Įkraunama...
Įkraunama...

tyrimai naujagimiams

sveikos mamytes. mano mazylei dabar suejo trys menesiukai. nors ji auga sveika vis delto noreciau pasiteirauti kokius tyrimus turi atlikti daktare gimus naujagimiui ir jam augant. man pavyzdziui labai idomu kodel mano kleckui per tris menesius nei karto nepaeme kraujo ir slapimo tyrimui. o gal nebutina jei mato kad vaikas judrus ir sveikai atrodo? taip pat noreciau suzinoti kaip jusu mazylius apziuri. tiesiog noriu suzinoti ar daktare atlieka visus reikiamus tyrimus, o gal ka nors praleidzia pro pirstus. juk dabar visko buna. doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(aksti @ 2007 09 13, 15:11)
sveikos mamytes. mano mazylei dabar suejo trys menesiukai. nors ji auga sveika vis delto noreciau pasiteirauti kokius tyrimus turi atlikti daktare gimus naujagimiui ir jam augant. man pavyzdziui labai idomu kodel mano kleckui per tris menesius nei karto nepaeme kraujo ir slapimo tyrimui. o gal nebutina jei mato kad vaikas judrus ir sveikai atrodo? taip pat noreciau suzinoti kaip jusu mazylius apziuri. tiesiog noriu suzinoti ar daktare atlieka visus reikiamus tyrimus, o gal ka nors praleidzia pro pirstus. juk dabar visko buna.  doctor.gif


o kaip paimti slapimo tyrimus naujagimiui ir kokiam tikslui? g.gif
Atsakyti
jei gerai auga kraujo tyrimus daro 10 mėnesių, o jei mažiau svorio priauga gali daryti ir 6-7 dėl hemoglobino mirksiukas.gif o šlapimą ima jei kas negerai
Atsakyti
Slapimo tyrimai maziukams imami specialiu budu- jei berniukas tai ant pimpaliuko uzdeda toki sterilu maiseli ir jis ten prisisioja, jei mergaite tai jau kazkaip kitaip..
Cia man teko matyti Kauno klinikose vaiku skyriuje kai lankiau drauges mazyli g.gif
Atsakyti
Mums 3 men jokiu tyrimu nedare.Tik pas chirurga liepe apsilankyti.
Atsakyti
Mums iki siol jokiu tyrimu nedare, na tik gimdymo namuose eme kraujo, nustate kraujo grupe wub.gif O daugiau jokiu nemaloniu proceduru thumbup.gif
Atsakyti
Maziukui kraujo ar slapimo tyrimus daro tik jei kazkas negerai itariama, kas nestresuot bereikalo vaiko, patikekit tikrai namalonu ziuret iverkianti savo vaikuti kai jam ima krauja tyrimam...
O nuvykus pas gydytoja ji privalo pasv eriti, pamatuoti kudikio ugi ir galvytes apimti, dar dar paziuri klubiukus, daugiau lyg nieko neprisimanu kad darytu g.gif
Atsakyti
sveikos. aciu uz atsakymus. daktares juk nepaklausi ar tikrai viska atlieki kaip priklauso?
dabar mums jau beveik penki menesiai. o kai buvo keturi eme kraujuka is pirsciuko del mazakraujystes. ir rado, lengva. cia tikriausiai todel kad maitinosi praktiskai tik misineliu (gaudavo tik slyvu tyreles del viduriuku uzkietejimo). galima sakyti augo tik "ant chemijos". dabar duodam gelezies ir kosyciu, tai gal atsigaus.
Atsakyti
QUOTE(aksti @ 2007 11 03, 21:44)
sveikos. aciu uz atsakymus. daktares juk nepaklausi ar tikrai viska atlieki kaip priklauso?
dabar mums jau beveik penki menesiai.  o kai buvo keturi eme kraujuka is pirsciuko del mazakraujystes. ir rado, lengva. cia tikriausiai todel kad maitinosi praktiskai tik misineliu (gaudavo tik slyvu tyreles del viduriuku uzkietejimo). galima sakyti augo tik "ant chemijos". dabar duodam gelezies ir kosyciu, tai gal atsigaus.


tai žinoma, kad atsigaus thumbup.gif va mums 4mėn tai ir pradėjau primaitinti, kad gautu daugiau vitaminu, taip liepė daktarė. sveikatėlės jums 4u.gif
Atsakyti
O mums dabar jau beveik trys mėnesiai.
Ėmė kraujuką iš pirščiuko kai buvo 1 mėn.
Lyg ir viskas gerai buvo, bet pediatrė sakė, kad reikia pažiūrėti, ar tikrai gerai blink.gif

Taip pat mes buvome konsultacijose pas vaikų ortopedą, pas vaikų kardialogą ir pas vaikų neurologą.

Jokių patologijų nebūta, bet, kaip sakė pediatrė - tai rutininiai tyriamai, priklauso visiems kūdikiams. Dar laukia okulistas, loras ir chirurgas. cool.gif


Atsakyti
mano mergytei gimusiai kraujiuka paeme ir daugiau jokiu tyrmi=u nedare. kaivaz skiepuko daritys gydt apziuri irtiek.kasmen atavziuoja sesele.mesgyvename uzsienyje
Atsakyti