Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Na ačiū merginos už pagalbą. Šiaip tokie perbėgimai nors ir kartais erzina, bet nėra tragedija, tiesiog galvojau gal kokios gudrybės nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2007 10 16, 07:20)
Na ačiū merginos už pagalbą. Šiaip tokie perbėgimai nors ir kartais erzina, bet nėra tragedija, tiesiog galvojau gal kokios gudrybės nežinau smile.gif

yra mažytė tokia gudrybė - kai prabėga pro kontūrą gali pavalyti su vatos pagaliuku pavilgytu degtinėje - labai smarkiai nušviesins mirksiukas.gif
Atsakyti
Sendien bandziau piest akriliniais rubu dazais ant trikotazines bliuskutes.
Pirmas ispudis fainas.piesiasi lengvai,dazai i kita puse nepersigere.
Kai isdzius uztvirtinsiu ir bandysiu skalbti.Tada pasakysiu ar atlaike viska.
Atsakyti
QUOTE(svajoklis @ 2007 10 16, 10:26)
Sendien bandziau piest akriliniais rubu dazais ant trikotazines bliuskutes.
Pirmas ispudis fainas.piesiasi lengvai,dazai i kita puse nepersigere.
Kai isdzius uztvirtinsiu ir bandysiu skalbti.Tada pasakysiu ar atlaike viska.

super thumbup.gif parašyk po to kaip skalbiasi, ir būtinai įmesk foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 27, 15:21)
ai puske iskaulijo, kad padaryciau tokia 90X250. tik negalejau graziai nufotografuot, nes kaip padet nebuvo doh.gif  taip , su konturais

user posted image


Vajetau kaip krazu doh.gif , sakes, kaip jus taip mokat piesti? As lyg ir prie meno, bet sitaip niekaip nesugebeciau. Superrrrr thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siggy, Ačiū už patarimą - būtinai išbandysiu smile.gif

Beje, dar man toks klausimukas kilo (eilinį kartą). Peržvelgiau nemažai jūsų šitam forume publikuotų piešinių (mmm kaip gražu!) ir pastebėjau, kad jums išeina fonas toks daugiaspalvis susiliejęs. O man taip neišeina, tiksliau net nežinau kaip pabandyt. Aš jau kai spalvinu, tai pilnai kokia nors spalva, o jeigu pereina į kitą spalvą, tai tiesiog pereina ir viskas, o ne tokia faina maišalynė. Kaip jūs ją darot? Pirma nuspalvinat viena spalva ir tada pritaškot kitų? ar iš karto tik pritaškot skirtingų spalvų? ar gal dar vanduo tame kaip nros dalyvauja, kaip nors jį išliejat? g.gif
Atsakyti
kaip malonu, kad mano dekoracija, kad ir taip baisiai pateikta, uzkliuvo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif


As_nematoma, pabarstyk druska (gali rupia arba smulkia - bus skirtingi efektai) arba uzpursk vandens.arba pataskyk kita spalva mirksiukas.gif maniskis tas kur idetas tai su druska.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 17 spalio 2007 - 13:57
Ačiū, naca, bandysiu sūdyti rolleyes.gif
Atsakyti
cia draugei padariau

user posted image
user posted image
Atsakyti
naca, tavo skareles kaip visada superines thumbup.gif
ikeliu parodyti nepabaigta savo darbeli, pries pora menesiu ikvepta Klimto uzsidegiau piesti, o dabar niekaip nebekyla rankos pabaigti, kazkaip dingo ikvepimas doh.gif
user posted image
Atsakyti
Niu va,susikaupiau ir pabandziau piesti ax.gif ax.gif ax.gif . Pradejau nuo mazos skarytes ir padariau paveiksliuka drauges mergytei rolleyes.gif . Truputi kontura ne iki galo buvau poroje vietu nubrezusi,tai prasiliejo spalva unsure.gif (o degtines namie tai nera doh.gif ),bet pirmam kartui tai visai esu patenkinta bigsmile.gif .
Dabar drakoniuka mergytes broliukui pradejau ax.gif ,nes jam labai jos paveiksliukas patiko blush2.gif .
Tik gaila,kad kazko bluetooth nenori instaliuotis mano kompe ,tai nuotraukyciu kol kas negaliu ideti verysad.gif ,bet prizadu padariusi remelius uzsiimti kompo tvarkymu ir ikrausiu nuotraukytes 4u.gif
Atsakyti
GiedreB , sakyciau spalvytes tokios niurokos, vienodos, reikejo kazkokio kontrasto mirksiukas.gif
Atsakyti