Įkraunama...
Įkraunama...

LRT vaikų choras

Sveikos mamytes,

nutariau ir as pasidalinti savo ispudziais apie si chora ir ypac apie jo vadoves.
Mano dukruze trecioke ir buvo papuolusi pas Elena. Vaikas, iki tol tris metus sekmingai ir labai su noru dainaves staiga pradejo reiksti didziuli nenora testi muzikos mokslus. Pradzioje galvojau, kad tik oziai, o paskui pradejau labai nuodugniai aiskintis kas cia ir kaip - pasirodo ta Elena yra labai grubi ir visiskai nepedagosiska. Jei vaikas papraso paaiskinti namu uzduoti, tai pirmiausia turi isklausyti, kad yra zioplas visiskai, jei visi kiti suprato, o jis ne. Arba buvo atvejis, kad ji susistate vaikus, kurie praleido pora pamoku (manoji siuo atveju sirgo savaitele) ir liepe dainuoti. O kadangi jie nemokejo ir nedainavo, tai buvo poniai proga pasisaipyti... Kai nuejau pasiaiskinti su pacia mokytoja, pati pasibaisejau jos elgesiu ir balso kelimu ne tik pries vaikus, bet ir pries mane. Zinoma, tuomet ir as nenutylejau, ka apie ja galvoju. Laimei, nuo Nauju metu mus priims i savo grupe mokytoja Saule, nes kitu atveju nebegaleciau kankinti savo vaiko.
Pernai mokemes pas mokytoja Egle - tikrai puiki mokytoja, griezta, bet ne grubi ir vaikus gasdinanti.

Bet is esmes manau, kad tia isties geras choras, ismokantis muzikos rasto ir tikrai verta ji lankyti (zinoma, pries tai pasidomejus, pas kuria mokytoja leisti vaika smile.gif )

Linkejimai ir graziu Kaledu!
Atsakyti
Vakar kaip tik buvo kaledinis koncertas. Grazu. Ypac smagu ziureti i pirmokus - ketvirtokus - tokie laimingi ir sventiski visi smile.gif Ir dainuoja graziai.
Atsakyti
QUOTE(mammyte @ 2007 12 20, 14:00)
Vakar kaip tik buvo kaledinis koncertas.  Grazu. Ypac smagu ziureti i pirmokus - ketvirtokus - tokie laimingi ir sventiski visi smile.gif Ir dainuoja graziai.

praziopsojau koncerta schmoll.gif
Atsakyti
Jetau kaip smagu skaityti apie pirmokų, antrokų įspūdžius :] pamenu puikiai ir savuosius. Tuo metu choras buvo įsikūręs kažkokiuose griuvėsiuose Gedimino prospekte biggrin.gif Tiesa sakant pirmos klasės ištiesų buvo smagios.
Viskas be abejonės pasikeitė 5 klasėje. Atėjus į pagrindinę grupę vaikui gali būti sunku tai, kad iš jo reikalaujama beveik tokio pačio atsakingumo, kaip iš su juo dainuojančių kolegų dešimtokų ir vyresnių. Laimei, kad mano „kartos“ vyresnėliai buvo gana draugiškos asmenybės ir noriai padėdavo. Vienintelis blogas rėžis išlikęs mano atmintyje, tai savotiškos patyčios iš vadovių... Aš puikiai suprantu, kad lankant nemokamą chorą niekas ir neturi lakstyti aplink kiekvieną iš tokios vaikų grupės, bet iš tų laikų išliko bene kandžiausios man gyvenime mestos replikos... O tai būdavo daroma 30-40 žmonių akivaizdoje...
Bet kaip jau kažkas čia minėjo, šis choras tikrai išmoko atsakingumo ir savarankiškumo... Tad jeigu vaikas lankytų chorą bent iki kokios 8 klasės, jis tikrai įgautų nemažos patirties.
Pati chorą mečiau po 7 metų, nes nepatiko išeidinėti iš pamokų dėl įrašų ir koncertų bei apskritai - koncertuoti. Man patikdavo tik repeticijose, kur buvo šilta, gera ir ramu biggrin.gif
Tad patariu-lankyti verta :]
Atsakyti
Ir as lankiau si chora apie 12 m. (pries 11 m.). Pliusu daug cia isvardinta, ypac kalbant apie galimybe keliauti. Dar vienas dziaugmas mokiniams buvo - gavus atleidimo nuo pamoku rasteli isirasyti paciam data ir pamoku skaiciu, is kuriu gali iseiti biggrin.gif
Kita vertus, buta nesmagiu akimirku, ypac del minetu patyciu. Kiek pamenu, vadoves labai megdavo skirstyti vaikus pagal savo simpatijas, taipogi ir pagal vaiku tevus. Vienoms vadovems vieni vaikai nuolat kliudavo, kitoms kiti. Vis tik geriausias etapas prasideda, kai gali save priskirti pagrindines grupes vyresniokams. Niekada nepamirsiu baiku kelioniu po Lietuva ir i uzsieni metu. Gera kompanija, daug juoko, o ir vadoves daaaaug atlaidesnes, nes pacias jas visokiose situacijose matai tongue.gif Nuostabiuosius koncertinius rubus iki siol sapnuoju. O kazkada ir eskizus neva naujiems rubams patys piesem, tik be reikalo gavos biggrin.gif
Atsakyti

Labai aciu, kad parasete apie si chora!!! NIEKADA gyvenime nevesiu savo vaiku i TOKI chora..... Brrrr....
Atsakyti
Skaitau sios atsiliepimus su didele nostalgija...Si chora lankiau nuo pat jo isikurimo smile.gif Choro vadovas buvo Arvydas Girdzijauskas. Na, repeticijos nepatikdavo, bet koncertai, irasai radijuje ir televizijoje, vasaros stovyklos budavo super biggrin.gif Ziuriu, cia yra mamyciu is tu laiku. O kuri pamenat ta liudna ivyki, kai chorui vasara stovyklaujant, avarijoje zuvo keli choro vadovai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zosyte @ 2008 03 09, 21:33)
Skaitau sios atsiliepimus su didele nostalgija...Si chora lankiau nuo pat jo isikurimo  smile.gif  Choro vadovas buvo Arvydas Girdzijauskas. Na, repeticijos nepatikdavo, bet koncertai, irasai radijuje ir televizijoje, vasaros stovyklos budavo super  biggrin.gif  Ziuriu, cia yra mamyciu is tu laiku. O kuri pamenat ta liudna ivyki, kai chorui vasara stovyklaujant, avarijoje zuvo keli choro vadovai verysad.gif


Kai choras įsikūrė, aš buvau tik gimusi rolleyes.gif
Kaip keista g.gif Tiek metų pralankiau chorą, o apie tai, kad žuvo vadovai, nė karto negirdėjau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tarijo @ 2007 10 26, 12:25)
Lankiau šį chorą 12 metų, išmokau skaityt ir rašyt natas, dainuoti, groti. Ten pamilau muziką. Man labai patiko ir repeticijos ir stovyklos ir keliones. Baigus moklą verkiau kad choro nebegalesiu lankyt. O bet dabar jau muzikos akademiją esu baigus, ir pati vaikus muzikos mokau  smile.gif

Na tai aš išmokau pirmoje muzikos mokyklos klasėje lotuliukas.gif

O šiaip sudominot- Kur randasi šis choras? ir kaip vyksta atrankos. Manau kad daugeliui įdomu. Nors mano dukrelei tik 1 metukai, tačiau jau dabar dairinėjuosi kada ir ką ji galėtų pradėti lankyti... Tegul išbando viską ką panorės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 03 23, 22:00)
Na tai aš išmokau pirmoje muzikos mokyklos klasėje  lotuliukas.gif

O šiaip sudominot- Kur randasi šis choras? ir kaip vyksta atrankos. Manau kad daugeliui įdomu. Nors mano dukrelei tik 1 metukai, tačiau jau dabar dairinėjuosi kada ir ką ji galėtų pradėti lankyti... Tegul išbando viską ką panorės.  4u.gif


Na ka, galima tik pasidziaugti, kad per vienerius metus sugebejai ismokti viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarijo @ 2008 03 24, 12:36)
Na ka, galima tik pasidziaugti, kad per vienerius metus sugebejai ismokti viska 4u.gif

Visko niekada neišmoksi: tačiau solfedis, muzikos istorija prasideda pirmoje klasėje muzikos mokykloje... O čia choras taip išsidirbinėja blink.gif . jei tai valstybinė įmonė.... na ar į konservatoriją po jo paprasčiau įstoti?
Manau kad lankant chorą jau reikia žinoti natas- tačiau čia patys mažiausieji kaip suprantu? g.gif
na ką aš žinau: man užteko muzikos mokyklos, vėliau katedros vaikų choro, o dar vėliau "AVE VITOS" (tiesa šiame tik metelius pradainavau- paskui išėjau iš VPU ir išstojau iš choro- (nors nenorėjo manęs išleisti wub.gif , pasijutau labai pamaloninta) )
Dabar dainuoju tik mažiukei ir kaimynams (kadangi stiprų balsą turiu lotuliukas.gif ) man užtenka- kaip pomėgis tai labai fainas- tik MB žada ausų kimštukus įsigyti- sako atsibodo jam tas "operinis" dainavimas lotuliukas.gif
Atsakyti
na lankiau ir aš pati šį chorą.. ištvėriau maždaug pusmetį.. Prisimenu, kaip smagiai jaučiausi, kai mokykloje atvažiavo iš choro mūsų atrinkinėti, ir iš klasės atrinko mane ir dar vieną berniuką. Su kokiu pasididžiavimu šitą informaciją skleidžiau savo tėvam ir giminėm (juk buvau tik pirmokė blush2.gif ) ir gaila, kad viskas truko tik pusę metų, tačiau man buvo ten tikrai per sunku, tuo labiau, kad vadovės tiesiog žemindavo aplinkinių akyse. Tiesa, labai dažnai sirgdavau, todėl tekdavo praleisti pamokų, už kurias kuo griežčiausiai reikėdavo atsiskaityti,bet jei ir tą padarydavai, tai vistiek pasilikdavai kaip "ligonė".. na tiesiog žiauru. verysad.gif
o kitas dalykas, man kaip prieš tai nieko bendro neturėjusiai su muzika, visas solfedis buvo tiesiog per sunkiai aiškinamas.. Savo vidurinėje mokykloje lankiau muzikinę klasę, kurioje išmokau tikrai daug muzikos istorijos, solfedžio, ir to nesigailiu (nors pamokų praleisdavau irgi daug), tiesiog viskas priklauso nuo pedagogų rolleyes.gif
Atsakyti