Įkraunama...
Įkraunama...

kas gali būti? Lupasi delnų ir padukų odelė

QUOTE(Aune @ 2007 09 16, 16:25)
Sveikos mamytės,

Gal žinot, kas gali būti mūsų mažyliui? Vakar pradėjo luptis delniukų ir padukų odelė. Tiesiog galima atplėšti "gabalus".
Šiaip daugiau niekuo labai nesiskundžiam.. Prieš pora dienų turėjom 38 laipsnių temperatūrą. Bet ji tebuvo vieną parą, tai suvertėm bėdą dantukams.
Dar veidukas buvo pūlingais spuogeliais pabertas. Dermotologė diagnozavo tiesiog imuniteto neatsparumą ir jo pasekmę- infekciją..
Ir štai, vakar ėmė luptis odelė.. Ar tai noramlus reiškinys metų neturintiems mažyliams, ar tai jau kokios ligos ar šiaip kokio trūkumo požymis?


na naujagimiams tai normalu kad liupasi odele
Atsakyti
man paciai lupasi kartais, tai man padeda vit. A+E kapsules. Pasiklauskit gydytoju ar vaistininku, gal ir leliams galima ju duoti ar yra gal vaikisku kokiu panasiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Girdejau, kad tai gali buti vienas is vit D trukumo pozymiu g.gif
Atsakyti
Musu mazytei irgi lupasi, bet gyd sake, kad naujagimiams cia normalu, jie kaip gyvaciukai pakeicia odyte smile.gif . Kai pirmakart numaudem, kita ryta pamaciau, kad lupasi, oj, kaip issigandau, bet dabar jau zinau, kad cia nieko blogo smile.gif
Atsakyti
musu mazyliui 11 dienu ir taip pat labai lupasi odele rankyciu, paduku ir viso kunelio, net kaktyte serpetoja. si bedele taip pat atsirado pirma karta ismaudzius. dabar masazuoju su aliejuku, tikiuosi kad pades... o temperaturos neturi...
o kokiais dar pozymiais pasireiskia skarlatina? g.gif
Atsakyti
mes irgi turime tokią problemytę... padarėme daug tyrimų, bet pasirodo čia vaiko reakcija į aukšą temperatūrą. Vaikui jau devynio metai bet iki šiol po aukštos temperatūros (turiu galvoje virš 39) visada pradeda luptis odelė nuo rankų ir kojų padų, tiesa su anžium vis mažesniais plotais thumbup.gif , tikiuosiu greit išaugsim.
o skarlatinos pagrindinis požymis avietinis liežuvis... tigi sėkmės mamytėm gydant mažiukus 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 09 01, 12:07-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 09 01, 12:07)
musu mazyliui 11 dienu ir taip pat labai lupasi odele rankyciu, paduku ir viso kunelio, net kaktyte serpetoja. si bedele taip pat atsirado pirma karta ismaudzius. dabar masazuoju su aliejuku, tikiuosi kad pades... o temperaturos neturi...
o kokiais dar pozymiais pasireiskia skarlatina? g.gif

mano vyresnelis sirgo skarlatina. tai jam prasidejo nuo aukstos temperaturos, gerkle raudona, veidukas visas raudonais spuogeliais ismetytas, ir kunelis ...
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
mano berniukui (8 metai) antra savaitė lupasi odelė nuo pirštų galiukų (ten, kur ima pirštų atspaudus smile.gif ). Buvom pas gydytoją, išrašė Lorinden A tepalą vakare tepti, o rankas - Bepantenu arba Wolf Basis... Ir nevalgyt saldumynų. nepadeda. Panašu, kad toliau plečiasi pažeidimas. Gal yra buvę kam taip? Neskauda, neatrodo kažkaip ypatingai baisiai (kol kas verysad.gif ). Gal kuri nors žinote kokią efektyvią liaudišką preimonę ar paprastesnį (turiu galvoje ne steroidinį, hormoninį) tepalą... atseit medetkų ar šaltalankių?
Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Aries @ 2009 02 03, 00:30)
Sveikos, mergaitės,
mano berniukui (8 metai) antra savaitė lupasi odelė nuo pirštų galiukų (ten, kur ima pirštų atspaudus smile.gif   ). Buvom pas gydytoją, išrašė Lorinden A tepalą vakare tepti, o rankas - Bepantenu arba Wolf Basis... Ir nevalgyt saldumynų. nepadeda. Panašu, kad toliau plečiasi pažeidimas. Gal yra buvę kam taip? Neskauda, neatrodo kažkaip ypatingai baisiai (kol kas  verysad.gif ). Gal kuri nors žinote kokią efektyvią liaudišką preimonę ar paprastesnį (turiu galvoje ne steroidinį, hormoninį)  tepalą... atseit medetkų ar šaltalankių?
Ačiū.

O skarlatinos Jums neitare ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 03 vasario 2009 - 22:03
Ne, o ir požymiai, kiek greitosiomis perbėgau, neatitinka... kūdikystėje jis turėjo atopinį dermatitą; gydytoja mano, kad čia jo atgarsiai... sakė, kad žiemą taip dažnokai būna. Na aš kaip ir sutinku su ja, bet paskirti vaistai neefektyvūs. Tai va, galvojau, gal kas nors kokį nors super-duper efektyvų tepaliuką pasufleruos smile.gif

QUOTE(Alexia @ 2009 02 03, 22:02)
O skarlatinos Jums neitare ?

Atsakyti
Mes jau kiek metu kankinames su delnais
kiek tyremes, vaiksciojom pas gydytojus, nieko nepasako
gal alergija, gal reakcija nuo kazko
nesirgom skarlatinom, neturejom temperaturos, bet lupasi ir lupasi
vargsui, suskyla net iki krauju
bandom teptis pastoviai riebiais kremais, ale pamirsta ir vel tas pats... doh.gif
gal net daugiau rudeni-pavasari tai buna..

net nezinau kur ka daugiau ir bedaryt... verysad.gif
Atsakyti
mmmjo sad.gif o aš maniau, kad greitai čia prašoksim... pasitepliosim kokiu brudu, ir viskas bus čiki... vesiu dar kartą pas gydytoją, nes nuo to kremo visiškai negerėja... sakyčiau, blogėja sad.gif


QUOTE(cola @ 2009 02 09, 15:22)
Mes jau kiek metu kankinames su delnais
kiek tyremes, vaiksciojom pas gydytojus, nieko nepasako
gal alergija, gal reakcija nuo kazko
nesirgom skarlatinom, neturejom temperaturos, bet lupasi ir lupasi
vargsui, suskyla net iki krauju
bandom teptis pastoviai riebiais kremais, ale pamirsta ir vel tas pats... doh.gif
gal net daugiau rudeni-pavasari tai buna..

net nezinau kur ka daugiau ir bedaryt... verysad.gif

Atsakyti