Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

naca, labai jau parupo ka gi ten siggy parasei lotuliukas.gif ilindau paskaityti ir .... apsipyliau asaromis is juoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ten apie tuos dokumentus, finansus ir t.t. Tiesiog prie kavos puodelio smagiai praleidau laika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super
Atsakyti
kiek čia pas mus šnipų doh.gif lotuliukas.gif
nacai užsakymą daviau, tai iššnipinėjo kur dar ką pas ką užsisakius esu, dbar upytėlej labai parūpo, kokius biznius mes su naca varom lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tiesiog seklių agentūra cool.gif
Atsakyti
nu ir prajuokinot lotuliukas.gif . vakar zvengiau zvengiau ir dabar lotuliukas.gif . net dukra stebisi, kokia nupezusi - rasau ir juokiuos hah.gif
Atsakyti
Uzsibaige vasara, uzsibaige mano keliones ir pradejau snipineti kas kuo uzsiima lotuliukas.gif Siaip tingiu, bet kazkodel ta zinute, skirta Siggy labai parupo smile.gif Daugiau pasizadu nelisti i svetimus uzrasus tongue.gif bigsmile.gif Na gal tik akies krasteliu labai labai labai tyliai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 28 rugsėjo 2007 - 13:28
QUOTE(upytele @ 2007 09 28, 13:27)
Uzsibaige vasara, uzsibaige mano keliones ir pradejau snipineti kas kuo uzsiima  lotuliukas.gif Siaip tingiu, bet kazkodel ta zinute, skirta Siggy labai parupo smile.gif Daugiau pasizadu nelisti i svetimus uzrasus  tongue.gif  bigsmile.gif Na gal tik akies krasteliu labai labai labai tyliai mirksiukas.gif


lotuliukas.gif taigis nieko slapto forume mąstantys žmonės nerašo 4u.gif todėl skaityk ir komentuok kiek tik nori gathering.gif:
O man smagu kad pagyvės mūsų skyrelis po truputį, gal darbai įsibegės rolleyes.gif
Atsakyti
kaip tik prasom apsilankyti, Upytele, tortuku pavaisinsiu lotuliukas.gif

as tai niekaip prie silko nebeprisedu ( tiksliau nebepriklaupiu ir nebeatsistoju) doh.gif
Atsakyti
tortuko - su malonumu biggrin.gif bigsmile.gif Atsinesiu vyniuko, kad galetume gossip.gif
Atsakyti
nagi mergytės, taip užsišventėt, kad niekas netapot? biggrin.gif
aš kažkodėl brokus pradėjau daryti doh.gif reiks profilį keisti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos (kažkaip neskamba sakyti moterys) smile.gif

Aš čia nauja, bet labai noriu įsitraukti, nes pradėjau tapyti ant šilko. Kol kas rezultatai ne visai tobuli, bet aišku reikia patirties, tikiuosi patobulėsiu rolleyes.gif

Klausimėlis - kur Vilniuje perkate šilką? nes aš pabandymu nusipirkau dailės reikmenų parduotuvėje pirkdama dažus, bet ten nuolat pirkti tai nelabai norisi, nes labai jau brangiai išeina... Gal žinot kur nors normalesnėm kainom? Ten už lopinėlį 50x50cm reikia mokėti apie 13lt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2007 10 08, 11:48)
Sveikos, merginos (kažkaip neskamba sakyti moterys) smile.gif

Aš čia nauja, bet labai noriu įsitraukti, nes pradėjau tapyti ant šilko. Kol kas rezultatai ne visai tobuli, bet aišku reikia patirties, tikiuosi patobulėsiu  rolleyes.gif

Klausimėlis - kur Vilniuje perkate šilką? nes aš pabandymu nusipirkau dailės reikmenų parduotuvėje pirkdama dažus, bet ten nuolat pirkti tai nelabai norisi, nes labai jau brangiai išeina... Gal žinot kur nors normalesnėm kainom? Ten už lopinėlį 50x50cm reikia mokėti apie 13lt  sad.gif


sveikutė bigsmile.gif
smagu kai naujų žmonių įsilieja į kompanija drinks_cheers.gif
aš kaunietė, todėl dėl šilko Vilniuje nieko negaliu pasakyti unsure.gif tik iš savo patirties žinau, kad pirkti šilką metrais pigiau negu apsiūtą, žinoma, jei turėsi galimybes jį po to apsisiūti 4u.gif
Atsakyti
Na blogiausiu atveju gal ir kaune nusipirkčiau, jeigu tik šeštadienį dirba, nes kartais apsilankau savaitgaliui pas mamą... O kur kaune? g.gif Nors jeigu atsirastų žinančių Vilniuje, būtų iš vis super. Bandžiau vienoj audinių parduotuvėj ieškoti, tai nieko panašaus, šilkas tik spalvotas ir baisus kaip atominis karas... blink.gif
Papildyta:
O dar prie to paties klausimukas - o apsiuvimą kokiu būdu darote? Rankomis ar paprasta siuvimo mašina? O neapsiuvus aišku blogis gaunasi, taip? unsure.gif
Ajajajai va kiek problemų. Bet piešti vis tiek norisi... blush2.gif
Atsakyti
as tai darbelin grizau, tai sunkiai su tapymu. bet ruosiuos skarele nutapyt ax.gif
Atsakyti