Įkraunama...
Įkraunama...

Skraistės, skaros - 1 dalis

nUO TOS PACIOS SKRAISTES
Atsakyti
IR DAR....
Atsakyti
SCHEMA
Atsakyti
Taima tu nuotrauka gali susimazinti tokiu budu, cia as taip sau susigalvojau, nuotrauka ne darai atachmenta bet pirma persisiusk ja is kompo i savo e maila, automatiskai siaip tada susimazina
smile.gif ir is naujo uzsaugok jau mazesnio dydzio
Atsakyti
Va tokią skraistę visai nieko būtų, prie mažos juodos suknelės biggrin.gif

user posted image

aprašymas - virbalai (angl.)
Atsakyti
man tai ši svajonių objektas. Kaži kada prisiruošiu nunarplioti tongue.gif
Atsakyti
Čia jų daugybė
Atsakyti
doh.gif sory, galvojau kad įdėjau nuorodą į aprašą. Paitaisau. Mano nuotrauka- 17-o modeliuko. Beje, ten pat yra labai labai daug viena už kitą gražesnių skarų rolleyes.gif
Skaros megztos
kaip šita: user posted image
Atsakyti
AugeX, susidubliavom beveik drinks_cheers.gif Dar tos pačios snieguročkos albume gausybė kabliuku megztų skarų ax.gif skaros kabliuku 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saltrune: 07 balandžio 2005 - 10:35
Man vis dėlto labai patinka Šaltrūne tavo įdėta pilkoji, nu bet niekaip nesusigaudau kaip ten ką reikia daryti.. cry.gif cry.gif
Įmetu nuorodą, jei kuri galėtumėt man į AŽ parašyti kaip mezgasi pagrindinis raštas, tos kaip gėlės, nes aš neriu daugiau kaip šalį, o ne skraiste, būčiau labai dėkinga...
Brėžinys
O taip turi atrodyti...
Gyvai
Atsakyti
QUOTE(baika @ 2005 04 03, 18:56)
tai gal tada galėtai paversti? blush2.gif  4u.gif user posted imageuser posted image
nu tai nereiktu man pas ta kaimynka lekti siandien jau nusipirkau siuliuku thumbup.gif

Niekaip nespėju tau išverst doh.gif , vaikai baigia ant galvos užlipt blink.gif , ar dar kiek palauksi ax.gif . dar aiškinuos tuos angliškus trumpinius, niekad anksčiau su jais susidūrus nebuvau doh.gif , nenorėčiau tavęs suklaidinti blush2.gif . Bet kiek supratau, tai paprastas raštas, bet iš labai storų siūlų, nerta vašeliu. Nerti 9 mm vąšeliu blink.gif , kaži kur tokį rasti g.gif

Surenki 36 laisvas akis.
1 eile- 3 stulpeliai su užmetimu i ketvirta pyneles aki, praleidžiam tris akis,* tada zemas stulpelis, trys pyneles akys ir trys stulpeliai su užmetimu i viena pagrindines pyneles aki, kartoti nuo* iki liks keturios pyneles kilpos, tada praleisti tris akis ir zemas stulpelis i paskutine kilpa.
2 eile- trys pyneles kilpos, trys stulpeliai su užmetimu i pirma zema stulpeli praeitos eiles.......toliau nelabai suprantu, bet kažkas panašaus, kaip trys stulpeliai su užmetimu neriami i pirmos eilės trijų kilpų pynelę, eilė užbaigiama žemu stulpeliu. toliau trečia eilė kaip pirma , ketvirta kaip antra ir t.t.

Aš iš pradžių galvojau, kad skraistė virbalais megzta, bet, pasirodo, kad ji nerta doh.gif . Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
rimos 55 skraistė thumbup.gif

user posted image
Atsakyti