Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

kokios firmos kontura naudoji? jei per daug slapiai dazai, tai vietomis konturas isskysta, pasidaro itrukimai ir nusidazo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 12 spalio 2007 - 13:43
Jetau,panos,isejau is proto doh.gif doh.gif .Prisipirkau VISKO silko dazymui...O kada pradesiu,tai neisivaizduoju.Tik namie pilnas kampas gerybiu doh.gif doh.gif UZKRETET SAVO GROZIAIS blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
mes visos cia tokios umn.gif
Atsakyti
tai nezinote??? verysad.gif
Atsakyti
as tai pati reminu ax.gif
Atsakyti
gerai kai moki pati ir as noreciau taip verysad.gif
Atsakyti
bet turbut geriau jau kazkiek sumoketi kad iremintu, nes daug laiko uzima doh.gif . manau, kad kas gamina remus, tas ir remina mirksiukas.gif
Atsakyti
naca matė, bet vistiek dar įdėsiu - didysis mano iššūkis - užuolaidėlės vaikų kambariui:
ant vienos sienos
user posted image
user posted image
user posted image
ir ant kitos sienos:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
oi, Siggy, as tai ne uz ka ne uz ka tokio darbo nebuciau apsiemusi schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
siggy, tikrai iššūkis mirksiukas.gif , net neįsivaizduoju kiek reikiėjo fizinių pastangų tai įgyvendinti doh.gif ir aš tokio gigantiško darbo nesiimčiau, man tai panašu, kaip Ideafiksui buvo liepta pasatatyti rūmus Kleopatrai (iš Asterikso ir Obelikso) egypt.gif
Žodžiu, gerbiu, giriu, stebiuosi, grožiuosi ir sėkmės kūryboje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 10 12, 13:27)
o kai lieji su dažais kontūras jau būna pilnai išdžiūvęs? Šiaip turėtų nelikti išplovus  g.gif


Taip, taip, kontūras būna išdžiūvęs! Bet jeigu netyčia dažais ant jo užpeckioju, tai jis ir lieka spalvotas... sad.gif

Dar man pasitaiko, kad piešdama su kontūru turbūt per greitai braukiu ar ką, tai kai lieju dažus, per nematomus tarpelius dažai persilieja į kontūro kitą pusę. Taip sakant į laisvę išsiveržia biggrin.gif Bet čia jau suprantu kad niekas nepadės, tik mažiau drebančios rankos arba didesnis kontūro kiekis... huh.gif smile.gif
Papildyta:
Siggy, super! Toks didžiulis darbas! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2007 10 12, 14:43)
kokios firmos kontura naudoji? jei per daug slapiai dazai, tai vietomis konturas isskysta, pasidaro itrukimai ir nusidazo


Hmmmz kontūras berods prancūziškas. Tiksliai neatsimenu doh.gif dabar darbe sėdžiu tai neturiu su savim, bandysiu namuose pasitikslinti.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 10 14, 17:20)
oi, Siggy, as tai ne uz ka ne uz ka tokio darbo nebuciau apsiemusi schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

nu aš dabar greitai irgi nenoriėsiu imtis lotuliukas.gif
bet yra ir pliusas - kiti kokie mažiukai po to atrodys darbeliai bigsmile.gif

Ačiū Geguževasari už palaikymą drinks_cheers.gif

QUOTE(As_nematoma @ 2007 10 15, 12:41)
Taip, taip, kontūras būna išdžiūvęs! Bet jeigu netyčia dažais ant jo užpeckioju, tai jis ir lieka spalvotas... sad.gif

Dar man pasitaiko, kad piešdama su kontūru turbūt per greitai braukiu ar ką, tai kai lieju dažus, per nematomus tarpelius dažai persilieja į kontūro kitą pusę. Taip sakant į laisvę išsiveržia    biggrin.gif  Bet čia jau suprantu kad niekas nepadės, tik mažiau drebančios rankos arba didesnis kontūro kiekis...  huh.gif  smile.gif
Papildyta:
Siggy, super! Toks didžiulis darbas!  thumbup.gif
Papildyta:
Hmmmz kontūras berods prancūziškas. Tiksliai neatsimenu doh.gif dabar darbe sėdžiu tai neturiu su savim, bandysiu namuose pasitikslinti.


Na, tas nusidažęs kontūras, jei ant sauso uždažei, turėtų nusiplauti po to, tik aišku prieš skalbdama užtvirtink - išlygink.
na, gal ir pripratimo, įgudimo reikia, prieš liedama labai gerai pažiūrėk, ar nelikę tarpelių, liedama prie pat nebrauk, leis atbėkti dažui iki kontūro, šilko baisiai storo nesirink, nes tada irgi gali būti, kad kontūras viso nesulaikys, bespalvis kontūras kažkodėl geriau sulaiko dažą, nu ir blogiausiu atveju - pirma liek šviesesnes spalvas, tai jei išbėks šviesus dažas, tai po to kai tamsesnį liesi užspalvinsi ant viršaus.
na o šiaip iš esmės - šilkas piešia kartu su tavimi, manau kad reikia iš tokių kliurkų privalumus, efektus išgauti mirksiukas.gif ir tada bus thumbup.gif
sekmės 4u.gif
Atsakyti