Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(As_nematoma @ 2007 10 08, 13:00)
Na blogiausiu atveju gal ir kaune nusipirkčiau, jeigu tik šeštadienį dirba, nes kartais apsilankau savaitgaliui pas mamą... O kur kaune?  g.gif Nors jeigu atsirastų žinančių Vilniuje, būtų iš vis super. Bandžiau vienoj audinių parduotuvėj ieškoti, tai nieko panašaus, šilkas tik spalvotas ir baisus kaip atominis karas...  blink.gif
Papildyta:
O dar prie to paties klausimukas - o apsiuvimą kokiu būdu darote? Rankomis ar paprasta siuvimo mašina? O neapsiuvus aišku blogis gaunasi, taip?  unsure.gif
Ajajajai va kiek problemų. Bet piešti vis tiek norisi...  blush2.gif


Kaune yra zamenhofo gatvėj dailininkų prekėse - ten aš dažus perku bet būna ir šilko. O šilką perku Valančiaus gatvėj, už Katedros priešais skverelį jei jau susiremontavo. Jų psl tdg.lt Pas juos ir dažų yra 4u.gif
šiaip jei užtemsi paveiksliuką ant porėmio tai gal ir nebūtina apsiūti g.gif nors aš visada apsiuvu (tiksliau nunešu siuvėjai lotuliukas.gif ). O skarelėm tai jau būtinai. Man tai mašina apsiūna

QUOTE(naca @ 2007 10 08, 13:40)
as tai darbelin grizau, tai sunkiai su tapymu. bet ruosiuos skarele nutapyt ax.gif

tai pas mane dėl to jau nuo gegužės tapymas žiauriai apstojęs unsure.gif vis nuo vaiko laiko nuvagiu su sąžinės griaužimu blush2.gif
Atsakyti
Jau swap'o temoj užklausiau, bet ir čia paklausiu. Ar galima keliose vietose odinio palto spalvą atnaujinti akriliniais dažais? Dailininkų prekėse odai dažų neturi, tai sakė, kad galėčiau akriliniais pabandyt. Ar nenusiplaus per lietų? Ar neteps? Gal yra bandžiusių? blush2.gif
Atsakyti
girdejau, kad akrilinius ant odos dar lakuoja spec laku
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 10 08, 17:45)
girdejau, kad akrilinius ant odos dar lakuoja spec laku


Hmmm g.gif ai, pabandysiu - nieks per galvą neduos. Jei ką - nuplausiu ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 10 08, 17:38)
Jau swap'o temoj užklausiau, bet ir čia paklausiu. Ar galima keliose vietose odinio palto spalvą atnaujinti akriliniais dažais? Dailininkų prekėse odai dažų neturi, tai sakė, kad galėčiau akriliniais pabandyt. Ar nenusiplaus per lietų? Ar neteps? Gal yra bandžiusių?  blush2.gif

Sakyk,o kaip išdirbta oda? Temoje ''Batai-bateliai''( megzti, nerti, išpaišyti ir...) nemažai apie tai diskutavom, kviečiu užsukti, gal rasi ką naudingo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 10 08, 16:38)
Jau swap'o temoj užklausiau, bet ir čia paklausiu. Ar galima keliose vietose odinio palto spalvą atnaujinti akriliniais dažais? Dailininkų prekėse odai dažų neturi, tai sakė, kad galėčiau akriliniais pabandyt. Ar nenusiplaus per lietų? Ar neteps? Gal yra bandžiusių?  blush2.gif



mano batų nosys nusibalnojo tai nunešiau į batų taisyklą ir nudažė su spec dažais. Normaliai visai atrodo. Tik sako kad sukietėja oda nuo jų.
Vien akriliniai dažai tai tikrai nelaikys tau - gaus vandens ir išsitepliosi visa. Lakuot tada reikia. Bet tada gali suskilinėt lakas...
jei tinkamos vietos geriausiai aplikacijas daryk 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif norejau paklausti kur jus reminate savo paveikslus ax.gif gal kas zinote kur pigiau galima butu ireminti ir kokia mazdauk yra normali reminimo kaina?
Atsakyti
Mano virtuvė pavirto dirbtuve... g.gif Apsikuičiau dažais, rėmais ir priterlioto šilko gabalais. Kadangi čia nelabai leidžia paprastuoju būtu paveikslėlį įdėti, užmeskit akį čia: blush2.gif

http://picasaweb.goo...945884140054578
Atsakyti
geras bandymas, linijos tokios plonos thumbup.gif . uzjauciu del vietos, pas mane tas pats, tai vonioj isitaisau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2007 10 11, 06:41)
Mano virtuvė pavirto dirbtuve... g.gif

4u.gif Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif

Dar turiu tokį klausimuką, nes nežinau ar taip turi būti, ar aš kažką ne taip darau. Aš įsivaizdavau, kad kai nubraižai kažką su kontūru (kol kas naudoju bespalvį) ir po to tapai dažais, tai jeigu netyčia kur nors užtepi dažais ant kontūro, tai kai po visko išplauni, toj vietoj dažų turėtų nelikti. Bet lieka. Ar taip turi būti? Nes aš maniau kad but tokiu pat principu kaip per Velykas kiaušinių dažymas vašku: kur jau užtepei vaško, tai gali ant viršaus terliot kuo nori, vis tiek nuėmus vašką lieka pagrindo spalva, dažai nepersimuša per vašką...
Nežinau ar aiškiai nupasakojau klausimą, bet gal kas nors suprato? unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2007 10 12, 11:41)
Ačiū  blush2.gif

Dar turiu tokį klausimuką, nes nežinau ar taip turi būti, ar aš kažką ne taip darau. Aš įsivaizdavau, kad kai nubraižai kažką su kontūru (kol kas naudoju bespalvį) ir po to tapai dažais, tai jeigu netyčia kur nors užtepi dažais ant kontūro, tai kai po visko išplauni, toj vietoj dažų turėtų nelikti. Bet lieka. Ar taip turi būti? Nes aš maniau kad but tokiu pat principu kaip per Velykas kiaušinių dažymas vašku: kur jau užtepei vaško, tai gali ant viršaus terliot kuo nori, vis tiek nuėmus vašką lieka pagrindo spalva, dažai nepersimuša per vašką... 
Nežinau ar aiškiai nupasakojau klausimą, bet gal kas nors suprato? unsure.gif smile.gif


o kai lieji su dažais kontūras jau būna pilnai išdžiūvęs? Šiaip turėtų nelikti išplovus g.gif
Atsakyti