Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės, skaros - 1 dalis

O gal žinot kas tokį raštuką ax.gif , palangoj mačiau tokių fainų skraisčių...

raštukas taip atrodo - 2 geros akys (arba 1g, 1b, 1g, 1b - žodžiu stulpelis toks gaunasi), tada pratemptas siūlas gal kokį 1 cm ir vėl 2 geros ir vėl kartojasi. Niekaip nesugalvoju kaip tie siūlai ten pratempti taip vienodai doh.gif ... gal kokią lyniuotę, ar pagaliuką reikia prakišti?? Gal patarsit ką nors? Ačiū wub.gif
Atsakyti
DZINEI:
Jei jos iš lino, tai megztos mašina ir ji taip padaro. Nežinau, ar virbalais pavyktų. Iš kitokių siūlų kiek žinau (tiesa, teoriškai) paprasčiausiai padaromas 1, 2 ar daugiau užmetimų, kurie kitoje eilėje paleidžiami ir vėl užmetamos akys. Nežinau, ar aiškiai parašiau. Pabandyk.

KOZETEI:
Daryk mažesnį rutuliuką arba, jei raštas leidžia, pradėk iš sunertų kvadratukų kampo. Kažką sugalvoti galėčiau pamačiusi raštą. Įmesk čia arba gali atsiųsti į laukiu_laisku@yahoo.com
Atsakyti
[quote=Dzine,2005 08 02, 13:21]
[quote=Siuvinetoja,2005 08 02, 13:11]
TAip taip, jos iš lino... o aš kvaka galvojau kad ten galima virbalais.... nu bet pabandysiu kaip patarei, labai ačiū. Be to sesuo sakė rado žurnaliuke kažkokį labai panašų raštą tik ten tie pratempti siūlai persukti, bet gal galima ir nepersukt... ateina išbandymų metas:)))
[/quote]

Gali dar bandyti taip: 1 eilėje uždedi 4 akis, 2- po vieną sumezgi su stulpelių kraštinėmis akimis, o 2 alis paleidi, tarp sumezgimų vėl uždedi 4 akis. Ir taip sumezginėji bei paleidinėji kiekvienoje eilėje. Aišku, galima elementariai gerojoje pusėje (kitaip sakant, kas antroje eilėje) uždėti po porą akių, o kitoje eilėje jas išmegzti. Bet tuomet gausis ne tokie ploni siūlai. Gali dar pabandyti visą šalį megzti stulpeliais, o baigusi paleisti po vieną ar daugiau akių. Bet čia jau pirmiausiai bandyk pavyzdėlį. Šiuo metu daugiau būdų nesugalvoju. Vakare gal paimsiu lino ir išbandysiu su virbalais, o ne vien galvoje smile.gif
Atsakyti
Man šita nemirtinga thumbup.gif
Atsakyti
Aš ketinu kada tokią nusimegzti ( tik laiko žiauriai trūksta cry.gif cry.gif cry.gif )

user posted image

Atleskit, jei kokybė nekokia nuotraukos 4u.gif

O aprašymas toks:

Šalis 80cm*200cm

Reikės: 3 ritinėlių melanžinių angorinės vilnos "Soft print" siūlų ir 1 ritinėlio "Como" siūlų, virbalų su valu Nr. 4, vąšelio.
Šis šalis tiks ir kaip skraistė. Apmeskite 120 akių. Megzkite taip:
1 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
2 eilė: plonais melanžiniais angorinės vilnos siūlais megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
3 eilė: 5 akis sumegzkite kartu gerosiomis akimis iš apačios, nenukelkite, užmeskite, dar kartą megzkite tas pačias akis, užmeskite, kartokite tol, kol iš 5 kartu sumegztų akių atsiras 5 naujos akys;
4 ir 5 eilės: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis;
6 eilė: megzkite vien išvirkščiosiomis akimis;
7 eilė: megzkite 3 gerąsias akis, * iš 5 akių megzkite 5 naujas akis, lygiai kaip 3 eilėje;
8 eilė: "Como" siūlais megzkite vien gerosiomis akimis.
Kai baigsite, šalį apnerkite "Como" siūlais.
Atsakyti
http://www.7ya.ru/ph...&PhotoID=438437

Man patiko sita skraiste savo paprastumu is dvieju gabalu 55x90 cm. Gal kas nors mezget tokia?
Atsakyti
gal kam patiks...

plačiau čia
Atsakyti
Tos juodos skraistės schema, bo matau patiko tongue.gif
Atsakyti
http://www.milida.nm...ema/shema1.html

Atsakyti
Schema čia:

http://www.7ya.ru/ph...&PhotoID=308706
Atsakyti
Tikras skraisčių rojus angel.gif

http://photo.163.com...10954207&page=1


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


kaip iš tokios gausybės išsirinkt? cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnie: 17 rugpjūčio 2005 - 22:50
QUOTE(Jurgitele @ 2005 08 25, 21:13)
cry.gif  cry.gif  cry.gif  tai negi niekas man tundrai nepaaiskins kaip reikia pradet megzt ir uzbaigt g.gif  svarbiausiai kaip galvai skyle padaryt, man nedaeina  cry.gif


Na, ją būtų galima nerti tiek nuo viršaus, tiek nuo apačios. Tiesiog pirmas pynelių ratas bus ilgesnis arba trumpesnis ir arba platinsi, arba siaurinsi biggrin.gif Jei čia įmstum arba man parašytum, kokiu raštu nori nerti, galėčiau tiksliau patarti. O jeigu parašytum, iš kokių siūlų ir kelinto numerio vašeliu, galėčiau net paskaičiuoti, kaip nerti ir platinti (ar siaurinti)
Sėkmės bandymuose smile.gif
Atsakyti