Įkraunama...
Įkraunama...

LRT vaikų choras

QUOTE(mammyte @ 2007 09 24, 13:59)
Patekom pas mokytoja Giedre - sake, kad ji visada pirmokus ima. O solfedzio tikriausiai mokys Elena, bet dabar iki spalio 2 nebus jokiu uzsiemimu, nes choras gastrolese kazkur su visais mokytojais.
Is susirinkimo ispudis, kad mokys grieztai, pagal savo tvarka. Truputi dvelktelejo senais gerais laikais  - pati kelis metus lankiau "Ugneles" chora ir atsimenu, kaip ten buvo mokoma, egzaminuojama ir t. t. Bet galvoju, kad gal tik tokiu budu ir islauzia kokybe, atsirenka "atspariausius".
Manau, kad neversiu savo mergaites lankyti, jeigu jai kas nors ten nepatiks. Kazkodel manau, kad profesionalumas svarbu, bet gera savijauta ir saves vertinimas - taip pat.


Taip, man irgi iš pat pradžių pasirodė ten viskas griežta ir t.t. Sakė, kad nereikia nusileisti vaikui, jeigu ir nebenorės lankyti. Taip ir dariau, kai po kokio mėnesio vaikas pradėjo sakyti, kad nebenori lankyti choro. Ir verčiau, ir galvojau, kad užgaida, bet kai pamačiau, kad tikrai labai blogai, pasijaučiau kaip gestapininkė. Mes pasirinkom gerą savijautą. drinks_cheers.gif
Jums gerų mokslų ir įspūdžių. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 24 rugsėjo 2007 - 14:44
Na jus cia ziauriai snekat... Bent jau man choras anksciau irgi nepatiko bet buvo priezasciu del ko nenorejau mesti...Vis del to ten gi galima ir pasilinksminti ir draugu susirasti... O ir tos mokytojos tikrai nera jau tokios baisios kaip atrodo...Tiesiog reikia laiko priprasti. As pati lankau si chora ir galiu pasakyti kad jis labai fainas nors repertuaras nevisada buna labai malonus, kaip ir keletas uzimtu savaitgaliu, bet tikrai labai ten gera. O ir musu "gastroles" buvo labai smagios. Tikrai verta lankyti si chora, nes netik tai kazkokia popamokine veikla bet ir keliones. Labai smagu keliauti visiem kartu, ypac kai as su tevais niekur nenukeliauju... Beto sunkiausia turbut yra penktoje klaseje visdar atsimenu kaip kazkas pasake kad mes penktokeliai neistversim ir mesim chora, bet as nors ir nevisai puikiai bet vis dar ten dainuoju... Vaikam reikia nepabugti choro ir ji lankyti iki galo. na o apie rubus tai jie tikrai tragiski, nors tautiniai zymiai grazesni jus gal ju net nematet... Vis del to gi tai vienas geriausiu Lietuvos choru ir ji tikrai verta lankyti, tad neleiskit savo vaikams pasiduoti ir mesti chora....
Atsakyti
Sveikos. Ką gi, teks ir man parašyti šiek tiek. Mano dukrelė šįmet trečiokė ir tą chorą lanko labai netgi noriai. Ir mokytoja Saulė jai visai patinka (taip sakė smile.gif)
Turiu pažįstamų mamų, kurių dukros jau pagrindiniame chore, tai irgi patenkintos. Taip manau, kad jei tiesiog vaikas neturi didžiulio noro dainuoti, tai ir sunku. Ir ne mokytojos čia kaltos. Visur visokių yra, mokyklose taip pat.
4u.gif
Atsakyti
Taip taip, as irgi lankiau, iki devintos klases, kol laisves daugiau uzsimaniau. nors dabar ir gailiuosi ir be galo truksta tokio profesionalaus dainavimo. ten viskas labai grieztai, bet uz tai galiausiai pasiekiama gera kokybe smile.gif mano mama sako, kad mes visi ten bijojom tu vadoviu, bet as kazkodel dabar jom tik pagarba jauciu ir dekinguma, kad ismoke natu, dainuot ir kvepuot smile.gif
nors neseniai stebejau pagrindines grupes koncerta ir atrode labai vargsiskai, mergaiciu veidai perkreipti is baimes (scenos ar vadoves?). klausiau mamos ar ir mes taip atrodydavom koncertu metu. sake, kad taip smile.gif svarbiausia, kokios zvaigzdes jutomes nulipe nuo scenos. na tai va. tiek smile.gif
savo vaika, kadangi berniukas, vesciau i Azuoliuka. o mergaite... nezinau....


QUOTE(Tratataika @ 2007 09 23, 00:33)
Sveikos mamytės.
Pati šį chorą lankiau 12 metų ir tebelankau, tik jaunimo grupę.
Kaip dabar prisimenu savo atranką į chorą ir kaip džiaugiausi, jog priėmė. Tada pirmoj klasėj vadovė buvo Rasa Gelgotienė. Tikriausiai pusę metų (o gal ir trumpiau) ėjau noriai, bet po to nusibodo. Tačiau mano mama galima sakyti mane vertė. Tiesa pasakius dabar aš jai už tai esu dėkinga - jei tada būčiau išėjusi, nepatirčiau tiek gerų ir smagių akimirkų. Buvau susidūrusi ir su mokytoja Saule. Galiu pasakyti, kad tokio amžiaus vaikui JI tikras išbandymas, taip buvo ir man: teko išklausyti moralus apie praleistas repeticijas - 4-oje klasėje daug praleisdavau dėl migrenos priepuolių, bet mano mama nuėjo ir gražiai pasikalbėjo su vadovėm ir viskas susitvarkė. Su didžiausiu džiaugsmu ėjau į chorą po penktos klasės, kai išvažiavau į pirmą kelionę su choru. Kelionė buvo vasarą ir su nekantrumu laukiau rudens, kad vėl galėčiau eiti dainuoti. Krūvis iš ties buvo nemažas, nes tais laikais choras dar ir aktyviai dirbo įrašų studijoj, o įrašams ruoštis sunkiau, nei šiaip koncertui.
Na vadovės moterys normalios, tikros savo srities profesionalės, na gal metodai ne visada vaikų suprantami, bet dabar visom galiu tik pasakyti didelį AČIŪ! Išmokau pareigingumo (repeticijų lankymas), atsakingumo (choras - visuma, jei jai priklausai, negali kitų pavesti vien dėl to, kad tu tingi), savarankiškumo (per keliones mamytės šalia nebuvo), atkaklumo (įveikti save ir kad ir ką sakytų vadovės ateiti vėl ir įrodyti joms ir sau, kad gali geriau) bei organizuoti savo laiką (derinti pamokas ir repeticijas)
Na jums pačioms spręsti - jei vaikas linkęs į muziką, šis kolektyvas puikus pasirinkimas. Bet pradžia bet kur yra pakankamai sunki.  rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zoske: 12 spalio 2007 - 16:40
Lankiau šį chorą 12 metų, išmokau skaityt ir rašyt natas, dainuoti, groti. Ten pamilau muziką. Man labai patiko ir repeticijos ir stovyklos ir keliones. Baigus moklą verkiau kad choro nebegalesiu lankyt. O bet dabar jau muzikos akademiją esu baigus, ir pati vaikus muzikos mokau smile.gif
Atsakyti
Nieko nezinau apie si chora... bet net siurpuliukas per kuna nueina, kai paskaitau, kad reikia tokiu metodu... as savo mergaite uzrasiau i Bernardinu chora ir esu labai patenkinta! Jokiu esesininku represiju cia niekas netaiko, o vaikai vis tiek paruosiami puikiai thumbup.gif
ir versti eiti ju nereikia ir vyresni koncertuoja irgi po visa pasauli... 4u.gif
na bet kiekviena mokykla turi savo metodus... man patinka kad tame chore kuri lanko mano dukra galima laisvai derinti tiek profesionaluma tiek gera vaiko savijauta... ir nereikia rinktis!!! biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukra jau antrus metus lanko šį chorą. Pirmus metus pas mokytoją Giedrę (tikrai malonus ir šiltas žmogus pasirodė) ir dukra nesiskundė ir ėjo noriai. Antrais metais jau pritingi, bet kol kas lankom. Sakė, jei nereikėtų solfedžiuoti, o tik dainavimas būtų, tai dar labiau norėtų biggrin.gif. Šiemet pas mokytoją Eleną. Gal dar kas parašys kaip vaikučiam sekasi ir kokie atsiliepimai. Ir su dukra jau laukiam Kalėdinio koncerto bigsmile.gif Man tai labai gražu pamatyti ko vaikučiai išmoko ir kaip tobulėja
Ps. o ašarų dar nei karto nėra buvę. Bet esu mačiusi, kad kelios mergytės ir verkti pradėdavo kai atvesdavo. Bet gal čia nuo vaiko priklauso. O raudančios aš tikrai nevesčiau, jei tokie dalykai prasidėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kresida: 20 lapkričio 2007 - 15:22
geras geras tas choras, visi veskit ten vaikučius thumbup.gif
Atsakyti
Aš irgi daugiau nei prieš 10m. baigiau šitą chorą ir labai džiaugiuosi, kad kažkada ten atsidūriau - gerų prisiminimų daaaaaug, nesklandumų gal kokių ir būdavo, bet tikrai nepamenu thumbup.gif Dabartinė mano specialybė toli nuo muzikinio pasaulio, bet muzika užima didžiąją mano laisvalaikio dalį.
Gal vaikams šiais laikais labiau patinka popsinės linksmos dainelės, o šiame chore daugiau moko rimtesnės muzikos, tai gal ne visi ištveria. Pirmus kelerius metus, atsimenu, teko ir sausai pasolfedžiuoti, ir muzikos teorijos pasimokinti, vėlesniais metais daug repeticijų atlaikyti. Bet koncertai, kelionės, stovyklos atpirkdavo "šį vargelį" šimteriopai. Netgi labai smagus budavo pats važiavimas su draugėm į repeticijas. Nostalgija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 11 29, 12:59)
Aš irgi daugiau nei prieš 10m. baigiau šitą chorą ir labai džiaugiuosi, kad kažkada ten atsidūriau - gerų prisiminimų daaaaaug, nesklandumų gal kokių ir būdavo, bet tikrai nepamenu  thumbup.gif Dabartinė mano specialybė toli nuo muzikinio pasaulio, bet muzika užima didžiąją mano laisvalaikio dalį.
Gal vaikams šiais laikais labiau patinka popsinės linksmos dainelės, o šiame chore daugiau moko rimtesnės muzikos, tai gal ne visi ištveria. Pirmus kelerius metus, atsimenu, teko ir sausai pasolfedžiuoti, ir muzikos teorijos pasimokinti, vėlesniais metais daug repeticijų atlaikyti. Bet koncertai, kelionės, stovyklos atpirkdavo "šį vargelį" šimteriopai. Netgi labai smagus budavo pats važiavimas su draugėm į repeticijas. Nostalgija  wub.gif

ar tik ne kartu ten dainavom? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tarijo @ 2007 11 29, 13:53)
ar tik ne kartu ten dainavom? bigsmile.gif


Visko gali būti, chebros ten daug buvo lotuliukas.gif Šiais metais suėjo 10m., kaip baigiau vidurinę, o chorą maždaug 12klasės pradžioj baigiau lankyti, nes sunku jau buvo derinti mokyklą ir repeticijas 3k. per savaitę + dažnus ketvirtadieninius įrašus radijuje...
Atsakyti
QUOTE(@st@ @ 2007 11 29, 14:05)
Visko gali būti, chebros ten daug buvo  lotuliukas.gif Šiais metais suėjo 10m., kaip baigiau vidurinę, o chorą maždaug 12klasės pradžioj baigiau lankyti, nes sunku jau buvo derinti mokyklą ir repeticijas 3k. per savaitę + dažnus ketvirtadieninius įrašus radijuje...

aš prieš 12m. baigiau vidurinę. dainavau iki 12 kl.
tai taip ir bus, kartu dainavom bigsmile.gif
Atsakyti