t.t. Gal dar kam panašiai buvo atsitikę, kaip gydėtės?
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2009 02 03, 22:02)
O skarlatinos Jums neitare ?

Odelė luptis ima jau persirgus skarlatina, o nesergant, taip kad jei lengva forma skarlatinos buvo, galėjo kitų požymių ryškių ir nebūti. Maniškiui po skarlatinos taip ir buvo, tačiau ji luposi ne tik nuo pirštų, o ir nuo pėdų, delnų. Dideliais lopais blink.gif
Atsakyti
kokia liga benustaytu, mamos, bukite atsargios su hormoniniais tepalais. Kartais taip lengvai medikai juos israso blink.gif
Mano dukrytei irgi lupasi ir jau nebepirmi metai. Ligos nenustatom tepam tik riebiu kremu....
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Matau cia mazai kas lankosi...
As siandien saviskiui (3.8 m) irgi pastebejau toki dalyka pradejo luptis nuo pirstuku odele verysad.gif jis krapsto ja tai ir atkeipiau demesi unsure.gif ... Iki to laiko nieko panasaus nera buve... pries geras dvi savaites pradejom gerti vitaminus dino kazkokius niekada ju negere esam g.gif gal sakau kokia organizmo reakcija g.gif

Gal jau kam pagerejo is cia rasiusiu mamyciu vaikuciam? Atsiliepkit 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. mamos smile.gif mano berniukui 2m. ir 10mėnesių, taip pat pradėjo luptis odelė nuo kojyčių ir rankyčių pirštų galiukų. Pasirodėm gydytojai, tai sakė gali būt nuo vandens, maisto... Mes dabar prieš kelias sav. pradėjom gert vitaminus, tai juos labiausiai ir įtariu, o kol kas patarė tept riebiu kremuku ir nevartot pradėtų vitaminų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siireenaa: 07 gegužės 2010 - 22:23
Laba visom.nu mes ir su tokia pacia beda atkeliaujam.Vakar netycia pakiso mazius rankas,o gi ziuriu ir netikiu kad rankytes tokiom puslikem iskeltos ir lupasi,dar ryte karpiau nagucius ir nieko nemaciau,o vakare ziuriu jau turim problema.Tai biski issigandau.Bandau manyti kad irgi skarlatina,nes pora savaiciu tai pakosciojo,bet maniau tai vejelis patrauke kur,nes tie maziai duodasi tai salta tai karsta.eisim siandie pas gydytoja matysim ka pasakys. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(siireenaa @ 2010 05 08, 00:23)
Sveikos. mamos smile.gif  mano berniukui 2m. ir 10mėnesių, taip pat pradėjo luptis odelė nuo kojyčių ir rankyčių pirštų galiukų. Pasirodėm gydytojai, tai sakė gali būt nuo vandens, maisto... Mes dabar prieš kelias sav. pradėjom gert vitaminus, tai juos labiausiai ir įtariu, o kol kas patarė tept riebiu kremuku ir nevartot pradėtų vitaminų smile.gif


Mes savo bėdą sužinojom. Pasirodo buvo tokia organizmo reakcija, nes vaikas kosėjo ir slogavo. Pusbroliui tuo pačiu metu, taip nutiko, tai gydytoja pasakė, kad tokia ligos forma, kad perėjo per odą...ligos baigėsi ir tuo pačiu odelė susitvarkė abiem.
Atsakyti